Електронна музика

Модератор: Ангел

Електронна музика

Мнениеот Kalin » 20 Сеп 2004, 20:59

Tuk nqma li fenove na tozi janr :lol: :?:
Аватар
Kalin
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот ^PrincessA^ » 22 Сеп 2004, 21:46

Ami mai ne :oops: No puk sme(osobeno az)vinagi otvoreni kum novoto,taka 4e 6to ne probva6 da ni zaribi6? 8)
Изображение

"It's better to burn out than to fade away." (Kurt Cobain)
Аватар
^PrincessA^
wild child

kak da stane tova?

Мнениеот Kalin » 22 Сеп 2004, 22:13

Heh :) ne moga da povqrvam 4e nikoi ne slu6a elektronna muzika :). Znam 4e fenovete i sa mai po-malko ot tezi na hip-hop muzikata i t.n. ama...vse pak 4ak puk da nqma nikoi ;).
To kakvo da vi zaribqvam... prosto tova ne e muzika v koqto moje da se kaje 4e se tursi smisul...prosto na4in da se unese6 bez da se zatormozqva6 da misli6 za tekst. Prosto vliza6 v rituma i ot tam natatuk kra4etata te vodqt :P :) Spored men tova si e strahotna muzika za veselba :)) a i za upolzotvorqvane na izli6nata energiq :)... :P :P :wink:
Аватар
Kalin
В началото бе словото

Мнениеот Гост » 23 Сеп 2004, 12:23

Ami da ti kaja,za men ne e vajen "smisulut" v muzikata,a USE6TANETO,koiato tq predizvikva.Taka 4e moga da se kefq na vsi4ko:)Puk za elektronnoto konkretno-popadna mi vednuj ei-tva-"Spawn-the album" i be6e mnogo,mnogo qko!ti kvo 6e kaje6 po vaprosa?
Гост

Мнениеот ^PrincessA^ » 23 Сеп 2004, 12:25

Tva bqh az gore,amazabravih da se log-na:)
Изображение

"It's better to burn out than to fade away." (Kurt Cobain)
Аватар
^PrincessA^
wild child

Мнениеот Elly » 23 Сеп 2004, 18:44

аз.. най вече DNB ми се случва да слушам, ама рядко.. ии разни други неща, ама сега не се сещам точно.. :D

+edit - както май вече казах - слушам много стилове... но не и чалга :D
Последна промяна Elly на 23 Сеп 2004, 21:55, променена общо 1 път
A 40oz To Freedom is the only chance I have to feel good even though I feel bad...
Аватар
Elly
В началото бе словото

Re: Elektronna muzika

Мнениеот Vlad » 23 Сеп 2004, 21:35

Kalin написа:Tuk nqma li fenove na tozi janr :lol: :?:

Има, има... и то заклети :D
Аватар
Vlad
В началото бе словото

Мнениеот Jolinar » 24 Сеп 2004, 13:19

...мдаа, или ако не са заклети, то поне го ценят и му се радват от време на време :D
Може да звучи странно, обаче на мене ми действа много успокояващо - отмива стреса както нищо друго (освен може би бирата вечер след лекции :) ), оставям се да ме носи по течението и се изключвам от околния свят.
"Във Физиката броенето е като при дивите племена - едно, две, много..."
Аватар
Jolinar
В началото бе словото

Мнениеот stone » 25 Сеп 2004, 15:24

За пръв път чувам, че електронната музика е за веселба!?!?!?!?
Извинявай, Калине, но какво изобщо имаш предвид под електронна музика? Обясни ако можеш, защото ме хвърли в див размисъл и се опитвам да си представя как куфееш и се веселиш на електронна музика!
Можеш да споменеш и някоя група - аз ще се сетя! А може би имаш предвид техно...???
Има хиляда разновидности, които могат да се приемат за електронна музика - techno, trance,ambient, house и т.н.
Аватар
stone
Драскач

