Тълкувание на Евангелието от Матея- Св. Йоан Златоуст

Подфорум към Богословския факултет

Тълкувание на Евангелието от Матея- Св. Йоан Златоуст

Мнениеот Пламен Новаков » 29 Апр 2008, 15:44

Моля, ако знае някой тази книга да е депозирана в някоя библиотека, да ме опъти. Държа да е на български език.
Според мен на тази книга, Светият Синод трябва да пусне безплатно извънреден тираж, но ще замълча, да не ми отнемат правата за публикация и в този форум.
Аз започвам да въвеждам статии от православна литература на следния блог:
http://www.plnovakov.blogspot.com/
Ще се радвам, ако и други подобно на мен започнат да публикуват книги, които не се намират на пазара.
Прикачени файлове
125902z.jpg
125902z.jpg (19.89 KiB) Прегледано 2724 пъти
Пламен Новаков
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Тълкувание на Евангелието от Матея- Св. Йоан Златоуст

Мнениеот Calaf » 29 Апр 2008, 16:53

Не мога да ти помогна, за съжаление, но защо си преставяш Високопреосвещените като някаква цензорска комисия, особено в този форум? :shock: :roll:
Nessun dorma, nessun dorma!
Calaf
Пишете, о, братя

Мнениеот Пламен Новаков » 29 Апр 2008, 19:12

Calaf написа:Не мога да ти помогна, за съжаление, но защо си преставяш Високопреосвещените като някаква цензорска комисия, особено в този форум? :shock: :roll:

Като завършите Богословския факултет ще разберете. Може би си служа с шаблони. И аз съм първи курс в СУ. Още не са ми ясни научните възгледи. Житейските горе-долу съм ги видял, за тези 37 години, през които какво ли не съм видял. По мое време Библията беше строго забранена. А и какво толкова има в този форум? Аз разгледах Педагогически, Медицински и Богословски факултет. И трите са абсолютно празни. За какво въобще администраторите се хабят да ги поддържат. Но за сметка на това дискотеките и кръчмите са пълни. Няма страшно. Грешката е верна.
Пламен Новаков
В началото бе словото

Мнениеот Пламен Новаков » 29 Апр 2008, 19:19

Calaf написа:Не мога да ти помогна, за съжаление, но защо си преставяш Високопреосвещените като някаква цензорска комисия, особено в този форум? :shock: :roll:

А относно издадената книга. Всяка книга по закон трябва да се депозира в най-големите библиотеки. От Народната библиотека ми отвърнаха, че закона не се спазва. Е тогава аз Ви питам, след като законите не се спазват, аз за какво уча примерно Социални дейности. Утре като си водя клиентите, да ми се усмихват и да ми казват, че всичко което съм научил не се спазва. А Вие като учите за духовници, къде сте? Не можахте да си извоювате предмет в училище. Сектите са Ви задушили отвсякъде. Преди години посещавах клуб на богослова в Богословския факултет. Точно за един месец се разпадна. И знаете ли защо? Комунистите уж били виновни. Ние сме си виновни. Защото самите ние, пастирите сме обезверени и уплашени, като Петър, който три пъти се е отказал, преди петел да пропее.
Успехи! :)
Новаков
Пламен Новаков
В началото бе словото

Мнениеот Calaf » 30 Апр 2008, 13:03

Не уча богословие, съжалявам!
Някои части от форума са доста оживени. Кой както си го направи.
Успех и по-добро настроение за "бойния" празник на труда! :bounce:
Nessun dorma, nessun dorma!
Calaf
Пишете, о, братя

Мнениеот Шепот » 01 Юни 2008, 22:06

Богословите май си имат отделен форум и затова не пишат в този. Но не разполагам с линк, за да те упътя. А иначе, никой няма да ти отнеме правото на публикуване в този форум току така, това е странна идея. о.О
Аватар
Шепот
:) !

Благодарил (а): 137 пъти.

Мнениеот Andresko Garibaldi » 01 Авг 2008, 19:07

линк

Мисля, че за тази книга говориш, има я из интернет, ако не е проблем да си я купиш и/или поръчаш.
СУ, Богословие, 1 курс...
Аватар
Andresko Garibaldi
В началото бе словото

Мнениеот cloud_9 » 15 Фев 2011, 01:59

Здравейте,

книгата Тълкувание на Евангелието от Матея Йоан Златоуст може да се свали безплатно от сайта на мтел от колекцията им с eBooks, за целта трябва да имате профил в сайта им, свързан с коректен мтел номер, защото ви изпращат смс с временен код. Адресът към книгата е - http://www.mtel.bg/ebook/store/index.ph ... ls&bid=75&

Ако няма как да я свалите, пишете ми на лично съобщение валиден имейл адрес и ще ви изпратя въпросния pdf.
Аватар
cloud_9
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот samibg » 21 Сеп 2012, 21:23

Малко тема след 4 години, но ако има и други позаинтересувани. Вече я има в библиотеката на Богословския факултет. Дерзайте! :lol:
samibg
В началото бе словото

Назад към БогФ