Заведения и клубове,които посещавате.

Модератор: Ангел

Клубове / Spam Restricted/

Мнениеот radja » 16 Юли 2008, 10:15

понеже в чалгатемите стават междузвездни войни, предлагам да обединим всички дискотьечки в една темичка.

Стилът на музиката, която се пуска там- няма значение. Пишеш си за някое място ако искаш да споделиш за него. Ако не- соре.

Няма значение дневен или нощен клуб е. Ако си пил сиропче във Вила Росиче, това пак си е лудница, а и съм почти сигурен, че почти никой не го знае това местенце(х

Коментарите- в отделна тема.

Знам, че си има Programata, Една Седмица в София, Travel, Lifestyle и още една купчина полубезполезни гайд-ове за тая цел, но след като имате такъв мерак да пишете за заведения и не искате спам- ето ви.

едит: отдолу пишете оценка по десетобалната според вас(не че Бетон ще сложи нещо под 10ка..)
Аватар
radja
gatekeeper

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Клубове / Spam Restricted/

Мнениеот pora_e_priqtel » 16 Юли 2008, 10:46

radja написа: едит: отдолу пишете оценка по десетобалната според вас(не че Бетон ще сложи нещо под 10ка..)

Т'ва е щото мисли позитивно :P
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Fever » 16 Юли 2008, 13:11

Swingin' Hall - пази леко аристократичен рок-дух. Цените са над нормалното, сиреч - не е евтино. Закътано е, но е на удобно местенце. Добра вентилация и отношение от страна на хората. Там свирят изключително много от звездите на ъндърграунд рок сцената ни, добро шоу става, но не е диво като в "Маската" например. Има наливна бира. Подходящо за хора, които не търсят лудницата.

Оценка: 8/10
--

Backstage - на централно място е - паметника "Левски". От скоро обаче там вдигнаха доста стабилно цените. Входът за почти всеки лайф на каквато и да било група е 7 лв. Бирите са само малки (гавра) и са по 3 лв - "Шуменско" и "Тубиорг". Да не говорим за твърдия алкохол. Понякога и звукът е доста шибан.
Иначе, клубът е приветлив, поносима вентилация, има достатъчно място. Билярдът обаче също се счупи. Преди бих дал по-висока оценка, но сега...

Оценка: 4.5/10
--

Строежа: - за този клуб мога да говоря супер-много. Най-голям недостатък - намира се в "Студентски град". Единият от двата или три клуба там, който става за посещаване. Почти винаги обаче е лудница и капацитета му достига и дори надминава максимума си. Цените са нормални, макар че наскоро и там се вдигнаха. Стават страхотно луди партита, има рок/алтърнатив вечери, купонът е див. Вентилацията не е лоша, макар че при 300 души вътре и най-добрите климатици издишат. Отделно, има места, където като седнеш, климатиците са ти над главата и гърба и дори ти става студено и настиваш. Мартин Михайлов обаче е добър ди-джей. Много трудно се хваща такси от студенстки след това за където и да било.

Оценка: 7.5/10
--

Следва продължение...
Аватар
Fever
Оторизиран простак

Мнениеот phoebe » 16 Юли 2008, 13:47

Remix (Пловдив) - прекрасна атмосфера и отношение от персонала. Има много места за сядане, ако се дойде в приемлив час (преди 01), входът е 3 кинта. Пълно е с най-различни ефекти, балончета, пушеци, лазери, диско топки и т.н. Алкохола май е на приемливи (вече) цени - 4 лв. малкия твърд, 2.50 до 4 бирата (малка пак). Освен че се намира на крайно приятно място (Пешеходния мост), пред него винаги има таксита, а за Пловдив понятието "далеч" е относително (е, ако не живееш в Коматево примерно). След дива нощ винаги може да се разходиш по самия мост и да си гледаш луната и реката, пък дори и да отвориш прозорците, за да се освежиш. Но всички тези неща са нищо, пред негово величество DJ-ят. Не съм сигурен как се казва, но знам, че преди време е водил собствено радио предаване по едно от националните радиа. А неговите миксове просто са супер уникални - всичко най-добро от чартовете в момента, прекрасно примешано с хитове от изминали години и незабравими класики - от Ace of Base през Queen, та чак до ABBA :) Всичко е изпипано с много голям детайл, няма един излишен звук, човекът почти не се обажда по микрофона, само да слушаш неговата музика е един душевен разкош. Но, естествено, никой не остава седнал в дискотеката, щом мине 02 часа. А самите посетители са най-разнобразните, които съм виждал на такова място - от супер секси, модерни мацки на по 16-17, през красиви жени на по 30 с мъжете им, та чак до възрастни хора на 50, 60+, които си припомнят младите години. Има и много чужденци, а мутренските субекти просто липсват. Всеки е отишъл да си прави кефа.
Наистина класно местенце, оценката ми е 9/10
medicate, medicate
Аватар
phoebe
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 59 пъти.

Мнениеот Бeтон » 16 Юли 2008, 14:15

radja написа:(не че Бетон ще сложи нещо под 10ка..)

ти ли ще ми говориш за оценяване :?:

Амор 10
Сам си избираш мЯсто, стига да не е от резерветата. Няма селяни, няма костюмари, всички са нормални хора.
Огромен дансинг с бъбрековидна форма, купон в цялата дискотека. Ефектно осветление с лазери. Обслужване на ниво. Ниски цени като за центъра.

Джой Младост 10
Сам се настаняваш. Няма костюмари, по слухове поизкачат квартални типове, но не винаги. Дансинг няма (пиедестал не може да бъде дансинг :) ), не е гъчканица, но купона е в цялата дискотека. Качествено обслужване. Народни цени.

Плаза Денс Център София/ Фолк Айдъл Клъб 8
Има си салонни управителки, любезно те настаняват. Лъскав барплот, удобни тежки столчета със стоманен корпус (естествено, тапицирани). Светещ дансинг с размери 8х6 (това са квадратчета стъкло с размери 60 см на 60 см, т.е. размера на дансинга е 4,8 м на 3,6 м) Има, какво да се желае от обслужването. Нормални цени като за Студентски. Поизлизат костюмари.

Биад 7
Лъскави барове. Дървени столчета с мека тапицерия. Дансинг 2,5 м. на 2 м. Обслужване на ниво. Нормални цени като за центъра. Масирано присъствие на костюмари притежаващи пакета мерцедес+блондинка.

Син Сити/ Фолк клуб Хелп 7
Лъскави барове, запратени в единия край на дискотеката. Метални столчета с мека тапицерия. Светещ дансинг метър на два - за двама-трима в редичка :) Ефектно осветление с лазери. Обслужване на ниво. Нормални цени като за центъра. Изключително посещение на костюмари.

Ориент 33 5
Единственото качествено обслужване е настаняването. Лъскави барове. Дансинг метър и половина на метър и половина. Светещ. Нормални цени като за Студентски. Гъчканица. Има селяни тип "къси гащета, сандали и бели чорапи над кокалчетата".

п.п. под "селяни" и "костюмари" влагам само и единствено манталитет!
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот radja » 16 Юли 2008, 14:28

да се присъединя към Маската

Недостатък е, че не позволяват да се прави пого. На един концерт на Уикеда започнахме и накрая всичките завършихме с глави в ръцете на крехките телохранители.

Друго, което не харесвам е, че трудно се влиза вътре. Винаги правят шмекерии за места и резервации. На Милена и Ревю не ме пуснаха, заради което скоро едва ли ще стъпя там.

Положително е, че минават сервитьорки, отрицателно е, че баровете винаги са тъпканица.

Друг недостатък на местенцето е, че почти винаги има някой който го дава безсмъртен. Като цяло само 1 паметна вечер там и това беше Пецко. А Пецко винаги е паметен.

5/10

Toucan Bluzz 'n' Rock

Доста странно местенце. Трудно ще засечеш табелата, а и до него е пълно с модерни заведения с още по-модерни имена- Infinity и Face(не съм стъпвал там). Туканът е готин с това, че позволява underage-ове да си гледат кефа, бирата е евтина, шотовете също, можеш да правиш каквото си поискаш вътре и дори и да започнеш да се събличаш вътре(буквално) никой няма да те изхвърли докато сам не пожелаеш да направиш това. Имам немалко запомнящи се незапомнени вечери там като отличаващите са едно караоке, на което бяхме общо 20 човека и аз познавах всички(егати private party-то, честно), както и един концерт на Уикеда, на който се бяха изсипали цялото 138, половината ЮФ и целия, ама целия Паметник на Армията. Имаше stagedive и егати блъсканицата. Тогава излезе и великата фраза: "Не пускайте search Уикеда в Google, излизат презервативи".

Кофти черти са, че не винаги се пълни и понякога се мяркат твърде неприятни екземпляри, както и че кривозъбият охранител от Кн винаги се опитва да hit-не някоя мадама от компанията ми. Забавното е, че като се усети, че е стъпил накриво, се извинява.

7/10

Билкова

Заведението е открито през далечната 1991 от столичните пънкари и депеш феновете и оттогава е известно с разюздания си нрав. Намира се баш в центъра на града и е запазено за по-големите випуски на 7мо СОУ. Оригиналното име е Poison's(на един от първите бармани), но заради Билковата аптека зад него(там се е продавало какво ли не, а сега на нейно място се подвизава Babbles) са го преименували(сещате се къде са се пушели нещата за продан.) Интериорът е странен- има 2 зали- една за пушачи, една за непушачи(разделени от две статуи на Посейдон) като тази за непушачите е обзаведена с удобно за секс сепаре и столчета за масички. Третата зала е барът на Сава(не, не мой за съжаление), където обикновено киснат типовете, които искат да се отвъртят. Пиенето е всякакво, цените също, но като цяло е поносимо. Музиката е разнообразна като варира от олт скуул хип-хоп до даркуейв(щастлив съм, че присъствах на нещо подобно, беше велико!). Плюсове са това, че можеш да видиш почти всичките ми познати вътре, както и Светльо и хиподилци, а също и, че малко хора знаят външната тоалетна. Минуси са това, че Джузепе ме мрази, че не позволяват да се прави секс на сепарето(шибаното копеле Джузепе!), за вътрешната тоалетна винаги има опашка и през зимата е толкова претъпкано, че няма място да дишаш.

Оценка 8.5/10
Толкова високо заради спомените. Махам половин точка заради това, че от време на време наръгват някого вътре и още една точка, защото още ме е яд на Джузепе, задето ми прееба сигурния секс.
Аватар
radja
gatekeeper

Мнениеот pora_e_priqtel » 16 Юли 2008, 14:51

radja написа: Махам половин точка заради това, че от време на време наръгват някого вътре и още една точка, защото още ме е яд на Джузепе, задето ми прееба сигурния секс.

:lol:
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Fever » 16 Юли 2008, 16:49

Може да си направим форумна класация на клубовете със средна оценка. :)
Предлагам един клуб да влиза в класацията, след като има поне 3 оценки от потребители и мотивация за оценката.
--
Аз продължавам...

Маската - може би най-добрите лайф-партита в цяла София. Едни от най-добрите групи, сред които Уикеда, ПИФ, Милена и Ревю, Пецко, Сигнал. Караоке вечери също има. Наливна бира на по-ниски цени от всички други заведения. Водката също не е скъпа. Има и кухня. Винаги е супер-весело, диджея изпълнява желанията за музика, а и самата музика, която избира в паузите на коцертите е много добре подбрана. :P
Недостатъци - без резервация нямате шанс на голям концерт да си намерите място. Вътре става страшна блъсканица, адски задушно е, клубът с най-лоша вентилация. Не дават да се прави пого (както беше споменато по-горе). Кръчмарски стил (на мен лично не ми пречи де).
Въпреки всичко, оценката ми ще е доста висока:

Оценка: 8.5/10
Аватар
Fever
Оторизиран простак

Мнениеот ^PrincessA^ » 17 Юли 2008, 18:17

radja написа:Toucan Bluzz 'n' Rock

Много любимо!!! Именно защото обикновено е празничко; освен това интериорът е готин, свирят хипер странни банди, персоналът са ми приятелчета :mrgreen: Мястото, където се чувствам вкъщи :D
Изображение

"It's better to burn out than to fade away." (Kurt Cobain)
Аватар
^PrincessA^
wild child

Заведения и клубове,които посещавате.

Мнениеот Ice_Spirit » 16 Сеп 2008, 09:29

Споделете!
Toto-I will remember
Аватар
Ice_Spirit
Ice in the Rain

Благодарил (а): 11 пъти.

Re: Заведения и клубове,които посещавате.

Мнениеот renesanz » 16 Сеп 2008, 09:40

по-добре да не споделят,че пак ще стане война :)
“Come dance with the west wind and touch all the mountain tops,sail over the canyons and up to the stars and reach for the heavens and hope for the future,and all that we can be and not what we are”

De tantos desejos aflitos...
Аватар
renesanz
sundancer

Благодарил (а): 1 пъти.

Re: заведения и клубове,които посещавате.

Мнениеот Pisobella » 16 Сеп 2008, 09:45

Ква война?! Аз съм първа! Да се пробваме ^^

Никви. От доста време не ходя. Много кинти. И музиката не ме кефи съвсем винаги.
Иначе последните пъти да съм ходила някъде по клубове(ако мога така да кажа)...тва е било в Строежа.И други ама те са били според случая и не са места, където бих се набутвала редовно :)

А заведения като за хапване, някакви такива ли?

Та така... аз съм от тия скучните... не моткам много много :lol: :lol: :lol:
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella
Автентичната котка

Благодарил (а): 128 пъти.

Мнениеот Jamalska » 16 Сеп 2008, 12:52

Следващото парти е в Тукан:)
Изображение
Не знам какво е когато сърцето просто спре,
но знам какво е чувството вътре в мен, братле.
Всички видяхме как изгасна една звезда.
Почивай в мир, приятел, жив си в 200 сърца!
Рики (1990-2009)
Аватар
Jamalska
байкър с 4колелца.

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот Бeтон » 16 Сеп 2008, 21:55

renesanz написа:по-добре да не споделят,че пак ще стане война :)

:D

Чакайте като открия новия сезон. След купона на 3-ти излезнах в лека почивка.

Обаче от октомври... Лелеееее... якоооо
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот pi4 » 16 Сеп 2008, 22:52

Както всичко,което е Пайнерско,така и клубовете Planeta Payner club са номер 1 :!:
Има около 15 в цялата страна...Не съм ходил в стара загора и димитровград,но Търговецът на кристал ще ни разкаже :lol:
Изображение
http://andreasite.eu/
http://payner.bg/
http://planeta.tv/
http://store2.data.bg/emiliafans/
http://www.kamelia-online.com/
Иванина-най-достойна да спечели Big Brother4
9.12,зала 1 на НДК,19ч.-7 години Планета тв
Аватар
pi4
Френски възпитаник