САЩ - обща тема

Модератор: Lord

Re: САЩ - обща тема

Мнениеот Noctis » 13 Мар 2011, 20:19

Виетнамците им бяха най-благоприятните домакини.. хляб, сол и гранати :lol:

АЗ ПЪК ПИТАМ КЕМЪЛ, ЗАЩО ПО-ДЯВОЛИТЕ ТИЯ ТРЯБВА ДА СИ ПЪХАТ.... НАВСЯКЪДЕ :?: :?: :?: ПРИ ВСЕ ЧЕ НИКОЙ НЕ ГИ Е ВИКАЛ :?:

п.п сори за капс-а ма сега ме мързи да го пиша наново :mrgreen:
Ho scritto una storia d'amore senza inizio e senza fine...per scriverla con te
Аватар
Noctis
Senza di te la mia vita non ha senso

Благодарил (а): 64 пъти.

Мнениеот camel » 13 Мар 2011, 20:32

Zahariev написа:
camel написа:
Noctis написа:
camel написа:Колегата Ноктис е във берсерк хейт моуд.

А ти си в continious kiss-ass mode :arrow: :idea:
Да темата се изроди определено.. Но не може да ми сравнявате Пърл Харбър с това което се случи на Японския Архипелаг.. Да не говорим че американците хвърлиха не 1, а 2 скапани ядрени бомби там.. а отгоре на всичко разузнаването им предварително знаеше за атаката над Пърл Харбър.. и какво направиха те ? Оставиха Японците да си правят каквото си поискат, за да имат повод за война после ??! А да .. и какво се случи с гражданите от японски произход в САЩ по време на войната ? Това защо никой не го споменава ? Страната на свободните и свободата ? Да бе :idea:
И пак казвам.. нямаше да ме е яд ако показват безразличие.. те го правят с всичко случващо се по света .. After all they think that "Europe is a country" и че .. http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles ... 466699.jpg
.. Но извинявайте.. да показват такова задоволство от случилото се .. е това вече е прекалено дори за тях :idea:

Ядрените бомби са пуснати, защото: 1 (гадната причина, особено що се отнася до фет бой) - просто са искали да им го начукат до дъно. Кофти, но...японците да си бяха мирно стояли.... 2 Стотици хиляди животи на американски войници по този начин се спасяват. А това за разузнаването е смешно...значи видиш ли американците са виновни, че японците са предприели адски вероломна атака на нищо неподозиращи и спящи войничета, щото видиш ли една теория на конспирацията казва, че те са знаели, че се готви нападение. Дори да са знаели нищо няма да е станало ако не е имало АТАКА. :idea: Кой е предприел атаката? :idea: :idea: Колко хора са загинали по бели гащи? :idea: :idea: :idea:
Аз на американците им се кефя именно, защото не демонстрират безразличие и това го доказаха и в Босна, и в Югославия по-късно, и в Ирак, и в Афганистан, и във Виетнам и т.н. и т.н. Далеч съм от мисълта, че американците са ангелчета, ама в момента те са силата, която според мен е най-зряла да се справи със световния хаос. Щото великите европейци се провалят в това столетия наред. :pale:
А ти ако искаш ги мрази. Не ми пречиш. :D Такива като теб с такова мислене бол. Не че има нещо лошо (всеки си мрази каквото иска), ама вече се поизтърка. :|

А като си говорим кой е тъп: http://vbox7.com/play:7acae482

Сигурен съм, че иракчаните, виетнамците и т.н. са им много благодарни и записват като свои освободители.

Човече, все ми е едно за САЩ, ама верно ... какви ги пишеш ?! :?

Захариев, ти не си глупав. Помисли. Кога някога в световната история на това тази толкова несъвършена съвкупност от живи организми наречена човечество, всички са били доволни? :king: Виж само българите, които след като бяха освободени се разделиха на два лагера по отношение на любофффта им към Русия. Ако една велика сила тръгне да се съобразява с всички, то тя няма никога да постигне нищо. :wink:
Ноктис, а защо руснаците си бъркаха носовете в нашето Освобождение, мигар не знаеш, че това си беше работа между нас и турците? :shock:
Отговорът е прост. Ако не си пъхат носа навсякъде няма да са Велика сила. И това е било много преди американците да изгреят на политическата карта. Всички държави винаги са се съобразявали с интересите на Великите сили и последните винаги са си бъркали носа навсякъде. Това е нещо повече от нормално. Моля те, пишеш под въздействие на огромна злоба. Успокой се и тогава ще можем да водим нормален диалог. :D
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот Noctis » 13 Мар 2011, 20:40

