СТУДЕНТСКИ СЪВЕТ обвинения и избори

Архив на теми от раздел "Студенти"

Мнениеот Росен Тимчев » 13 Ное 2007, 13:19

Натоварвате ме с глупостите си, изобщо не искам да влизам в дискусия с вас- чисто губене на време! По-добре да ида на разходка или на фитнес :D Дадох сърдечен съвет и на вас да правите нещо смислено, ама не искате да ме послушате- добре, пишете си тогава. Аз на това ниво няма да падна..
Аватар
Росен Тимчев
Живее, за да пише

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Dobromir » 13 Ное 2007, 15:52

Ми и аз да си питам, че като гледам се неглижира -
1. Жорка, не ми отговори за ходенето при Петко Горанов, няма какво да кажеш или съм казал истината?
2. Светльо Станков свързан ли е със строителни предприемачи, ако да, това не го ли прави лице в конфликт на интереси в настоящата позиция - по-нагоре можеш да видиш линк към системата Дакси. Или да?
3. 7 месеца като не правихте Изпълнителен съвет как харчихте пари - март-октомври 2007 г.? Не че нещо ама последната седмица на септември започнахте да плащате по доклади за пари теглени през Април? Липсва ли финансова прозрачност в СС? Да ли е отговора или имаш коментари?
4. И като съм почнал да питам - Колко костюма имаш Grisham? :roll:

Надявам се, че спазвайки твоя стил с въпросирането по точки мога да спечеля поне част от вниманието ти, пък току виж една псувня да отнеса поне ще знам, че ми четеш посланията. :rr:
Добромир Добрев

http://dobri.eu
Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот Dobromir » 13 Ное 2007, 15:55

Росен Тимчев
Натоварвате ме с глупостите си, изобщо не искам да влизам в дискусия с вас- чисто губене на време! По-добре да ида на разходка или на фитнес :D Дадох сърдечен съвет и на вас да правите нещо смислено, ама не искате да ме послушате- добре, пишете си тогава. Аз на това ниво няма да падна..

Роска, ходи на фитнес. Най-съдечно споделям от личен опит, че е полезно. Аз правя аеробни тренировки през последните 6 месеца.

ПП Надявам се няма да се приеме за флууд, отговарям на колегата 8)
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот L'Inspecteur » 13 Ное 2007, 17:59

Ходете да постреляте малко на някое стрелбище, също е полезно, особено в тежки конфликтни ситуации 8)
L'Inspecteur
Shogun

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот Росен Тимчев » 13 Ное 2007, 18:35

Много смислено предложение даваш, ама щом отхвърлиха моето да покарат ски някъде :wink: Пък и имам сериозни опасения, че ако Сашко хване пистолет ще се самонарани :D
Аватар
Росен Тимчев
Живее, за да пише

Re: ре

Мнениеот Dobromir » 13 Ное 2007, 22:35

grisham
Хайде, защо изведнъж млъкна? Кажи какво добро извърши за две години?! Втори мандат в СС караш! Поне ЕДНО нещо покажи?
Не можеш да се сетиш да си свършил нещо ли, какво?

Аре бе, Жорка!
Що мълчиш? Кво стана - приемаш написаното от мен http://forum.uni-sofia.bg/forum/viewtopic.php?p=344430#344430 за истина ли?
Да те питам и още нещо - Имаш ли идея дали ако изборите за Студентски съвет се окажат нелегитимни и за Мандатната комисия в СУ (която неясно как ама е проверила и разбрала, че навсякъде по комисиите за СС-изборите е имало хора, които не учат в СУ) - какво ще стане? Да не правите избори отново след Общото събрание на СУ?!?
Малко нещо да не се окаже, че сте купили не когато трябва малко избиратели за "ваште" хора :lol:
Аз да те питам, не че нещо, може да не отговаряш :arrow:
Аре, поздрави и до скоро!
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

РЕ

Мнениеот grisham » 14 Ное 2007, 00:21

Добри, Ники - не ви отговавям, тъй като не сте студенти. Сиреч, нямате нищо общо с темите, които се разискват. Идете да си боядисате белите коси, а за Добри специално - последвай примера на Борислав Михайлов да си присадиш, друг лек за теб няма.

