3 години КРИСТО у Форома!

Какво обичате да правите в свободното си време? Къде обичате да излизате?

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

3 години КРИСТО у Форома!

Мнениеот Kristo » 31 Окт 2010, 01:24

Вече 3 години точно, откак съм регистриран и творя у форома!
Искам да се обърна с няколко думи към съ/форомците:

Първо
, честит ми (ви) празник!

Второ, със съзнанието на отговорен форомец, (не)надминат творец, патетик, сатирик, философ, гол градински охлюФ, спамер, трол, флудър, бамнат, студент по право, харизматична личност, есеист, идеалист, романтик, антикомунист, антинацист, антинационалист, антихейтист, антивегетарианофилист, не!новинар, клюкар, атеист, борец за правда и кривда, филмов продуцент, член на бойбанда и ненапоследно място - бургазлия,
аз -(да се слави името ми) Кристо, искам да се обърна към вас относно
- времето, което прекарах тук за този период. Да, всички знаете за какво говоря. Всезнайковци! Мария, тиху! Та, говоря за времето и енергията, които отделих да направя форома едно по-яко място. Заварих куп неща, с които БЯХ съгласен. Куп хора, които не ми се струваха патетични. Но нещата се променят. Историята на форома помни много падания и потъвания. Помни десетки теми, спамове, интриги, бамвания, любов и раздели, спорове и скандали... Аз БЯХ част от тях! Аз не странях от шоуто, въпреки, че не винаги ме пускаха с роля в него. Винаги имах позиция, дори и да не беше важна. А няма кво да се лъжем - тя, често беше важна!
- енергията, която отделих - тя движеше и още движи всичкото добрутру във форума. Тя зарежда другите с воля да мразят, обичат, плачат, смеят се, лайкват постове и искат главата ми, понякога и едновременно! Понякога и за 1 и също нещо!
- творбите ми - реално имам над 400 стихотворения, но във форома съществуват до 20-30 максимално до 40-50 от тях. Много хора се радват, че ги няма всичките. Все още получавам благодарствени ЛС-та по този повод. Трогнат съм, личи си, кой следи, чете и се интересува!
- снимките ми - този еталон за качество, фотогеничност и чувство за хумор събрани в няколко кб! Никой не е оставал безразличен към тях. Нещо повече - те са символ на креативността и забавата у тоя форум. Те ме правят разпознаваем на улицата, в рейса, в ректората, навсякъде. Те донасят славата и позора едновременно! Малко неща в живота могат тва! Като дрехите на Лейди Гага, например!
- дългите ми постове - те, които са давали храна за размишления и са прикоткали вниманието на мнозина! Толкова пространни и дълбоки мисли и философстване - над хиляди теми, не е имало никъде. Цицерон би се засрамил. Ницше би се гръмнал. Шопенхауер би... абе кво му е на него, той си е шоп...
- ироничните ми и саркастични вмятания - те са солта, пипера и индийското орехче на форома! Винаги попадат в правилния ми пост - по презумция - този в който нямам какво да кажа! Той винаги ми е правилния пост! И е 99% от постовете ми!
- идеализма ми - не виждам кво да спомена тука, тъй че прескачам...
- а да - накрая - спама - какво за спама? Всеки спами, всеки е у форома главно затва. Без тези които са тук за да научат как да влязат в Су и да спамят и те! Хвала!

Трето, бих искал с няколко думи да обърна внимание на форонците, които са ми помагали и подкрепяли през годините (е са ше стане сълзливо!!!):
- Дедо коледа - винаги съм знаел, че си измислен. Дори когато се регна у форома, да даваш подаръци и ми даде китарка... Знам много добре, че тате си е замаскирал ай-пито и се е регнал и ми е дал подаръка, ай без номера, мръснико!
- Мира - ти си е%%%%хти спокойната! Даже дразниш с търпението си. Не е от зодията ти, тихо сега! Аз на твое място, щях да избивам наред. Изстрадала си доста при тва. И Кали ти туриха за колежка, чак! Не ти е лесно и на тебе!
- Фак/Мария/Жената-котка - Мимс (тва ти дразни червата като обръщание, ама ше търпиш, празник е!) - ти си адския инат пък. Ей само за тва те уважавам. А и за тва, че си единак и не ти пука кво става около тебе. Гледаш си котките и само те са ти приятели и спътници в жУвота
- Дъждът - Деска... мале, кво гадно обръщение, ама карай - голям си образ, чак ми залипсва покрай твоите дипломатически мисии в Италия!
- Tърговеца - поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ&ob=av2e
- Пора - хвала за смелостта и силата да се раздаваш по форомски, при все, че си незавършил и бачкаш, тва и за Димо важи, някакси, некви заслужили форонни герои, дето не се пенсионират, като Бекембауер - играят до 50г...
- Светлето - винаги съм се гордял, че те познавам, адски си сладка, мила и сме писала добри неща заедно. Сполай...
(просълзихте ли се вече?)
- Стелла - радвам се че си част от моя факултет (МФ) - твърде гадно, че си от другата специалност...
- Крипъл Алис - само да знаеш, че и 7 души се водят победа!
- МидвинтерСън - добавям за абсолютното и превръз...нещо си, превъзнасяне сигурно, за това че винаги се е застъпвала за мен и редовно праща на ма*ната си нейни приятелки, които ме нареждат у форума, като Иринка и Мила например. Това е рядко срещано качество, за което и благодаря!
- хм, много бързо свършиха, егаси... чак ми стана мъчно!

