СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ

Подфорум към Факултета по педагогика

Модератор: Pisobella

СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ

Мнениеот melisa » 16 Авг 2006, 14:23

Здравейте почти колеги във форума.
Бих искала получа повече информация какво се учи в специалността първата година, дали ви харесва и т.н., каква е възможността за реализация? В България? В чужбина?
Ще се радвам на всяка споделено мнение!!! Благодаря ви предварително!
melisa
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Natalia » 17 Авг 2006, 21:57

здр.аз вече писах по темата ,но на теб ще ти разкажа по-подробно ,понеже виждам ,че си заинтересована :D ,което много ме радва.първият семестър ,поне за мен ,беше доста труден.учиш-история на соц.дело-интересно и готина преподавателка,социална политика-мннн досадно ,за някои,основи на социалната работа-лесно и приятно,обща и възрастова психология-тук е доста трудно ,но пък лекциите на Ив.Димитров са страхотни,обща педагогика-направи всичко възможно да се освободиш от изпита ,обща социология-интересно и 1 практикум ,който поне за мен беше ужасен :? .2ят семестър е мн по-интересен и като че ли по -лесно мина:)учиш-клинична психология вкл.практикум,анатомия ,физиология и хигиена,социална педагогика и няколко избираеми,като ти препопъчвам семейна педагогика(нямам думи колко мн може да научиш от доцентката).ами това е .единствено по-неприятен ми беше практикумът в психодиспансера ,но се свиква:)всичко др е ок:)а що се отнася до реализацията според мен тази професия тепърва навлиза и възможностите за работа в БГ се увеличават ,особено с влзиането в ЕС :D мен лично ме привлече това ,че учиш изключително разнообразни дисциплини.т.е няма го скучното тъпчене на едно място:)ами ,това е.ако имаш въпроси питай:)
Natalia
В началото бе словото

Мнениеот 33 » 03 Сеп 2006, 21:25

че клиничната психология лесно ли е, бе?
33
В началото бе словото

Мнениеот Natalia » 10 Сеп 2006, 21:48

мн интересно със сигурност:)
Natalia
В началото бе словото

Мнениеот Svetla » 21 Сеп 2006, 13:23

Здравейте колеги,
от днес вече съм първи курс със спец."социални дейности".Надявамсе че направих добър избор.
За съжаление няма да мога да присъствам на лекциите ,затова ще помоля ако някой може да ми помогне с лекции да ми отговори.Благодаря предварително!
Svetla
В началото бе словото

:)))))))

Мнениеот Ivka1327 » 28 Сеп 2006, 15:29

Аз също ще съм първи курс социални дейности и нямам търпение да започна - струва ми се изклчително интерено :)
Изображение
Аватар
Ivka1327
В началото бе словото

Zdarweite

Мнениеот Sonia_nik » 28 Сеп 2006, 22:01

Здравейте на всички.Не съм влизала тук одавна,за което се извинявам,но не ми остава време.Искам само да погелая успех на новите колеги от специалността.Аз вече съм 3-та година и до голяма степен съм съгласна с "Natalia" по повод на характеристиката на специалноста ни.Доста е изчерпателна,което ми допада.Ще добавя само 1-нататук става все по-интересно и хубаво.За сега толкова от мен.До скоро.
Budi 4ovek,a ne 4ove4e.Givei,no nikoga ne tlei.I ako moge6 smei se na sudbata,za da ne moge tj da ti se smeii!!!
98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.
Аватар
Sonia_nik
В началото бе словото

Мнениеот Ivka1327 » 29 Сеп 2006, 10:06

А между другото колко дни в седмицата има лекции?
Изображение
Аватар
Ivka1327
В началото бе словото

Мнениеот fotone » 29 Сеп 2006, 11:14

Здравейте колежки :)
И аз ще съм първи курс социални дейности.
Само че защо не писахте в темата в кандидат-студентския раздел? Там се събрахме около 6 човека и вече си направихме среща на 2-ри. Ако някой иска да се присъедини да заповяда 8)
Да проклинаш че розата има бодли

или да се радваш че бодлите имат роза?
Аватар
fotone
В началото бе словото

Мнениеот pliu6eno_me4e » 29 Сеп 2006, 12:26

То май въпросът трябва да е защо ние тъпо и упорито продължаваме да пишем при кандидат-студентите, при положение, че вече се водим студенти... :wink:
Аватар
pliu6eno_me4e
Драскач

кога е срещата

Мнениеот Reflection » 01 Окт 2006, 17:44

Колеги,
кога и къде ще е срещата на първи курс социални дейности. В момента нямам възможност да ровя в различните теми затова просто ако някою види съобщетието ми - пишете тук или пратете лично съобщение!
Благодаря и до скорошно запознанство

fotone написа:Здравейте колежки :)
И аз ще съм първи курс социални дейности.
Само че защо не писахте в темата в кандидат-студентския раздел? Там се събрахме около 6 човека и вече си направихме среща на 2-ри. Ако някой иска да се присъедини да заповяда 8)
:D :D :D
Reflection
В началото бе словото

Мнениеот Ivka1327 » 01 Окт 2006, 20:00

12 часа на стълбите на Народната библиотека! Ма най-горе, че да се познаем :D
Изображение
Аватар
Ivka1327
В началото бе словото

Мнениеот pliu6eno_me4e » 10 Окт 2006, 09:36

Колеги, защо спряхте да пишете, след като започна учебната година??? Споделете с мен, която няма "честта" да идва на лекции, как върви, преподавателите говорят ли вече интересни неща или още карат на общи приказки, тези, с които не карахме миналата седмица, искат ли присъствие, и квото още се сетите и ви вълнува... Ще се радвам на всякакви новини, пък и едно здрасти също върши работа!
Поздрави!
Аватар
pliu6eno_me4e
Драскач

Мнениеот 33 » 10 Окт 2006, 10:41

що пък точно тези, с които не сме карали, да искат присъствие?
Ти под общи приказки да нямаш предвид уводните лекции, хаха?
А всъщност защо нямаш честта да идваш, да не купонясваш някъде и да не ни каниш, а?! :idea:
33
В началото бе словото

Мнениеот pliu6eno_me4e » 10 Окт 2006, 13:37

Не че точно те ще искат, ама вие вече сте се запознали с тях, а аз не съм била изобщо и не знам дали ще трябва да ходя или не, затова питам.
А под общи приказки разбирам не уводните лекции, а тези, в които уж говорят по темата, ама нищо не ни казват.
Колкото до това, че не идвам - не съм постоянно на купони (не че не ми се иска де), а на работа. Но пък не ни е скучно - в момента учим как се играе покер и после се упражняваме. Яко, а? :wink:
Аватар
pliu6eno_me4e
Драскач

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ФП