Полицията уби един и преби десетки (кадри на терора)

Модератор: Lord

Re: Полицията уби един и преби десетки (кадри на терора)

Мнениеот Bethany » 18 Яну 2009, 14:05

nana_banana написа:Ники, и с теб, и без теб (по-добре), няма да се откажем, каквото и да мислят същества като теб.

Е, Ники казаха ли ти го? Сега убеди ли се, че не само аз мисля по този начин?
Обичай родината си ,не защото е силна или богата ,а защото е ТВОЯ!!!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Batbayan » 18 Яну 2009, 14:10

nana_banana написа:Хора,стига вече сте вярвали на лъжливите медии....ако чакате сами да разберете от формати като БНТ, БТВ или Нова- то тогава никога няма да разберете защо сме пред парламента. Ако не отидеш на протеста или не се разровиш из интернет (естествено, ако те интересува бъдещето на всички нас, родители и нашите деца), то няма как да разбереш идеята. Особено, ако не го и почувстваш. Аз лично се чувствам тъпо да давам обяснения защо протестирам, защото все едно няма за какво!!!!! Ако все пак има частица заинтересованост- изгледайте видеото, качено вчера в http://www.sroksos.org . Ако и тогава не разберете- то смисъл няма не в протеста, а в това да обясниш на глупака колко е глупав.

Пак куп празни приказки на зомбирани хора.Вече съм почти убеден, че целия този протест е едно активно мероприятие на някои заинтересувани сили.Аз няма да отида да разбирам нищо на никакъв протест, защото не смятам че има нужда от протести.А ти като си толкова убеден в протеста защо пращаш някви линкчета към филмчета и други простотийки ами не кажеш позицията си с няколко думи?Не е ли странно това?Аз ако съм недоволен от нещо ще знам точно от какво и защо и ще мога да го изкажа с думи ясни.А ти не само, че не го правиш но и много други като теб и не само в този форум говориха така.Леле, какво съвпадение...Само ми е интересно в коя централа е писан сценария и упътването за поведение и пропаганда.
I'm hot
And when I'm not
I'm cold as ice
See me comin'
Step aside
Or pay the price
What I want I take
What I don't I break...
Аватар
Batbayan
S.P.Q.R.

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот Дичоу » 18 Яну 2009, 14:13

Bethany написа:
nana_banana написа:Ники, и с теб, и без теб (по-добре), няма да се откажем, каквото и да мислят същества като теб.

...и понеже някой говорише за овчедушие...и стаден манталитет.... :roll: :roll: :roll:
ФъЖъМъКъъЪъЪЪъъЪЪъъЪЪъЪЪъъЪЪъЪЪЪ
Аватар
Дичоу
Дръменбейсонафт

Мнениеот Bethany » 18 Яну 2009, 14:25

Batbayan написа:Пак куп празни приказки на зомбирани хора.Вече съм почти убеден, че целия този протест е едно активно мероприятие на някои заинтересувани сили.Аз няма да отида да разбирам нищо на никакъв протест, защото не смятам че има нужда от протести.А ти като си толкова убеден в протеста защо пращаш някви линкчета към филмчета и други простотийки ами не кажеш позицията си с няколко думи?Не е ли странно това?Аз ако съм недоволен от нещо ще знам точно от какво и защо и ще мога да го изкажа с думи ясни.А ти не само, че не го правиш но и много други като теб и не само в този форум говориха така.Леле, какво съвпадение...Само ми е интересно в коя централа е писан сценария и упътването за поведение и пропаганда.

След като протестирам аз съм заинтересована и изразявам гражданската си позиция, т.к за разлика от теб много хора имат позиция по отношение на това, което се случва в България и не им се налага някой да им казват кое е правилно и кое не.
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот Bethany » 18 Яну 2009, 14:27

Дичоу написа:
Bethany написа:

...и понеже някой говорише за овчедушие...и стаден манталитет.... :roll: :roll: :roll:

Да бе и ти сигурно си "черната овца"?
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот Batbayan » 18 Яну 2009, 14:34

Bethany написа:
Batbayan написа:Пак куп празни приказки на зомбирани хора.Вече съм почти убеден, че целия този протест е едно активно мероприятие на някои заинтересувани сили.Аз няма да отида да разбирам нищо на никакъв протест, защото не смятам че има нужда от протести.А ти като си толкова убеден в протеста защо пращаш някви линкчета към филмчета и други простотийки ами не кажеш позицията си с няколко думи?Не е ли странно това?Аз ако съм недоволен от нещо ще знам точно от какво и защо и ще мога да го изкажа с думи ясни.А ти не само, че не го правиш но и много други като теб и не само в този форум говориха така.Леле, какво съвпадение...Само ми е интересно в коя централа е писан сценария и упътването за поведение и пропаганда.