Защо сравняваш намеса в отношения между Българи и Турци .. и намеса между Виетнамци и Виетнамци.. Афганистанци и Афганистанци.. Иракчани и Иракчани и т.н т.н.. Плюс това Руснаците воюват с Турция много пъти.. те не идват специално за да ни освободят нас, ако ще и Папуа Нова Гвинея да се намираше тук.. щяха да направят абсолютно същото.. плюс това Русия и Турция тогава са имали обща граница.. и Турция е реална заплаха за Русия.. САЩ граничат ли с .. Виетнам, Ирак, Афганистан.. и многото други разграбени държавици ? Тези страни реални заплахи ли са за САЩ?
КЪДЕ СА ОРЪЖИЯТА ЗА МАСОВО ИЗТРЕБВАНЕ НА АМЕРИКАНЦИ В ИРАК ?? НАМЕРИХА ЛИ ГИ ??

http://www.youtube.com/watch?v=zW8Bj1up ... re=related

:lol: :lol: :lol:

Ди ииивъл терористс :twisted:
Аватар
Noctis

Мнениеот camel » 13 Мар 2011, 20:52

Noctis написа:Защо сравняваш намеса в отношения между Българи и Турци .. и намеса между Виетнамци и Виетнамци.. Афганистанци и Афганистанци.. Иракчани и Иракчани и т.н т.н.. Плюс това Руснаците воюват с Турция много пъти.. те не идват специално за да ни освободят нас, ако ще и Папуа Нова Гвинея да се намираше тук.. щяха да направят абсолютно същото.. плюс това Русия и Турция тогава са имали обща граница.. и Турция е реална заплаха за Русия.. САЩ граничат ли с .. Виетнам, Ирак, Афганистан.. и многото други разграбени държавици ? Тези страни реални заплахи ли са за САЩ?

Тук има доста неправилни неща. Само да си доизгледам филмчето и ще отговоря с един дълъг парцал :Р
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот Noctis » 13 Мар 2011, 20:57

:lol: Нямам търпение.. само не се изхвърляй, че имам съчинение да пиша :(
Аватар
Noctis

Мнениеот Scion of balance » 13 Мар 2011, 21:25

Ofc there are terrorists,evil cave people possessing weapons of mass destruction!
Изображение
Аватар
Scion of balance
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 163 пъти.

Мнениеот camel » 13 Мар 2011, 23:22

Noctis написа:Защо сравняваш намеса в отношения между Българи и Турци .. и намеса между Виетнамци и Виетнамци.. Афганистанци и Афганистанци.. Иракчани и Иракчани и т.н т.н.. Плюс това Руснаците воюват с Турция много пъти.. те не идват специално за да ни освободят нас, ако ще и Папуа Нова Гвинея да се намираше тук.. щяха да направят абсолютно същото.. плюс това Русия и Турция тогава са имали обща граница.. и Турция е реална заплаха за Русия.. САЩ граничат ли с .. Виетнам, Ирак, Афганистан.. и многото други разграбени държавици ? Тези страни реални заплахи ли са за САЩ?

Отношенията между българи и турци не са работа нито на Англия, нито на Австрия, нито на Русия. ако следваме логиката "защо си бъркат носа навсякъде". Ако проследим другата логика означава, че воюваш ли 1 път с някакъв народ, после можеш да го правиш с всякаква причина без дори да имаш някакъв повод. Османската империя НЕ е искала война с Русия. :wink: В този ред не мисли американците са напълно оправдани за Ирак, щото те, аджеба, вече бяха воювали с тях 1 път. :mrgreen: На другия въпрос: страни, поощряващи тероризма, управлявани от фанатизирани диктатори са заплаха не само за САЩ, а и за целия свят!!! ДА, ЗАПЛАХА СА! :) Моля те само недей да защитаваш Саддам, че ще стане неприятно. Най-малкото той не бе обесен от американците. :) Колкото до другия довод с границите това е направо смешно. :shock: Това с липсата на граници го има още от средните векове, че дори и много по-рано. :shock: Колкото до Виетнам - ами много просто, Уотсън. Малко :mrgreen: :mrgreen: преди Виетнам една друга държава помогна на САЩ да стигне до 4 юли и те решиха да и върнат жеста, въпреки нежеланието на същата тази страна, ама в крайна сметка насила хубост не става. Та така - на фона на 2-3 войнички от страна на САЩ ако тръгна да ти изреждам войните, в които цивилизованите европейски държави са вкарвали света няма да ми стигнат 5 страници.
Руснаците не идват специално да ни освободят, те идват, за да разширят влиянието си на Балканите.
Няма смисъл да го водим тоя спор вече. Великите сили винаги са били мразени и ще продължават да бъдат каквото и да правят. Това е положението. :idea:

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот Noctis » 13 Мар 2011, 23:28

