Няколко въпроса???

Архив от КСК 2013-2014. Колегите преди вас са писали по всички въпроси, които ви интересуват. Използвайте перфектната ни търсачка, за да намерите необходимата ви информация. Успех на изпитите!

Модератор: svetlio.varna

Няколко въпроса???

Мнениеот dssittaaa » 12 Май 2013, 14:27

1.Колко ще ми излязат 3 изпита - 1 английски език,математика и география..Важи ли още това първият изпит да е 30лв и всеки следващ по 20лв? Ще си ползвам матурата по биология, и за това ли ще плащам 30лв ?

Искам да кандидатствам Стопанско управление,Туризъм или Икономика....но съответно ще пробвам и за други специалности, за които ми важат тези изпити..До колко неща мога да напиша?
Също така искам да попитам труден ли е изпита по английски език ,защото много ме наплашиха,че било ниво английска филология,а и не намерих тестовете от миналите години,някой може ли да ми каже дали ги има някъде качени?
dssittaaa
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Няколко въпроса???

Мнениеот Geri.A » 12 Май 2013, 14:43

Всеки изпит е по 30 лв. Не си плащаш за това, че ще ползваш матурата. Можеш да запишеш колкото желания искаш. Всъщност може да има и някакъв лимит, но със сигурност са поне 12-15.
На изпит по език не съм ходила, но доколкото знам не са много лесни за тези, които не са от езикова гимназия. Виж, английският сигурно ще е по-лесен, защото самият език е. Почни обаче да правиш примерни тестове - каквито и да са, все ще са ти от полза. В нета някъде ще намериш качени поне 1-2 варианта от СУ.

*Възможно е да съм те заблудила за някои неща (по-скоро не :lol: ), така че нека и друг се включи в отговора .
Аз съм за консенсуса, но преди всичко според моите условия.
Аватар
Geri.A
Пишеща машина

Благодарил (а): 56 пъти.

Re: Няколко въпроса???

Мнениеот IzkKka » 12 Май 2013, 15:05

Е, когато си подаваш документите за класиране пак се плащат 30 лева. А за изпита по английски нивото му е С1 книжките можеш да ги намериш в почти всяка една книжарница 6 на брой са с 5 теста във всяка. Имай на предвид, че изпита си е от сериозните - диктовка, тест и есе. Успех! ^^
Аватар
IzkKka
В началото бе словото

Благодарил (а): 31 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към КСК 2013-2014