След като протестирам аз съм заинтересована и изразявам гражданската си позиция, т.к за разлика от теб много хора имат позиция по отношение на това, което се случва в България и не им се налага някой да им казват кое е правилно и кое не.
Еми кажи си конкретно каква ти е позицията?... :scratch: :scratch: :scratch:

Или, не, чакай - Аз вече я знам - "Писна ни" и "Долу правителството", нали? :joker: :joker: :joker: :lol: :lol: :lol:

Пълна зомкбация значи... :roll:
I'm hot
And when I'm not
I'm cold as ice
See me comin'
Step aside
Or pay the price
What I want I take
What I don't I break...
Аватар
Batbayan
S.P.Q.R.

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот Bethany » 18 Яну 2009, 14:55

Batbayan написа:]Еми кажи си конкретно каква ти е позицията?... :scratch: :scratch: :scratch:

Или, не, чакай - Аз вече я знам - "Писна ни" и "Долу правителството", нали? :joker: :joker: :joker: :lol: :lol: :lol:

Пълна зомкбация значи... :roll:

Много оригинално, поздравявам те за екстрасенските ти способности!
Аватар
Bethany
Да живей словото

Мнениеот Бeтон » 18 Яну 2009, 18:20

Утре отивам да протестирам срещу обслужването в Амор.
Виждат ни, че сме зле, сервират ни още. Играят го по системата - "Давай, сипи, сипи, налей". Така се надрахме снощи... не знам къде се намирам. Утре съм на площада.
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот ники » 18 Яну 2009, 18:25

Бeтон написа:Утре отивам да протестирам срещу обслужването в Амор.
Виждат ни, че сме зле, сервират ни още. Играят го по системата - "Давай, сипи, сипи, налей". Така се надрахме снощи... не знам къде се намирам. Утре съм на площада.

Хвърли някоя ограда и за мен, че не съм доволен от сервитьорите в ситито ;)
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот peterdi » 18 Яну 2009, 18:46

Ако може да се придържаме към темата.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

Мнениеот ники » 18 Яну 2009, 18:51

Сори, не сте сдържах. Ако искаш го изтрий заедно с това ми мнение.
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Шепот » 18 Яну 2009, 22:48

Извинете, но ТЕМАТА Е КОНКРЕТНО ЗА ПОЛИЦЕЙСКОТО НАСИЛИЕ НА ПРОТЕСТА, а не за целия протест. За самия протест, за това трябва ли да има протест, плюсовете и минусите му, за и срещу какво се протестира, какви са целите и т.н. и т.н. и т.н. СИ ИМА ДРУГА ТЕМА. След цитата на кмета на район Лозенец като го отперихте едно нещо, думи нямам направо. Чета я тая тема и се чудя по какво се различава с другата.
Аватар
Шепот
:) !

Благодарил (а): 137 пъти.

Мнениеот nana_banana » 18 Яну 2009, 23:18

Съжалявам за поредното си отклонение от темата...просто ми стана тъжно, когато разбирам, че там, където трябва да са мислещите хора, търсещите справедливост и борещи се за правата си, всъщност ги няма, а именно- в университетите.Явно наистина е вярно, че образованието ум не дава. Че хората до такава степен се съмняват във всичко, че ще си мислят как всички тези хора, които ходят там и висят на студа, са отишли да подстрекават под сценарий, да пропагандират и да всяват смут,просто така, защото им е хрумнало. И вместо ние да седим и да учим за изпити, си висим на студа и си крещим, 'щото ни е скучно. На хора като вас никога няма да се угоди и винаги ще намирате косури. Факт!
Аватар
nana_banana
В началото бе словото

Мнениеот nana_banana » 18 Яну 2009, 23:26

nana_banana написа:Съжалявам за поредното си отклонение от темата...просто ми стана тъжно, когато разбирам, че там, където трябва да са мислещите хора, търсещите справедливост и борещи се за правата си, всъщност ги няма, а именно- в университетите.Явно наистина е вярно, че образованието ум не дава. Че хората до такава степен се съмняват във всичко, че ще си мислят как всички тези хора, които ходят там и висят на студа, са отишли да подстрекават под сценарий, да пропагандират и да всяват смут,просто така, защото им е хрумнало. И вместо ние да седим и да учим за изпити, си висим на студа и си крещим, 'щото ни е скучно. На хора като вас никога няма да се угоди и винаги ще намирате косури. Факт!

Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=DUsFn2lewJg
Аватар
nana_banana
В началото бе словото

Мнениеот peterdi » 18 Яну 2009, 23:30

Тази песен се пусна единия ден на площада... очаквах да се появи покрай тия истории, толкова години откак я изпяха и все още е актуална... да беше само тя.

Айде стоп с флууда. Верно за самия протест има друга тема, но двете са прекалено близки, не може да не се припокрият донякъде. Мода на раздела да чисти флууда ако не е легнал да спи.
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

ПредишнаСледваща

Назад към България