Аз Саддам никога няма да го подкрепям.. но не можеш да ме убедиш, че 11 септември е дело на терористи .. доказателствата, които сочат, че това е вътрешна работа са много повече, отколкото подхвърлените такива, които показват, че пещерняците с чалмите са излезли от скривалищата си, влезнали са в САЩ, отвлекли са самолети, долетя ли са до целите си с тях и после са се зашили в съответните обекти..
САЩ си сътвориха един спектакъл, за да могат да се оправдават пред света за всички дивотии, които ще извършат в следващите 50 години .. ако с това не си съгласен .. те признавам за бот :cat:
Аватар
Noctis

Мнениеот camel » 13 Мар 2011, 23:51

Ето това е резултатът от теориите за конспирациите. Има толкова малоумни теории, че чак не знам откъде да започна. Дали са стъпили на луната, дали са си бутнали сами кулите и т.н. и т.н. Ноктис, ако си следил терористичните актове, извършвани върху американски посолства, кораби, сгради и т.н. ще знаеш, че те ако са искали война са можели да я започнат много по-рано. Дори ако следваме елементарна логика...защо им е да бутат 2-те кули (всъщност и седма кула пада и това прави броят на падналите сгради 3) и да удрят Пентагона...не е ли достатъчно да ударят само Пентагона или само едната кула и да си имат напълно готова причина за война? Откъде се взеха и тия талибани, които поеха отговорността за атентатите? Ако толкова много искаха да ходят на война защо не го направиха при първия атентат срещу СТЦ или когато взривиха ЮСС Коул. :?

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот Noctis » 14 Мар 2011, 00:15

Като подхвана темата ..е време да те почна .. :lol: :lol: :lol: голям автогол си вкара
Защо паднаха кулите..
Защо падна кула 7 ?
Защо няма един запис на удара в Пентагона.. ?
Защо няма една част от самолет след удара в Пентагона?
Защо някои от атентаторите са живи ?
Защо нито един важен човек не е бил в кулите близнаци по време на работното си време на работното си място ?
Отговори на тия първо пък после ще видим :mrgreen:
При толкова факти.. конспиративна теория е това че въобще е имало терористичен акт..
Аватар
Noctis

Мнениеот WeeDichou » 14 Мар 2011, 00:52

11-ти септември е опит на американците да отвлекат вниманието от Area 51 и Розуел...и от факта, че Костов е виновен за всичко...
:JC_spliff:
Аватар
WeeDichou
4:20

Благодарил (а): 14 пъти.

Мнениеот Zahariev » 14 Мар 2011, 01:19

camel написа:
Zahariev написа:
camel написа:
Noctis написа:
camel написа:Колегата Ноктис е във берсерк хейт моуд.

А ти си в continious kiss-ass mode :arrow: :idea:
Да темата се изроди определено.. Но не може да ми сравнявате Пърл Харбър с това което се случи на Японския Архипелаг.. Да не говорим че американците хвърлиха не 1, а 2 скапани ядрени бомби там.. а отгоре на всичко разузнаването им предварително знаеше за атаката над Пърл Харбър.. и какво направиха те ? Оставиха Японците да си правят каквото си поискат, за да имат повод за война после ??! А да .. и какво се случи с гражданите от японски произход в САЩ по време на войната ? Това защо никой не го споменава ? Страната на свободните и свободата ? Да бе :idea:
И пак казвам.. нямаше да ме е яд ако показват безразличие.. те го правят с всичко случващо се по света .. After all they think that "Europe is a country" и че .. http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles ... 466699.jpg
.. Но извинявайте.. да показват такова задоволство от случилото се .. е това вече е прекалено дори за тях :idea:

Ядрените бомби са пуснати, защото: 1 (гадната причина, особено що се отнася до фет бой) - просто са искали да им го начукат до дъно. Кофти, но...японците да си бяха мирно стояли.... 2 Стотици хиляди животи на американски войници по този начин се спасяват. А това за разузнаването е смешно...значи видиш ли американците са виновни, че японците са предприели адски вероломна атака на нищо неподозиращи и спящи войничета, щото видиш ли една теория на конспирацията казва, че те са знаели, че се готви нападение. Дори да са знаели нищо няма да е станало ако не е имало АТАКА. :idea: Кой е предприел атаката? :idea: :idea: Колко хора са загинали по бели гащи? :idea: :idea: :idea:
Аз на американците им се кефя именно, защото не демонстрират безразличие и това го доказаха и в Босна, и в Югославия по-късно, и в Ирак, и в Афганистан, и във Виетнам и т.н. и т.н. Далеч съм от мисълта, че американците са ангелчета, ама в момента те са силата, която според мен е най-зряла да се справи със световния хаос. Щото великите европейци се провалят в това столетия наред. :pale:
А ти ако искаш ги мрази. Не ми пречиш. :D Такива като теб с такова мислене бол. Не че има нещо лошо (всеки си мрази каквото иска), ама вече се поизтърка. :|

А като си говорим кой е тъп: http://vbox7.com/play:7acae482

Сигурен съм, че иракчаните, виетнамците и т.н. са им много благодарни и записват като свои освободители.

Човече, все ми е едно за САЩ, ама верно ... какви ги пишеш ?! :?

Захариев, ти не си глупав. Помисли. Кога някога в световната история на това тази толкова несъвършена съвкупност от живи организми наречена човечество, всички са били доволни? :king: Виж само българите, които след като бяха освободени се разделиха на два лагера по отношение на любофффта им към Русия. Ако една велика сила тръгне да се съобразява с всички, то тя няма никога да постигне нищо. :wink:

Окей, това е абсолютен факт. Винаги има недоволни и т.н. , но САЩ в доста случаи не се явяват точно в ролята на "доброто" от гледна точка на освободените ... :P

The names of the future are stamping of impatience.
Аватар
Zahariev
The Sound of Victory

Благодарил (а): 29 пъти.

Мнениеот camel » 14 Мар 2011, 01:23

Отговарям веднага. (задай ми същите въпроси и за лунната конспирация....там съм още по-добър :mrgreen: )

Защо паднаха кулите..
Поради пожар и последвало огъване в носещите части на сградите - има документален филм. Гледай го. Недей гледа само онова филмче всеизвестното.
Защо падна кула 7 ?
Пожар. Тя е имала три носещи "ребра' като след като е горила 7 !!! часа и е имало множество сигнали в пожарната за това,но просто всички са били заети с по-важни неща като помагане на пострадали... Накрая средното "ребро" поддава а след него и другите две. Така се създава впечатление, че това е контролиран взрив. Елементарно и точно обяснено. Ама всички вярват на любителите на конспирации. Тук единственото нещо на тая теория която признавам за основателно е, че падането на седма кула не е било разпространено много от медиите и правителството като цяло...и все пак това изобщо не е достатъчно.
Защо няма един запис на удара в Пентагона.. ?
Защо ти е? Аз съм виждал някакъв. Поразрови се.
Защо няма една част от самолет след удара в Пентагона?
Може ти да не си го видял. Бил ли си там? Аз ако правя конспирация за милиарди долари ще се погрижа със сигурност да пусна някое крилце там. :P Ако не е самолет къде е другият изчезнал самолет от тоя ден? :)
Защо някои от атентаторите са живи ?
Защото са били сбъркани като атентатори и изобщо не са били на самолета. Действителните атентатори са други или намекваш, че пилотите на самолета са го блъснали по погрешка.
Защо нито един важен човек не е бил в кулите близнаци по време на работното си време на работното си място ? Важен човек? Като президента на САЩ? :shock: Случайност. Вероятно и защото е било доста раничко, все пак. :)
Ако няма терористичен акт какви са тия талибани и защо поемат отговорност имайки ясната представа какво ще им се случи? :mrgreen:

Доста издиша тая теория. :P

- Of course not!
Аватар
camel
SentineL

Мнениеот Noctis » 14 Мар 2011, 01:40

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Значи.. стане ли пожар в небостъргач, то той задължително пада .. 3 от 3.. тия Американци строят по-зле и от бушмени..
Когато гори самолетното гориво, то не може да достигне температурата, която да може да стопи или омекоти въпросните подпори..
НИКОГА в човешката история такива масивни сгради не са се срутвали заради пожар.. НИКОГА !!!
През 1945г. самолет Б-25 се врязва в Емпайър Стейт Билдинг.. странно сградата не пада.. въпреки последвалия пожар
При Пентагона.. не е имало абсолютно никакви останки от самолет.. те самите репортери на мястото на инцидента са го казали това.. не е било пуснато нито едно видео освен това от някаква много далечна дистанция, на което нищо не се вижда.. има една сграда пред Пентагона, чиито камери са заснели иделано инцидента, но кадрите от камерите са иззети от ФБР много бързо и са засекретени. Когато са помолени да ги пуснат, за да докажат, че наистина се е ударил самолет в Пентагона.. те са отказали :)..

И пак за тая кула 7 .. ти вярваш ли си че тая масивна сграда може да падне от такова пожарче бе... и как само тя, а не всички останали наоколо ?
Аватар
Noctis

Мнениеот Scion of balance » 14 Мар 2011, 01:47

Явно вече не правят небостъргачите като едно време
Изображение
Аватар
Scion of balance
Легендарен флуудър