Любими гласове

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Любими гласове

Мнениеот zritel » 16 Мар 2014, 19:13

Кои са гласовете, които ви харесват, които ви карат да настръхнете/ да се разтопите? Чий глас бихте искали да имате, ако трябваше да изберете различен от вашия?

Аз засега съм се спрял (доста стандартно) на Гару и Ленърд Коен:

п.п. търсенията ми продължават :cat:
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Re: Любими гласове

Мнениеот Kristo » 16 Мар 2014, 19:56

Мен ме кефят гласове, които са по-отличаващи се и напомнят за даден акцент. Например латино-английския на Джордж Лопес или британския на Ели Гоулдинг. На Джеки Чан и на Шварценегер също има типичния акцент, който веднага ти казва, какъв им е родния език.

А за пеене - това вече води към тема за любими певци/певици... да не говорим, че последно време всичко е подплатено със софтуер при записите, тъй че... Инак не мога да не спомена стари традиционни имена като Джагър, Джексън, Принс, Гейбриъл... но тях си ги знаете всички, кво да давам линкове...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 17 Мар 2014, 21:55

Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 18 Мар 2014, 12:55

Ееее, Зрител, ш'о си ми свил моите? Та да, това са ми най, ама най-най-най-най-настръхващите и на мене. Козината ми се изправя... ми се изправя. Ама ти пък не беше гледал Анди Баташов. :(

Добавям и Крис Риа, Марк Нопфлър и Род Стюарт.

И понеже си споменал Гару, не мога да не добавя 2-3 негови, детоооооу... абе, да. Дето. Задължителни.
Брат ми, поздрав! :mrgreen:

А тоя концерт е бил абсолютно оргазмено преживяване. Размества ми атомите и като го гледам на такива клипчета, а ако го бях гледала наживо, сега вероятно още нямаше да съм в състояние да пиша:

На най-последната форумна разправях какво стана, когато пуснаха тая песен на бала ни. Който чул, чул. :mrgreen:
Ама... епичен е!
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот zritel » 18 Мар 2014, 22:22

като сме го подкарали така...
Поздрав за всички, най-вече за дамската част и особено за Търговеца:

(чудех се още в първия коментар дали да не я включа, но реших да е по-семпло...)
Аватар
zritel
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 369 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 19 Мар 2014, 06:16

Ахаха, точно с това клипче са ме поздравявали за рожден ден, впрочем. ♥

От женските май си нямам такива, дето баш да ме разтапят или "настръхват", но все пак бих отличила

Мери от Мери Бойс:

(тая е за Ангел, знам, че я харесва)

Чайна Форбс от Пинк Мартини (тя и тая конкретна песен си ме разтапя и я слушам, когато се чувствам много скапана, но и мацката е опасна!):

И Заз. Това ми е една от любимите й песни, няма да се уморя да я слушам. Даже чат-пат още пускам по някоя свинска сълза, като ме хване на ауфтакт. Клипа за мене са го правили.

М, и Бебел Жилберто. Боса новата може да не е стил за всеки, ама едно, че по принцип й се кефя и второ, гласът на мацката е супер.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот Търговецът на кристал » 19 Мар 2014, 06:58

Ей сега пак си пуснах Гару. Ми то... като го слушам и те дрехите сами си падат. :girl_in_love: :girl_sigh:

И един последен мъжки глас, дето като го слушам и настръхвам и се разтапям едновременно, ама той е за лична консумация:

Хем по времето, когато са записвани тези, вече е бил болен (реално това е последният му запис :cry: ) и гласът му е пострадал, но въпреки това е най-великият. ♥
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот fluffy cloud » 23 Мар 2014, 11:45

Много харесвам дрезгавите мъжки гласове. Гару ми е също безспорен любимец, а Джош Търнър е ново за мен откритие. Музиката му не е точно по моя вкус, но гласът му е много вдъхновяващ :drunken:

I wanna fall from the stars straight into your arms
Аватар
fluffy cloud
сладоледено-шоколадово-спагетено чудовище

Благодарил (а): 209 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 25 Мар 2014, 21:15

Сега се сетих за още един:

От саундтрака на един от филмите, дето уж минаха доста незабелязано, а конкретно мен ме смачка доста. Обаче пък музиката към него е супер. Той и филмът беше добър (колкото и дразнеща да ми е Маги Гиленхал).

А Джеф е един от актьорите, които се научих да харесвам. Не беше любов от пръв поглед, обаче много си го тача. Има просто адския глас - спрях да се опитвам да гледам интервюта с него, щото не ми се получава. Изобщо не мога да се концентрирам върху онова, което приказва. :mrgreen:

Глааааааааааааааас!
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Назад към СПАМ