Храната хоби ли е и какво обичаме да гнетем ?!

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Храната хоби ли е и какво обичаме да гнетем ?!

Разбира се че е хоби- колкото повече, толкова повече!
8
29%
Откровено да си призная, мноу рядко хапвам, колкото да не е без хич
10
36%
Как ще е хоби? Аз дори не ям! Тренирам за манекен на Аушвиц!
1
4%
Би могло да се каже е е хоби. Зависи какво считате за храна (казвам се Камен Влахов)
1
4%
Да! Хоби е! А девизът ми е "У корема чекмеджета нема!"
8
29%

Общо гласове : 28

Мнениеот CaNdy » 06 Авг 2005, 03:09

Какво става тук?!Явно всички сте го ударили на relax,ако преяждането може да се нарече така:)Това е много хубаво,зашото всички си го заслужихме:)
Нищо не е толкова хубаво,че да не може да бъде още по-хубаво!
Аватар
CaNdy
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Vintersorg » 06 Авг 2005, 14:54

CaNdy написа:Какво става тук?!Явно всички сте го ударили на relax,ако преяждането може да се нарече така:)Това е много хубаво,зашото всички си го заслужихме:)

О, кой е това ? Колежката, с която седяхме рамо до рамо (почти) на изпита вчера? Така и не каза как мина ? Ти се изниза доста преди мен. Всъщност, повечето се изнизаха доста преди мен... :(

Файър, ами вчера ги излющих кюфтенцата. Изядох може би към 4-5, но имаше и много хубав пълнозърнест хляб. Сега още не съм закусвал и обмислям по-нататъшните си действия. :РРРР
Аватар
Vintersorg
най-голем

Мнениеот CaNdy » 06 Авг 2005, 16:16

Ааа,Vintersorg,май ме бъркаш ;) Вярно,че вчера се запознахме,но разтоянието от 3-4 реда не може да се нарече рамо до рамо :)
Нищо не е толкова хубаво,че да не може да бъде още по-хубаво!
Аватар
CaNdy
В началото бе словото

Мнениеот fire2 » 06 Авг 2005, 16:24

Vintersorg, и какви са твоите по-нататъшни действия? Да не си опустошил хладилника вкъщи? А не мислиш ли, че ти остава много малко време до раздялата с домашния хладилник? И тогава? Тогава какво ще правим? Менюто да не се стесни до: Закуска - баничка (мекички), Обяд - Пица, Вечеря - каквото има...? :D
Аватар
fire2
В началото бе словото

Мнениеот Vintersorg » 06 Авг 2005, 16:33

Кенди, ами оффф...май да...май отново бъркам! Извини ме... Въпреки това, пожеланията си остават!

Файър, амиии...абе то нека дойде това време, пък ще му мисля! Ще се науча да си готвя, най-малкото! Или ще клеча пред университетския стол в очакване на храна...В крайна сметка, ще оцелеем. Затова ли водихме таквиа битки досега ?! :oops: :oops:
Аватар
Vintersorg
най-голем

Мнениеот fire2 » 06 Авг 2005, 16:44

Не, разбира се, не-ееее... Аз само исках да те накарам да се замислиш над темата :P Да изненадаш маминка с въпроса: "Извинявай, но би ли ме научила да готвя макар и нещо елементарно?". А иначе, аз съм сигурна в теб и зная, че ще се справиш :wink:
Аватар
fire2
В началото бе словото

Мнениеот Vintersorg » 06 Авг 2005, 16:46

Да...мисля точно това да направя. Ще изкарам един курс готварски...при мама. Няма как, неволята учи.
Радвам се, че ми имаш доверие! :P
Аватар
Vintersorg
най-голем

Мнениеот fire2 » 06 Авг 2005, 16:53

Естествено, не ставай смешен (както се казваше в един филм) :lol:
А като се научиш поне нещо в мамините курсове ще чакам да се похвалиш :wink:
А аз сега отивам да си хапна малко диничка, защото ми се яде нещо освежаващо :lol:
Аватар
fire2
В началото бе словото

