[FLOOD] Какво ви подразни/вбеси днес? vol. ∞

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Re: [FLOOD] Какво ви подразни/вбеси днес? vol. ∞

Мнениеот zritel » 15 Май 2015, 20:23

не харесвам безхаберни родители:
- един тъп татко, водещ дъщеря си за ръка. от външната страна на тротоара на натоварена улица...
- всякакви родители (в случая - една мама), които не обръщат внимание/ не отговарят на любознателните си хлапета, които искат да научат нещо
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Re: [FLOOD] Какво ви подразни/вбеси днес? vol. ∞

Мнениеот Търговецът на кристал » 24 Май 2015, 19:38

Мразя датата 24-ти май. С цялото си същество я мразя, от дъното на душата си.
Избягвам да отварям Фейсбуука, щото всичките ми приятели изведнъж стават фанатично патриотични (и грамотни, oh well) и се скъсват да си честитят. А на мен ми се повръща. Не ме разбирайте грешно, разбирам ги (поне се опитвам, дори донякъде успявам). Но от това гаденето не минава.

И днес се бях зарекла, че няма да влизам във Фейса и няма да пускам компютъра дори, щото знам какво се случва на тая дата и нямам желание да си причинявам допълнителни негативни емоции (нали, над норматива за датата ениуей). Обаче се прибирам по обед и ме срещат двама съседи. Естествено, първите им думи са "честит празник". Ми да ви го напразнича в празника, казвам си на ум, а на глас отвръщам "подобно". Те няма как да знаят, не са ми и виновни. Нито са виновни хората във Фейса (които, както видях по-късно, отново са се скъсали да се надцакват кой е по-голям патриот). От което позивите за повръщане, които имам цял ден, не намаляват.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към СПАМ