Изпит по чуждестранна литература

Подфорум към Факултета по науки за образованието и изкуствата (Факултет по начална и предучилищна педагогика)

Модератори: Pisobella, The_Guide_Of_The_Student

Изпит по чуждестранна литература

Мнениеот babykiller » 09 Ное 2011, 17:56

Здравйте колеги , искам да попитам за изпита по чуждестранна литература как протича какви оценки пише ...
babykiller
В началото бе словото

Благодарил (а): 10 пъти.

Re: Изпит по чуждестранна литература

Мнениеот babykiller » 09 Ное 2011, 17:59

Изпита е при гл.ас. Д.Панова
babykiller
В началото бе словото

Мнениеот annincee » 09 Ное 2011, 19:58

Общо-взето приятно,най-ниската възможна оценка там е 4 :D Ако сте вземали участие по време на упражнения и съвестно поне малко от малко сте попрочели нещо и сте си изпълнили възложената задача(авторът,върху който ви е дала да говорите по време на упражнение),не би следвало да имате проблеми :D За самия изпит-прочетете си най-вече литературата,биографията почти не ви трябва,запознайте се с цялостното творчество на дадения автор,подходът му,начина на изразяване,на писане и внимавайте,защото понякога обича да задава подвеждащи въпроси,в такъв случай трябва веднага да ви светне :D Устен е изпита,10-15 минути беседване,тя пита,вие отговаряте :flower: Ноо забравете за добра оценка,ако пък въобще не сте чели произведения 8)
Социални дейности-задочно (и това е нещо)
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Благодарил (а): 19 пъти.

Мнениеот babykiller » 09 Ное 2011, 20:25

Аз честно казано не съм чела всички прозведения които ни даде .. даже повечето не съм,но съм се подтготвила добре за автора и произведенията , а пък и повечето които ни даде да четем съм ги чела като малка просто нямах време да ги чета сега...
babykiller
В началото бе словото

Мнениеот annincee » 09 Ное 2011, 22:27

Тя обикновено дава право на избор за кой точно да се говори,това е хубавото :flower: Но понякога изведнъж започва да пита и за другите,примерно по какво си приличат и различават два автора и такива неща :D Като ви попита "Кой ви е любимият автор?",отговорете Андерсен,ще я спечелите,защото и е любимец :D А ако попита "Защо ви е любим точно той?",може да споменете за уникалния начин на писане,дълбоката му емоционалност,високият емоционален заряд,който има във всяка негова творба-тук вече тя ще остане очарована и успехът е сигурен :flower:
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Мнениеот schatz_ » 10 Ное 2011, 21:49

Аз бях при професор Дяков,дава да си избереш тема,но ако започнеш да забиваш (както направих аз) ти дава да си изтегляш,така че трябва да му я пеете избраната тема и да говорите уверено.
schatz_
В началото бе словото

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот annincee » 11 Ное 2011, 00:43

При Дяков е ТОП Резачка :shock: Пак като не ви е питал нещо от прословутия си учебник :lol: Може в краен случай да му предложите да изпеете в звездно дуо някоя от иначе толкова хумористичните песнички,които се намират наааййй-накрая на тази така полезна книга(има ги и в Бокса,а там пее и самият Дяков,щото едно време е участвувал в една група,неизвестна за много млади поколения като нас) :flower:
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Мнениеот babykiller » 11 Ное 2011, 12:04

Колеги искам да ви кажа че съм потресена от държанието на тази асистентка.. егати наглостта и неуважението !
babykiller
В началото бе словото

Мнениеот annincee » 12 Ное 2011, 00:17

Панова ли бе? :shock: Че к'во,по принцип е много ларж жената :flower: Ноо да,има си моменти,в които е в някакво особено настроение и това се отразява най-вече на студентите :twisted:
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Мнениеот babykiller » 12 Ное 2011, 08:46

Изпита го взех със максимална оценка, но бива ли да ме прекъсва и да ми хвърля книжката все едно съм няква.... няма значение нали вече мина ,просто това ми направи впчетление, а и след това пък е спорила с други колеги единия от тях го скъсала му казала да ходи на другия ден пак..
babykiller
В началото бе словото

Мнениеот annincee » 12 Ное 2011, 23:43

Ооо,да,не сте я сварили в настроение...Важен е резултата,какво минава през нейната глава-тя да му мисли :)
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Мнениеот The_Viper » 18 Фев 2012, 21:30

annincee написа:Панова ли бе? :shock: Че к'во,по принцип е много ларж жената :flower:

Да... и този ферман дето си го е залепила пред кабинета сигурно и той те кефи?
Извинявай, обаче това е егати грозното и просташко изпълнение, което далеч не се свърза с понятието главен асистент и някак изообщо не приляга на човек който УЖ би трябвало да се занимава с изкуство /защото литературата е изкуство/... супер груба и ненормална постъпка, въобще не мога да повярвам че такъв човек се занимава с литература :pukeright: ! Тя изобщо освен да се заяжда, да обижда и да се прави на много ерудирана друго не знае. Няма да коментирам повече, жената определено ми падна в очите. НЕ че преди ми беше симпатична, такова лицемерие лъха от нея че чак се чувствам омърсена след нейните упражнения :x :| ! Обаче днес като видях този ферман и тези подигравки към студентите, като видях колко грубо и неуважително се отнася с всички, с каква злоба говореше и просто ми стана още по-омразна.
Такъв човек с такива долни страсти и слабости въобще не заслужава да се занимава с литература- и то с литература за деца...

Св. Стойчева е Човекът - разбираща, искрена, предразполагаща, уважителна, внимателна и винаги усмихната!
Some nights I still can't sleep
And the voices pass with time
And I keep...
Аватар
The_Viper
Tormentor of christian souls

Благодарил (а): 126 пъти.

Мнениеот annincee » 19 Фев 2012, 00:14

Както всеки преподавател,взема дисциплината си доста насериозно.Вярно,понякога е доста крайна,сякаш за личен кеф се гаргари :) А фермана,ако е същия,за който си мисля-изпълнен с различни изказвания на студенти е в типичния стил на Дяков :)
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Мнениеот Pisobella » 20 Фев 2012, 22:11

За кой ферман става дума?!

Има един, за това какви извинения казват студентите на изпити :lol: Нали не става дума за това?! Защото на мен лично ми е било адски смешно..и толкова вярно :lol: И е на Дяков, и аз така мисля.
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот annincee » 21 Фев 2012, 00:33

Точно извиненията :)
Аватар
annincee
Пишете, о, братя

Следваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ФНОИ (ФНПП)