Аз свиря в група

Модератор: Ангел

Аз свиря в група

Мнениеот Циндил-Пиндил » 28 Юли 2006, 13:29

Идеята за такава тема ми се върти в главата от доста време.
Във форума влизат хора, които действително се изявяват като музиканти в свободното си време (Switched, SepulTeraHead, Titan... доколкото знам pora_e_priqtel и Psyche също). Дори аз и няколко от колегите ми се пробвахме ...Е, от всяко дърво свирка не става :lol: :lol:

Та, моля всички потребители, които имат група и търсят фенове (и фенки :P) да я презентират тук. Сайт, линкове с аудио, концертни изяви... вие си знаете.
Циндил-Пиндил
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Titan » 28 Юли 2006, 15:32

Аре аз пръв, явно първи съм я видял ;) Не е за голямото хвалене, но аз дрънча на барабаните в Chainsoul... Нямаме свестни записи, а и последните ни 3, които са що-годе по-добри изобщо пък не са записвани... Официалния ни сайт не е напълно добре функциониращ, затова давам да се гелда този:

http://myspace.com/chainsoul

Там има и лнк за официалния ни де, но на него най-много да ни напишете нещо в книгата за гости :D И така, повече инфо има на посочения линк ;)
Аватар
Titan
В началото бе словото

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот inaccessibility » 29 Юли 2006, 12:59

я да се включа и аз, нищо че не съм в група... посвирвам си на пиано, от доста време и предимно за удоволствие :wink:

записи нямам, не че нямам желание да направя :lol:
Аватар
inaccessibility
(U+2205,∅)

Мнениеот Imperial » 03 Авг 2006, 12:34

Те тука.

Eй тук са качени нещата, които съм правил дотук. Повечето съм ги писал на една програма, защото няма как да си намеря още двама души да се свири, а и оборудване никакво няма.

Единият от записите съм го свирил с акустичката, то се познава.
Аватар
Imperial
В началото бе словото

Мнениеот KarmaPolice » 05 Авг 2006, 12:34

Свиря на китара (и ел. и уестърн тип/акустична), бас, съвсем малко на клавишни и също така се занимавам с пеене.

За последните 3-4 години съм свирил с някъде 5-6 различни банди (на китара, бас и вокали), но с повечето съвсем за кратко. Започнахме с една straight edge punk/hardcore банда, беше много забавно, защото почти никой от нас не можеше да свири като хората :lol:

В момента от време на време се събираме с едни приятелчета и свирим разни импровизацийки и тук-таме някое кавърче, но нищо сериозно. Също така записвам разни неща на компютъра си, най-вече вокали и акустични китари.

Titan - Поздравления за концерта в Пловдив ! :) Аз съм приятел с момчетата от Деменция и те ми казаха, че всичко е минало много добре.
Life is killing me...
Аватар
KarmaPolice
Пишете, о, братя

Мнениеот THE_PARASITE » 09 Авг 2006, 00:25

Здравейте всички.Първо да се представя.Аз съм от София и тази година жив и здрав,ще съм първи курс.Имам банда,която през последните 2 години покрай подготовката на членовете от групата се поразпадна,но сега ако всичко е наред наесен ще подновим свиренето.По принцип свирим РОК,но наблягаме на ПЪНК и ХЕВИ МЕТЪЛ.Харесваме и още много неща,но сме малко неспособни да ги свирим така да се каже.Като започне учебната година се надявам да се запозная с хора,които имат същите интереси.
THE_PARASITE
Легендарен флуудър

Мнениеот Richard B. Riddick » 09 Авг 2006, 18:55

A пък търся да ми свирят,може и в група ,но тя да се състои само от фимейли(сори колега не се сдържах....) :lol: :lol: :lol:
.
Аватар
Richard B. Riddick
Легендарен флуудър

Мнениеот THE_PARASITE » 10 Авг 2006, 01:03

Смятам,че си изключително забавен...
THE_PARASITE
Легендарен флуудър

Мнениеот Richard B. Riddick » 10 Авг 2006, 10:36

Е чак изключително едва ли ,но достатъчно :wink: :D
.
Аватар
Richard B. Riddick
Легендарен флуудър

Мнениеот Циндил-Пиндил » 10 Авг 2006, 12:20

Без флууд в тази тема :!: Ще трия :!:
Циндил-Пиндил
Легендарен флуудър

Мнениеот pora_e_priqtel » 15 Авг 2006, 13:17

С гордост обявявам изгряването на нова звезда на небосклона, а именно група АЛ Мамун - още на първата репетиция се роди авторска песен, носеща обаятелното заглавие "Овчица" - стилът специално на тази песен е глупав колежански пънк :P - поради сериозни различия в музикалните предпочитания на вокалиста (демек аз) и барабанистката решихме да правим пенкилер - от благ класически хеви метълец през разни алтърнатив работи до ню метъл простотии, като по средата няма да забравим трашец (няма да плагиатствам идеята за кючеците, макар че отдавна ми е мерак да направя Пейнкилър кючек :lol: ) , фолк рок/метъл (даже измислих музиката на нова песен с китайски мотиви :D ) и прочие

Забравих да спомена, че в момента сме само двама души и очакваме още двама. Представям си докато се съберем пълен комплект колко още стилове ще наблъскаме в репертоара :roll:
Аватар
pora_e_priqtel
Гурбангули Бердимухамедов

Благодарил (а): 305 пъти.

Мнениеот Sw1tched » 23 Авг 2006, 22:37

Аз свиря на китара в Distorment. В момента работим върху нови записи, след които ще се завърнем на сцената след голямо прекъсване (последният ни концерт беше на 1-ви Ноември 2005-та в О!Шипка). В скоро време ще има повече яснота относно записите и концертите, дотогава може да погледнете сайта ни: http://distorment.cjb.net
и Myspace акаунта ни:
http://myspace.com/distorment
Sw1tched
Форумозавър Рекс

Мнениеот falio » 23 Авг 2006, 22:54

Аз свиря на барабани в Empty Face и Distorment.

За Distorment Боби ве4е спомена.
Empty Face имаме сайт който не се поддържа направо и не е пипан от 384204 години. http://www.emptyface.org/ Там е ка4ено за свободен download демото на групата от на4алото на 2005. Записите са гадни4ки и стари. Замисля се албум отдавна, но както вървят нещата ще се позабави сигурно...Може да има някой друг нов запис от репетиция в мyspace в скоро време: http://www.myspace.com/emptyfacebg . За концерти, преди седмица и нещо свирихме на Union Fest 2006 във Варна, пък за скорошни концерти - на 1ви ноември сме с Crowfish в О!Шипка.
Аватар
falio
От дъжд на вятър

Мнениеот Richard B. Riddick » 24 Авг 2006, 10:31

За тези които свирят-изкарвате ли някакви пари от това?
.
Аватар
Richard B. Riddick
Легендарен флуудър

Мнениеот THE_PARASITE » 24 Авг 2006, 13:09

Ей ЕМПТИ ФЕЙС !!!Как сте бе момчета???Работи ли школата за музиканти на 31-во СУЧЕМ???
THE_PARASITE
Легендарен флуудър

Следваща

Назад към Музика и Концерти