Мнениеот neutrino » 26 Сеп 2004, 14:40

Hmm ne slu6am elektronna muzika otdavna...ot okolo godina i polovina. Dotogava osnovno metyl i sqkvi drugi jici(razni neo-metyli, indystriali, dark-wave-ove i t.n.). Sled tva edin fen na burzum mi izpyrji edno CD na koeto se nameri juno reactor ta sega slu6am
Trance: goa/psytrance hard acid trance i raznite im pod-janrove
Hardcore: rave, gabba(evropeiskata), malko happy hardcore
i po malko ot Jungle(idm...sa izkopah malko aphex twin), malko house(po-byrziq);ambient, i po4ti nikakvo techno...no tva e pri polojenie 4e nqmam prqk dostyp do muzika(nqma net) i sym slu6al dosta malko...moje da ima o6te dosta muzika deto ne sym q haresal samo za6toto ne sym q 4ul :wink:
neutrino
В началото бе словото

Мнениеот neutrino » 26 Сеп 2004, 14:40

Hmm ne slu6am elektronna muzika otdavna...ot okolo godina i polovina. Dotogava osnovno metyl i sqkvi drugi jici(razni neo-metyli, indystriali, dark-wave-ove i t.n.). Sled tva edin fen na burzum mi izpyrji edno CD na koeto se nameri juno reactor ta sega slu6am
Trance: goa/psytrance hard acid trance i raznite im pod-janrove
Hardcore: rave, gabba(evropeiskata), malko happy hardcore
i po malko ot Jungle(idm...sa izkopah malko aphex twin), malko house(po-byrziq);ambient, i po4ti nikakvo techno...no tva e pri polojenie 4e nqmam prqk dostyp do muzika(nqma net) i sym slu6al dosta malko...moje da ima o6te dosta muzika deto ne sym q haresal samo za6toto ne sym q 4ul :wink:
neutrino
В началото бе словото

Мнениеот Elly » 26 Сеп 2004, 16:06

:shock:
stone написа:За пръв път чувам, че електронната музика е за веселба!?!?!?!?
Извинявай, Калине, но какво изобщо имаш предвид под електронна музика? Обясни ако можеш, защото ме хвърли в див размисъл и се опитвам да си представя как куфееш и се веселиш на електронна музика!

това какво трябва да значи ?

stone написа:А може би имаш предвид техно...???
Има хиляда разновидности, които могат да се приемат за електронна музика - techno, trance,ambient, house и т.н.

така е, и какво?
Той явно пита най-общо... пък всеки ще си каже какви стилове слуша..
A 40oz To Freedom is the only chance I have to feel good even though I feel bad...
Аватар
Elly
В началото бе словото

Мнениеот stone » 26 Сеп 2004, 17:13

:wink:
Ами, той не е уточнил на какво точно се весели!!! Опитах се да си го представя как подскача и изразходва енергия на ISHQ или Orbital например :shock:
Не съм се заяждал, за да ми реагираш по този начин - питам го човека! И смятам, че той е достатъчно голям, за да ми отговори сам, а не ти да ми тълкуваш какво е искал да каже!
Аватар
stone
Драскач

Мнениеот Elly » 26 Сеп 2004, 17:36

Не казвам, че си се заяждал......

Не съм се заяждал, за да ми реагираш по този начин

а аз реагирах съвсем нормално :) просто ми стана странно като каза, че електронната музика не е за веселба...... защото наистина има много разновидности, ти сам го каза :)
затова и казах, че сигурно пита най-общо, не че ти го тълкувам...... :)
Аватар
Elly
В началото бе словото

Мнениеот stone » 27 Сеп 2004, 07:32

Извинявай, но така го приех - няма проблем :lol: Права си - всеки слуша някаква разновидност, която му допада! На мен ми допада ambient-а за релаксване! По едно време слушах и транс, но след като чуеш 5 различни групи и имаш чувството, че всичко звучи по абсолютно еднакъв начин!
Не знам Prodigy дали се води техно, техно-пънк ли е, що е, но мен ме кефи!
Посмъртно не мога да ги оправя всичките тези разновидности, но в крайна сметка не е толкова важно точно как се води стилът, по-важна е музиката . .. Както беше казал Франк Запа: "...а музиката е върхът..."
Аватар
stone
Драскач

Следваща

Назад към Музика и Концерти