Тениски на СУ

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Тениски на СУ

Мнениеот Cassie » 24 Ное 2010, 20:22

И аз бих си поръчала :D
Относно дизайна моето мнение е синтез на няколко предишни: дамски модели или поне по-малки размери; University, вместо U; да има 1888 или est. 1888 - и двете стават; аз предпочитам английския език като по-универсален за пред чужденци, пък и по се връзва с идеята за щатски колежански стил. Общо взето да включва Sofia University (est) 1888. Може да измислиш нещо с емблемата на СУ, но не знам дали няма да стане малко претрупано...
Hope for the best,
plan for the worst.
Аватар
Cassie
астронавт и бъдещ астролог

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот alter ego » 25 Ное 2010, 01:22

Не на щатския колежански стил! Да останем верни на Европа! :mrgreen: :arrow: Английски колежански стил - малко якички, маншетки, вратовръзки с монограми и сребърни халби за бира! Също табакери, ножички за пури, тъпкачки за лули, копчета за ризи и игли за вратовръзки... :drunken:
:Laie_2: Into the endless we ride... :Laie_42:
Аватар
alter ego
A Soul Lost in Endless Time

Благодарил (а): 256 пъти.

Мнениеот kori » 25 Ное 2010, 09:47

има дамски тениски и мога да гарантирам за издръжливостта на печата върху еластична дреха :)

наистина ми харесва голямото u, понеже хем е голямо, хем е "тънко." евентуално втората серия ще бъдат с university, ако доживеем и така нататък.

цветът на щампата също може да се сменя при печатането на една и съща серия, например могат половината да са бяло на сиво, а другата половина черно на червено и така нататък.
Аватар
kori
miles davis - so what

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот SasTodorova » 25 Ное 2010, 10:53

Интересна идея, аз съм "За!"
Даже бих си направила щампата сама.
SasTodorova
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 25 Ное 2010, 11:13

Аз бих си взела блузонче с огромно удоволствие :mrgreen: Само се надявам и от тях да имаш дамски модел, защото мъжките стоят много развлечено, а това не ми допада. Иначе страшно много обичам суичъри, с хубави, големи качулки (не просто декоративни такива), с джобове, с ципове и прочее... Go go Kori! :mrgreen:

Сега, въпросът с щампата е малко по-деликатен. Това U и на мен ми стои твърде многозначително и освен с шрифта си не се връзва твърде много с колежанския стил. Защото американските колежи и университети си имат свои имена, които изписват, например Харвард, и на суичърите им пише само това и то е достатъчно. Нашето име вярно си е дългичко и трудно ще се изпише цялото без шрифтът да е твърде малък и да изглежда претрупано, но едно Sofia University може да се побере и да изглежда доста добре.

Ако искаш голямо U, по-скоро го съчетай с голямо S и отдолу с по-малък шрифт изпиши името на университета. Идеята е да се разбира веднага тази тениска на какво е, дори от хора, които не учат в СУ и не са запознати в идеята. А с надпис sofia U не съм убедена, че това е толкова лесно.

Та, измисли го без голямото U и ме имаш. Имаш ме също така с червен дамски суичър с бял или червен надпис. Може и бял суичър с червен надпис. Може и черен суичър с червен... ъм... червено-бял надпис? Абе да има червено и ме имаш за клиент :lol:
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот dsquare » 25 Ное 2010, 15:37

Много ми допада и цвета и голямото U.С удоволствие бих си взел.
Изображение
Аватар
dsquare
В началото бе словото

Благодарил (а): 17 пъти.

Мнениеот SasTodorova » 28 Мар 2011, 13:31

към kori ! много ми харесаха твоите постове! Понеже и аз се занимавам с изработка на разни работи много ме зарибява идеята за една, две, три, пет, десет тениски! Надявам се тази година да вляза в СУ и искам такава! Стискам палци да успееш в своето начинание ^^ Поздрави!
SasTodorova
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 29 Мар 2011, 14:12

Аз вече 3 години съм тука и още не съм ги доживяла :lol:
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот alter ego » 29 Мар 2011, 21:53

Тома Неверни! :mrgreen:
:Laie_2: Into the endless we ride... :Laie_42:
Аватар
alter ego
A Soul Lost in Endless Time

Благодарил (а): 256 пъти.