Убийството на Ирак - престъплението на века

Модератор: Lord

Re: Убийството на Ирак - престъплението на века

Мнениеот The_Soldier » 22 Фев 2011, 17:40

Освен това искам да ми преброиш жертвите на режима на онзи, дето го обесиха.... Ако числата те безпокоят, провери сам, да няма грешна информация\ лъжи :wink:

camel написа:А това за американското правителство и кулите бла, бла, бла... хубаво промива мозъци онзи хубав филм.

Дали този филм, или американското правителство промива мозъците е въпрос на гледна точка, разбира се че си свободен да вярваш в и мислиш каквото искаш. Но поразгледай няколко клипчета и факти и реши сам, толкова много "съвпадения" има че човек почва да се съмнява. Защо точно преди 11.09 богатешчетата наоколо се изнасят? Защо точно този ден всички въздушни сили на САЩ са изпратени на такова разстояние, че да не могат да реагират, тогава САЩ нямат спешна нужда от въздушните си сили..? Съвпадение ли е, че от 3те самолета, точно този насочен към Пентагона се проваля? Един от "терористи" които са изброени в списъка на тези в самолетите, след време се обажда.. не мисля, че се е обадил от отвъдното все пак..

В момента не мога да намеря клипчето, където страхотно се вижда експлозията точно преди самолета да се разбие, т.е. "сянката на самолета експлодира".. Но се поразрови ако искаш, има много клипчета. И ако след като ги изгледаш все още си на мнение, че няма конспирация, ем хубаво това си е твоето мнение.. А това клипче, което пратих е в случай, че няма конспирации, и пак американците в клипа са "затапени".. "Имат оръжия за масово унищожение" , "Крият Осама бин Ладен" - това им бяха основните оправдания, по късно и за 2те казаха, че са грешали, но все още тиранията им в Ирак, не е приключила, защо? Защото Ирак все още имат петрол..

За теб аз съм повлиян от "Zeitgesit" версията, а за мен ти си повлиян от "правителствената" версия.. А кой е прав? Може би засега не може да се каже със сигурност, но както казах клипчето е без всякакви конспирационни теории, и американците пак нямат с какво да отговарят на аргументите на другия младеж.. Както и да е, както казах всеки е свободен да вярва в каквото си иска, и за финал 2 песни по темата:

Последна промяна The_Soldier на 27 Фев 2011, 15:05, променена общо 5 пъти
My body is a cage that keeps me from dancing with the one I love, but my mind holds the key...
Аватар
The_Soldier
Never Give Up

Благодарил (а): 160 пъти.

Мнениеот camel » 23 Фев 2011, 12:07

dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот alter ego » 23 Фев 2011, 19:42

Кемълчо,
отидоха, за да вземат петрола и особено побесняха, когато научиха, че там се наместват руските петролни компании. Нито им пука за човешки живот, нито за свобода и демокрация. Затова имаше Абу Гариб, затова още има Гитмо, загова не обърнаха никакво внимание на докладите на световните експерти. Затова никога не са били толкова мразени в цял свят, за съжаление.
:Laie_2: Into the endless we ride... :Laie_42:
Аватар
alter ego
A Soul Lost in Endless Time

Благодарил (а): 256 пъти.

Предишна

Назад към Светът