Мнениеот Vintersorg » 06 Авг 2005, 17:15

Знам го този филм...сериал..за братовчедите Балки и Лари. Беше голяма шизофрения, но много ме кефеше!
О, да...после ако науча нещо, може да те поканя на...ъъъ..саморъчно сготвен обяд, да речем. Вероятно имаш здравна застраховка, така че няма от какво да се притесняваш! Е, то и сега мога...ама само на спагети, щото са най-представителни от всичко което мога правя. Като бях малък си правех топчици от настъргани бисквити, какао, мляко и кокосови стърготини. Изглеждаха добре, на вкус бяха зле а след ядене от тях ми ставаше лошо. Но може пък да има надежда! :P :P :P
Аватар
Vintersorg
най-голем

Мнениеот fire2 » 06 Авг 2005, 17:23

Ха-ха-ха... Ти искаш да ме умориш от смях ли? :lol:
Спагетките са хубаво нещо, но не мога да кажа, че са ми от любимите (от италианската кухня си падам само по пицата и лазанята). Но нека мама те научи на някои основни аламинути, защото от учене и от купони едва ли ще имаш време да се впускаш в дълги и тежки кулинарни експерименти :D
Аватар
fire2
В началото бе словото

Мнениеот fire » 10 Авг 2005, 16:18

Хора, я кажете за някой хубав бърз аламинут, който да може лесно да бъде приготвян в студентски условия? Хайде, батковци и какички, помогнете на младите и зелени студентчета, които и представа си нямат за условията и начин на живот в студ. общежития. F1
Работи, сякаш нямаш нужда от пари. Обичай сякаш никога не са те наранявали. Танцувай сякаш никой не те гледа. Пей сякаш никой не те слуша. ЖИВЕЙ СЯКАШ НА ЗЕМЯТА Е РАЙ!
Аватар
fire
Живее, за да пише

Мнениеот Лорд Носферату » 14 Авг 2005, 15:13

Vintersorg написа:Като бях малък си правех топчици от настъргани бисквити, какао, мляко и кокосови стърготини. Изглеждаха добре, на вкус бяха зле а след ядене от тях ми ставаше лошо. Но може пък да има надежда! :P :P :P

Еееей! Тия и аз ги мога! Ама аз капвам и малко ромец! На мен ми харесват... мога да изям към 60 бройки без да ми мигне окото :)
Аватар
Лорд Носферату
Средновековно невъзможен

Благодарил (а): 17 пъти.

Мнениеот Vintersorg » 14 Авг 2005, 15:22

Ти луууууууд ли сииии ?! Хахаха, :shock: :shock: :shock: на мен ми ставаше лошо, човече!
Ламаринен стомах ли имаш ?
Аватар
Vintersorg
най-голем

Мнениеот Лорд Носферату » 14 Авг 2005, 15:29

:D Не знам, при мен контролния пункт е езика - ако нещо ми хареса на вкус - влиза. И досега стомахът ми не се е оплаквал нито от качеството, нито от Количестовото (с главно К). :lol:
Аватар
Лорд Носферату
Средновековно невъзможен

Благодарил (а): 17 пъти.

Мнениеот Vintersorg » 14 Авг 2005, 15:35

fire написа:Хора, я кажете за някой хубав бърз аламинут, който да може лесно да бъде приготвян в студентски условия? Хайде, батковци и какички, помогнете на младите и зелени студентчета, които и представа си нямат за условията и начин на живот в студ. общежития. F1

Ами, знаеш л иаз какво съм пробвал... Слагаш в едно тиганче масълце или маргарин, загряваш го, в него запържваш лук до златисто, после слагаш червен пипер и подправки, добавяш бъркани яйчица, бъркаш още, ако има може да сложиш и една лъжица доматено пюре...пакбъркаш...(ама в бърканите яйца трябва да има сирене начупено де), после махаш от огъня и на горещото "ястие" стържеш кашкавалче!

Вундербарско е, поне понякога... :P
Аватар
Vintersorg
най-голем

ПредишнаСледваща

Назад към Кулинарен раздел