Кажи, Александре, КАКВО НАПРАВИ ЗА КОЛЕГИТЕ СИ СТУДЕНТИ ЗА 2 ГОДИНИ?!! БЕШЕ В ИЗПЪЛНИТЕЛЕН СЪВЕТ, 2 ГОДИНИ БЕШЕ БЕШЕ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯ?!!! Какво извърши,бе, г-н Специалност "Музика" - "Фагот"?!!! Какво направи?! Какво направи за "банката за микроорганизми"?? Изправи се и кажи какво си извършил, АНОНИМНИКОООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!
grisham
В началото бе словото

Re: РЕ

Мнениеот Dobromir » 14 Ное 2007, 01:11

grisham
Добри, Ники - не ви отговавям, тъй като не сте студенти. Сиреч, нямате нищо общо с темите, които се разискват. Идете да си боядисате белите коси, а за Добри специално - последвай примера на Борислав Михайлов да си присадиш, друг лек за теб няма.

Мерси за коментара. За мен е ценен, действа ми терапевтично! Да, наистина имам нужда от коса.
Това ли казаха гурутата да ни кажеш - "досега само не им казахме, че не са студенти, другите ни аргументи подействаха, сега да ги дозатапим."
Може да сме пораснали, но все още сме студенти. Няма да ти обяснявам кой-къде и колко. Това, че седим в офиси, имаме си личен живот, имаме обществени позиции, работим по социални проекти, имаме ужасно много бизнес-идеи, идеи в развитие... Май много се разпрострях.
Та, ние сме студенти и като такива се интересуваме от "фаготи" като теб. Казвам фагот, за да не кажа тръба или нещо по-обидно.... Нали сме колеги ;)
Отново ти казвам - не ми отговори на въпросите - приемам, че се съгласяваш с мен. Само да ти кажа, да не се хабиш да пишеш - няма да кандидатствам за СС, след като ви разпуснат след ОС.
Не смятам, че е чест да си член на СС - поразпитай с какво съм се занимавал между 2002-2005 г. и ще разбереш, че без да съм член на СС съм помагал на студентите, на колегите си - работил съм по различни проекти, създал съм едно структурно звено в СУ и едно ФСС.
Аре, стига за мен - ти, Студентски съветнико, говори за себе си, за шайката - Ръководство на СС, за хората, които заплашват по телефоните "свободомислещите" хора, за вас, които купувате избори, докарвайки групи от външни хора, за да са членове на комисии, вие които извършихте финансови измами и формирахте корупционни практики (с успешни първи стъпки) - все още няма подаден в прокуратурата сигнал....
Аре, Жорка, между другото не спориш за името вече - сега ясно ли е - Георги Георгиев, умен младеж от китното Гълъбово.
Настръхнаха ми космите подмишниците, че други нямам :rr:
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот grisham » 14 Ное 2007, 01:25

Да, оказа се,че наистина си плешив, г-н Михайлов.
grisham
В началото бе словото

Мнениеот grisham » 14 Ное 2007, 01:45

НО, имам предвид, не Ники Михайлов, а БОБИ Михайлов. Какво е общото - и двамата трябва да си присадят коса!!!!!!!!!!!
grisham
В началото бе словото

Мнениеот Blood Countess » 14 Ное 2007, 08:28

grisham написа:НО, имам предвид, не Ники Михайлов, а БОБИ Михайлов. Какво е общото - и двамата трябва да си присадят коса!!!!!!!!!!!

Тц, тц, тц... Ти вземи си присади мозък тогава и ако някъде продават обноски - купи си!
"Do you know, Gabriel, that the path to Hell is lined with poppies? Lovely little red flowers, and they bloom all year round."

I swear I'm not the devil though you think I am...
Аватар
Blood Countess
Resurrected

Благодарил (а): 39 пъти.

