Mafia Wars

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Mafia Wars

Мнениеот rogertaylor » 03 Авг 2010, 18:44

След като има за Фармвил и Фронтиървил - защо да няма тема и за Mafia Wars 8)

Айде всички колеги, които поцъкват да си кажат 8)
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
Аватар
rogertaylor
Sir Troll-a-lot

Благодарил (а): 133 пъти.

Re: Mafia Wars

Мнениеот Prudence » 06 Авг 2010, 02:39

Много я цъках преди няколко месеца, но после осъзнах, че е също толкова тъпо и безсмислено, колкото фермите и т.н. Абсолютно за хора без работа. Не, че съм си намерила по-полезно занимание, но изтърках мишката от цъкане.
Предпочитам по смислени игри, ама за съжаление щайгата ми няма нужния капацитет.
If you don't like something change it; if you can't change it, change the way you think about it.
Аватар
Prudence
hard-working

Благодарил (а): 27 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 06 Авг 2010, 08:09

Аз я почнах, защото трябваха 12 нива, за да взема на майка ми някакъв трактор за фермата - взех го и... в момента съм на 455 ниво. Доста бързо, при това. Минах Ню Йорк и Куба, почти приключвам Москва (на последния tier съм) и почнах Вегас. Бързичко напредвам и там, ама здравето ми е малко и не мога да се оправям с шефовете в края на всеки tier. Затова сега трупам здраве и междувременно действам из всички нива, понеже имам доста енергия.
От временните мисии ошушках Париж и Лондон, за Южна Африка не ми стигна времето, защото тръгнах за Италия.

Иначе съм съгласна, че е безмислено, но като съм почнала мисиите, гледам да си ги довърша. Пък и не отнема много време - общо десетина минути на ден.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот rogertaylor » 25 Авг 2010, 10:52

Ух, бях позабравил малко за тая тема....Ели, добави ме значи да помагам за Вегас :) Аз съм към ниво 700, ама ти доста бързо напредваш :) Вероятно си се концентрирала на енергия? :)
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
Аватар
rogertaylor
Sir Troll-a-lot

Мнениеот invisible » 09 Яну 2011, 13:22

абе цъкате ли още :kez_06:
Изображение
Аватар
invisible
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 468 пъти.

Мнениеот rogertaylor » 11 Яну 2011, 01:43

Да, минах 800 ниво вече и продължавам :) :salute:
Аватар
rogertaylor
Sir Troll-a-lot

Мнениеот invisible » 11 Яну 2011, 01:48

бах .. дай да те адна че моите фр са спрели преди да си направя фб :mrgreen:
Изображение
Аватар
invisible
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 468 пъти.