Не драматизирам излишно, страхувам се за живота си

Модератори: FloWersOfEviL, Smoking Mirror, Мила, thegirl

Не драматизирам излишно, страхувам се за живота си

Мнениеот TonyAdamsKnew » 21 Май 2015, 13:12

Здравейте скъпи приятели.

Аз съм Ричи от Злокучене, кланът Хайдаеа.

Имам три кучета, кактус на име Страхил, 40к ойро дълг към банка Пиреус и нездравословно пристрастяване към определен тип мортална субстанция, класифицирана от мръсните капиталисти като линцер с течен шоколад "Желание".

Преди пет години ходих на екскурзия в Мьонхенгладбах. Гротескно изглеждаща наднормена сервитьорка на име Брьонхилда ме заклещи в нечистоплътната тоалетна на крайпътен ресторант, поиска номера ми, а в последствие и и политическо убежище в източноевропейска страна. Гледаше ме влюбено, сякаш бе гладна. Очилата й бяха лепени с тиксо, сякаш беше сядала отгоре им - незаслужена кончина за нищо съществуващо.

Аз не желаех да подклаждам чувства в рептил като Брьонхилда. Вкъщи си имам жена която макар куца, сляпа и с ужасен вкус за музика, има своите положителни черти. За да се измъкна от дъха на Хилда, напомнящ мириса на монтанска болана от комунизма я излъгах, че трябва да отида до тоалетната, като тя не трябва да влиза с мен, защото се срамувам от пенсионерското си бельо и тениската си с Чармандър. Тя склони да изчака отвън, а аз реших да се измъкна през закованото прозорче, водещо към закътания заден двор на ресторанта. Благодарих на Ктулу, че въпреки, че съм два метра, в съответния момент не надминавах 60 килограма. Пъшках. Паднах върху контейнер за боклик, в който намерих батерия за телефона, от който ви пиша. Отвън ме чакаше съмнителен тип, напомнящ на Хер Флик от Гестапо. Той ме посочи с пръст и изрече думата "Гоблен". Смразих се на място. Той избяга.

Сив пикап, пълен с тъжни, но красиви полски емигрантки ме натовари между кашоните с гнили ябълки, които караха отзад. Прибрах се в хостела разтреперан, потен и ментално съсипан. Шест часа по-късно телефонът в стаята звънна. От другата страна на слушалката бе Брьонхилда, която изрече на един дъх "Швайн ист а швайн. Ду бист шлямпе, хер Рикен, ай ем лукинг фор ю, майне либе. Авек плезир, йор фройлайн Хилди."

От пет години бягам. Миналото ме застига в един или друг момент. Всички в консервената фабрика ми се смеят. Никой не вярва. Смятам, че съм част от заговор срещу страната.

Не знам как се случи. Не знам в какво съм забъркан. Страхувам се за живота си.
око за око, паста за зъби.
Аватар
TonyAdamsKnew
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Не драматизирам излишно, страхувам се за живота си

Мнениеот Надежден Случай » 21 Май 2015, 15:14

Тоя алкохол си го бива, очаквах да ме е отпуснал досега.
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот slighter » 21 Май 2015, 18:55

уааау....     
Аватар
slighter
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 243 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 21 Май 2015, 19:56

Изображение
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Lord » 23 Май 2015, 14:09

Това е велико.
Мы строили, строили и наконец построили. Ура!
http://www.youtube.com/watch?v=BTgScuKReSo

Clevinger was dead. That was the basic flaw in his philosophy.
Аватар
Lord
The bombardier

Благодарил (а): 158 пъти.

Мнениеот TonyAdamsKnew » 04 Яну 2016, 18:41

Скръбта е инкарнация на желанието, драги радиослушатели. Който не е писал, той не е познал металния вкус от трудно излизащите на бялата страница думи. Вкус на кръв и на утайки от чай, в момента, в който искам да ви напиша какво се случи след черния шайбов телефон.

Нека започна от по-далеч. Странно е как ушите на слона са винаги пагубно сини. Особено когато трите съзнателни, подобни на влъхви, чернодробни проклятия чукат по напуканата врата и дращят с мръсни, кални нокти. Защо? Има ли смисъл? Колко пъти гестаповската реч прекъсна съня ми, докато полека се опитвах да сънувам жени, различни от Хилди и тази, хъркаща от часове до мен? Дали лоботомията с чук и пирон девятка е по-добра съдба от включен тостер във ваната? Кого заблуждавам. Аз дори нямам вана. И тостер нямам. Не ям хляб. Вредно е. Ставаш дебел и мързелив. Започваш да не оценяваш ранното ставане. Вестниците и списанията. Кризата на средната възраст.

ИМА ЛИ КАК!

В Рейкявик е красиво. Какво значение има обаче? Пейките по течението на река Фцъхжавиг образуват странни фигури, погледнати под определен ъгъл. В Исландия няма нацисти. Има само телефонни обаждания от такива. Повечето пъти просто затваряш, пускаш си Стивън Уилсън на слушалки и продължаваш напред. След третата година спираш да очакваш боклукчийски камион да те блъсне иззад всеки ъгъл. Да живеят шлиферите.

Роршах знаеше.

Пресата е чума. Дори в консервената го знаеха. Сега кръстопътят не е кръстопът. Магистрала с осем платна е. И осемте водят в различни посоки; три водят в различни измерения. Пирон, пирон ми трябва. И връзки за обувки.

КОЛКО ОЩЕ?!

Не знам. Трябва.
око за око, паста за зъби.
Аватар
TonyAdamsKnew
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот FloWersOfEviL » 04 Яну 2016, 19:32

Изображение
Our best dreams are not dreamed alone, but together.
Аватар
FloWersOfEviL
Белодробна маниачка..

Благодарил (а): 739 пъти.

Мнениеот Pisobella » 07 Яну 2016, 01:15

:albino: :albino: :albino: :albino:
Изображение
"Искам да мога да накарам светлината да разказва истории в тъмното."
click me !! ---> http://z0r.de/63
Аватар
Pisobella