Мнениеот Николай Михайлов » 14 Ное 2007, 09:26

Е, стигнахме до кулминацията на безсилието на Гришам. Поради пълна невъзможност да говори каквото и да е по темата, човекът си падна до естественото си битово и зрелостно ниво, на което си псува като чичка на пазара, когото са хванали да удря в кантара. Това, без псуването, също така е поведение и от детската градина. Сви ли юмручетата, Гришам? Няма ли да си играеш повече с мен?

Но, за разлика от шестимата студенти от ТУ, четиримата от МГУ, тримата от УАСГ, тримата от УНСС и шестимата НЕ-студенти, които НАЕХТЕ да правят изборите ви за Студентски съвет, аз СЪМ студент на СУ. А ти, Гришам, пак лъжеш. :roll:
Ако се интересуваш дали информацията ми за вашата бай-ганювска изборна банда е истина, изчакай още един ден, ще пусна във форума още един документ на СУ.

Приятно продаване на гнили ябълки!
Николай Михайлов
В началото бе словото

Мнениеот jd » 14 Ное 2007, 13:17

Ако трябва да цитирам един виден съвременник, наречен Гацо Бацов:
"Къде отиваш ти може би, grisham, на майната си едва ли не?"

Момче, вземи малко използвай онуй нещо в черепната кутия, преди да почваш с личните нападки. Защото иначе всичко останало е чесане на езици и хабене на ток и интернет трафик!
Аватар
jd
В началото бе словото

Мнениеот peterdi » 14 Ное 2007, 20:28

От известно време се чудя има ли смисъл да се включа в тази дискусия, или не. Времето ще го покаже. За да не кажат, че съм анонимен, ще се представя - за тези, които не ме познават. Петър Димов, ГГФ, сътрудник на СС октомври 2004-октомври 2005; член на СС октомври 2005 - юни 2006, когато лично подадох оставка поради безбройните конфликти, които предизвика опитът да направя нещо смислено (Жоре, спомни си какво стана с ANALYST заради лични взаимоотношения между хората от екипа и СС). Но ANALYST, SEESEN, отношенията между Димитър Колев и някои бивши и настоящи членове на СС са друга тема.

Дали Гришам (Г. Георгиев), с който винаги съм работил добре, както се стремях да работя с всички в СС, а не само с тези, с които ми изнася, ще ме попита и мен какво съм направил за тези 2 години, както и за третата, в която вече не бях член на този Студентски съвет. Ако ме попита, ще се наложи да отегчаваме форума с безсмислени дискусии. Но аз бих попитал само едно. Защо не се погледне истината в очите? Че ръководството на СС прокара навсякъде свои хора, за да има свобода на действие, и че просто ако някой сам човек се опита да направи нещо без благоволението на Ръководството и по-специално на Председателя, няма изобщо начин да успее? По този начин Ръководството загуби някои от най-добрите членове и сътрудници, които СС е имал през последните 4 години!

Как се върши работа, като Председателят на СС не си вдига телефона по 1 месец? Как се върши работа, като те компрометират с абсолютно неадекватни аргументи и използват простата причина, че масата студенти и дори членовете на СС не знаят за какво става въпрос, и те принуждават да се защитаваш по унизителен и абсолютно излишен начин? Как може да се вярва на хора, които нарекоха Захари Савов (който постави началото на СлУчване в ГГФ, беше основният човек, благодарение на който има ggf.hit.bg и който намери решението на проблема с доходите на член от семейството при кандидатстването за стипендия) - "обременен от работата със старото и некадърно ръководство в СС" - поне новото да беше излязло малко по-различно. Явно Секирата е научил хората в Ръководството след 2005 г. как се правят номера, и те с благодарност са се възползвали от предоставения им опит. И после се чудим защо когато студент отиде да работи с Администрацията на СУ, се държат с него по еди-какъв си начин. Тук също коментарите са излишни.

Вместо да се лаем тук, нека се запитаме какво стана с Пътеводителя на Студента и СлУчването, които не излязоха в началото на тази учебна година? Кой е виновен за това? 60 човека в Студентски съвет нямат време да организират отпечатването на една книжка? Или единственото им занимание беше откъде да намерят външни лица за изборите?

