Докато играем, изкарваме пари - вече реалност

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: Докато играем, изкарваме пари - вече реалност

Мнениеот Kristo » 08 Окт 2010, 22:46

Прости ми - винаги съм бил скептик към хората, които пробват да ме убедят в нещо, което ми се струва съмнително...

Още повече, че като ги поразчовъркам, налитат сякаш съм убил кучето им... Ми то реакцията ти показва, че не можеш с логика да си защитиш идеята на темата... Кво повече?

пс: ако те кефи манафството, има си друга тема...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Re: Докато играем, изкарваме пари - вече реалност

Мнениеот skycat » 09 Окт 2010, 09:45

Kristo написа:Прости ми - винаги съм бил скептик към хората, които пробват да ме убедят в нещо, което ми се струва съмнително...

Още повече, че като ги поразчовъркам, налитат сякаш съм убил кучето им... Ми то реакцията ти показва, че не можеш с логика да си защитиш идеята на темата... Кво повече?

пс: ако те кефи манафството, има си друга тема...

не разбирам за какво ми е логика да те убедя да гледаш хубав филм, или да посетиш приятно място или друго културно мероприятие. Нямам за цел да те убеждавам да напуснеш работа, защото виждаш ли, ако се занимаваш с това, ще вземаш нереално много пари.. Както отбелязах и по-нагоре, темата я пуснах за да споделя информация без да искам нито пари, нито благодарност. Аз с тази игра се занимавам от 8-9 месеца, и аз съм я гледал скептично както всички други сайтове за "изкарване на бързи или големи пари", но с времето се убедих, че ми плаща редовно и за това я препоръчвам като средство за уплътняване на свободно време. Според статистиките, които съм гледал, много голям процент от хората със свободно време (а дори и в работно), прекарват часове със фейсбук например или друга онлайн среда, кликайки по флаш игрички и т.н. Просто мисля, че ако един такъв човек отделя по 15 минути от това си време за тази игра, може да си докара някой лев.. Далеч съм от идеята, че от първите 1-2 месеца ще си изкара заплатата, но ако му допадне играта, това след време не е изключено..
В крайна сметка Ти, както и всички други, които четат тази тема, да го приемат като покана за възможност, а не като убеждаване в извънземен разум или разходка до луната..
До колкото до манафството - много неща ме кефят, но не смятам, че това е темата да ги обсъждаме ;)
skycat
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Хоби и Забавления