Четвърто, тука ше сложа момента за извиненията:
- Каквото и да сте ми казали - сте извинени, не е ваша вината, че тва сте казали, просто сте били или в дадено настроение или сте си такива по природа, или сте казали нещо грубо, за да подкрепите приятел, за да блестнете пред форомците, за да се направите на хитри. Или просто сте били под някакво въздействие...
- Предполагам тук трябва и аз да се извиня - ако има такива случаи на дълбокозасегнати и плачещи всяка нощ заради мен хора - да си кажат, ше отделя на всеки по пост, може и два...

Пето, разбира се - плановете на Кристо за бъдещето, следващата трилетка:
- В момента планирам да пусна тонове неща, но разбира се, ме мързи и няма да го направя.
- Ще има няколко нови адски нелепи творби, които нямам търпение да споделя с вас!
- Помеждудругото ше има и малко еротични за скрития раздел, ама тва е тайна, да си остане между нас
- Още много снимки, вкл. очакваната поредица, в която аз имитирам образи от сериала ЛОСТ. Без жените, де!
- Още дълги години, живот и здраве, постове, следващите 15600 и нагоре, планирам да са ми по-сдържани, по-гротескни, по-директни, по-мъдри и по-пошли! Един вид - градация - от всичко по малко... по хиляди постове!
- Планирам да напиша и доста неща, които всички ще се изкефите. Да не ви развалям изненадата, но като тийзър ше вметна, че планирам близо 5 напускания на форома в следващите 3години...
- А и да си пожелаем, следващите 3 години у форума, да са така яки, че даже и по-яки от предишните 3!

На добър час, колеги, д^^^ да ви е яко!

Последна промяна Kristo на 31 Окт 2010, 14:09, променена общо 2 пъти
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Re: 3 години КРИСТО у Форома!

Мнениеот slighter » 31 Окт 2010, 01:42

Честит празник! :mrgreen:

(аз мисля да го карам на петилетки)
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 31 Окт 2010, 02:17

Тц тц тц, мен как нагло си ме пропуснал в списъка с благодарностите... :mrgreen:
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот Kristo » 31 Окт 2010, 02:24

MidwinterSun написа:Тц тц тц, мен как нагло си ме пропуснал в списъка с благодарностите... :mrgreen:

Ако изредиш и за какво ги благодаря, ше си го копирам направо горе, да не се мъча аз... :mrgreen:
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот MidwinterSun » 31 Окт 2010, 02:47

Че малко ли съм те подкрепяла и съм се застъпвала за тебе, и съм те защитавала пред хората, бе, неблагодарник :mrgreen:
Това плюс абсолютното ми превъзходство би трябвало да е достатъчно ^_^
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот Kristo » 31 Окт 2010, 02:59

MidwinterSun написа:Че малко ли съм те подкрепяла и съм се застъпвала за тебе, и съм те защитавала пред хората, бе, неблагодарник :mrgreen:
Това плюс абсолютното ми превъзходство би трябвало да е достатъчно ^_^

Ок, ше го добавя, като искаш...

Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Мнениеот fak » 31 Окт 2010, 06:07

леле, ти си имал празник, а аз така грубо те насолих в скайп преди малко... :?

Радвам се, че ми е простено...
пожелавам ти във форума да изкараш поне още три години..
Наздраве!
Изображение
Аватар
fak
la douleur exquise

Благодарил (а): 943 пъти.

Мнениеот allshallperish » 31 Окт 2010, 08:37

Кристо, човек, излез от тоя филм, в който си се вкарал, честно.
...and I find it kind of funny, I find it kind of sad, dreams in which I'm dying are the best I've ever had.
Аватар
allshallperish
Alter Schwede

Благодарил (а): 113 пъти.

Мнениеот camel » 31 Окт 2010, 09:12

Ама ние след 9 дни имаме друг празник - три години Камел във форума. :idea: Да знаете, че пия само малцово уиски. :pirate:
dexteriti написа:Не си нищо повече от един шибан никнейм и твоето мнение си е като твоя г*з, носи си го, но не го навирай много...
:notworthy:

- I want to change the world....
Did u bring in any weapons?
- Of course not!
Then you are not changing anything...
Аватар
camel
SentineL

Благодарил (а): 42 пъти.

Мнениеот ники » 31 Окт 2010, 10:19

camel написа:Ама ние след 9 дни имаме друг празник - три години Камел във форума. :idea: Да знаете, че пия само малцово уиски. :pirate:

Еее, щом ще черпиш, идваме ;)
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 31 Окт 2010, 10:59

Дююююд... ама айде, ще си затрая.
Мерси за поздрава, песничката е чудесна, много си ме радва. Разбира се, остава да гадая защо си избрал точно нея, но избирам да приема, че е с добри чуФстФа. :)

Айде. :)
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Cecilia Lisbon » 31 Окт 2010, 11:27

Пора не е завършил още, тъй че сипвай по-внимателно.
Cecilia Lisbon
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 121 пъти.

Мнениеот Scorpion » 31 Окт 2010, 12:20

Хахаха, Кристо, че то аз съм регистриран по-отдавна в тоя форум бе :lol:
I won't waste myself on you! http://www.youtube.com/watch?v=7UZLUmx7a34
Аватар
Scorpion
Неодекадент

Благодарил (а): 69 пъти.

Мнениеот Ambrosio` » 31 Окт 2010, 12:28

Ха да ти е честито ! :mrgreen:
Don't lose who you are, in the blur of the stars.
Аватар
Ambrosio`
It's so fluffy!

Благодарил (а): 186 пъти.

Мнениеот Lithium » 31 Окт 2010, 12:40

Айде честито и от мен :) Още поне 30 :mrgreen:
Here come the bass, thunder in the guts
Rock you till you can't stand
Now the guitar speaks, gonna drive you nuts
Power under your hand

Rock out!