с уважение,
Петър Димов
0889332285
НЕ НА АПАТИЯТА
Изображение
Аватар
peterdi
мохикана

Мнениеот Dobromir » 14 Ное 2007, 23:44

peterdi
От известно време се чудя има ли смисъл да се включа в тази дискусия, или не. Времето ще го покаже. За да не кажат, че съм анонимен, ще се представя - за тези, които не ме познават. Петър Димов, ГГФ, сътрудник на СС октомври 2004-октомври 2005; член на СС октомври 2005 - юни 2006, когато лично подадох оставка поради безбройните конфликти, които предизвика опитът да направя нещо смислено (Жоре, спомни си какво стана с ANALYST заради лични взаимоотношения между хората от екипа и СС). Но ANALYST, SEESEN, отношенията между Димитър Колев и някои бивши и настоящи членове на СС са друга тема.

Дали Гришам (Г. Георгиев), с който винаги съм работил добре, както се стремях да работя с всички в СС, а не само с тези, с които ми изнася, ще ме попита и мен какво съм направил за тези 2 години, както и за третата, в която вече не бях член на този Студентски съвет. Ако ме попита, ще се наложи да отегчаваме форума с безсмислени дискусии. Но аз бих попитал само едно. Защо не се погледне истината в очите? Че ръководството на СС прокара навсякъде свои хора, за да има свобода на действие, и че просто ако някой сам човек се опита да направи нещо без благоволението на Ръководството и по-специално на Председателя, няма изобщо начин да успее? По този начин Ръководството загуби някои от най-добрите членове и сътрудници, които СС е имал през последните 4 години!

Как се върши работа, като Председателят на СС не си вдига телефона по 1 месец? Как се върши работа, като те компрометират с абсолютно неадекватни аргументи и използват простата причина, че масата студенти и дори членовете на СС не знаят за какво става въпрос, и те принуждават да се защитаваш по унизителен и абсолютно излишен начин? Как може да се вярва на хора, които нарекоха Захари Савов (който постави началото на СлУчване в ГГФ, беше основният човек, благодарение на който има ggf.hit.bg и който намери решението на проблема с доходите на член от семейството при кандидатстването за стипендия) - "обременен от работата със старото и некадърно ръководство в СС" - поне новото да беше излязло малко по-различно. Явно Секирата е научил хората в Ръководството след 2005 г. как се правят номера, и те с благодарност са се възползвали от предоставения им опит. И после се чудим защо когато студент отиде да работи с Администрацията на СУ, се държат с него по еди-какъв си начин. Тук също коментарите са излишни.

Вместо да се лаем тук, нека се запитаме какво стана с Пътеводителя на Студента и СлУчването, които не излязоха в началото на тази учебна година? Кой е виновен за това? 60 човека в Студентски съвет нямат време да организират отпечатването на една книжка? Или единственото им занимание беше откъде да намерят външни лица за изборите?

Пешо, за съжаление си много прав. Не знам дали наричаш Любо Секиранов - Секирата, но хората за които сега пишеш, тогава когато му връзваха въжето на шията се кълняха в ценности, морал, нови светове и т.н.
Всички сме виновни, че допуснахме силно неморални, хигиенно нечисти, душевно мръсни и комплексирани хора да ни поставят в ситуация да ни се присмиват, че говорим истината, да се срамуваме, че казваме, че крадат, да ни доказват пъти наред, че "властта" е да пребориш административно и да смажеш - проект, звено, човек.. Без значение.
Явно целите им са изключително сериозни и всички ние им пречим.
Да де, ама ние сме СУ, ние сме академичната общност, ние имаме познание, съзнание, морал и хигиена.

Заповядай в http://studentsmatter.org и кажи какво мислиш, какво знаеш, какво не ти е харесало и какво би променил. Освен СУ, в момента и много обществени групи следят процесите в Университета, защото студентите наистина имат значение.

Поздрави,
Добри
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания