Какво си представяте, когато слушате тази песен?

Модератор: Ангел

Re: Какво си представяте, когато слушате тази песен?

Мнениеот koeva_veri » 16 Авг 2012, 16:58

Мен ме потапят в дълбок размисъл.Натъжават ме,някак си ме депресират.Започнах да мисля за пропуските в живота ми до сега!
sales manager ... shop
koeva_veri
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Какво си представяте, когато слушате тази песен?

Мнениеот FloWersOfEviL » 30 Дек 2012, 01:58

Търговецът на кристал написа:Не, това не е (кой знае какъв) експеримент и няма да има оповестени резултати от него. Просто ми е любопитно - какво си представяте, когато слушате тази песен?

Не се заслушвайте прекалено в текста. Не ми трябва интерпретация на думичките, по-скоро търся цялостното усещане като комбинация от максимално много сетива. Дано ме разбирате.
Темата е замислена като еднодневка, но спокойно може да се продължи след някой и друг ден с друга песен, предложена от друг потребител. Стига да има интерес.

Ако ви се струва твърде безумна, може да я заключите, но наистина ми стана интересно. Всеки го 'апят неговите си калинки. :mrgreen:

Тая тема сега я виждам.. Ако Ели не беше казала, нямаше и да я потърся.

Честно казано асоциацията ми е с конкурс по танци, на който я пускат и всички следва да танцуват на нея. И обстановката е хем леко напрегната, поради състезателната форма, хем страшно разпускаща и лежерна поради самата музика, сиреч едно такова.. приятнострашно.
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Музика и Концерти