СТУДЕНТСКИ СЪВЕТ обвинения и избори

Архив на теми от раздел "Студенти"

Мнениеот Dobromir » 14 Ное 2007, 23:50

grisham
НО, имам предвид, не Ники Михайлов, а БОБИ Михайлов. Какво е общото - и двамата трябва да си присадят коса!!!!!!!!!!!

Здрасти Жорка,

Кво стана, как си днес? Аз не разбрах кой Михайлов? Кой Николай - този дето си вкара автогол? И какво общо има Боби Михайлов със СУ.
Аре разкажи за Общото събрание?!
Имаме нужда от информация, нали си от Студентския съвет, кога ще ни информираш.
Извинявай, не те питахме, давахте ли пропуски за днес? А като гласувахте с Галенчо, за Славейков и подърпвахте "този-онзи" от зайците в СС какво ви отговаряха в коридора?
Аре разкажи ми, моля те? Говори, за да те слушам. :notworthy:

Поздрави,
Добри

ПП В Гълъбово говорят ли с акцент хората? Щото като пишеш не се разбира, ама пък е интересно. От часовете по етнография съм забравил, извинявай! :headbang:
Добромир Добрев

http://dobri.eu
Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Росен Тимчев » 15 Ное 2007, 14:03

Добри, отдай се на нещо полезно, чети книжки, като гледам какви чудеса изсипахте организирано последните дни, си мисля, че с друго не се занимаваш!
Завистта и злобата са лоши съветници, комбинирани с глупост и несъстоятелност направо става катастрофа- виж хората около теб.

Жив и здрав!
Аватар
Росен Тимчев
Живее, за да пише

Мнениеот Dobromir » 15 Ное 2007, 14:29

Росен Тимчев
Добри, отдай се на нещо полезно, чети книжки, като гледам какви чудеса изсипахте организирано последните дни, си мисля, че с друго не се занимаваш!
Завистта и злобата са лоши съветници, комбинирани с глупост и несъстоятелност направо става катастрофа- виж хората около теб.

Жив и здрав!

Здрасти пич, не ми отговори онзи ден, как спа?
Разликата между теб и мен е... поне един вагон с книги. Освен четенето има един много важен процес, който не се случва между очите, а малко по-назад в черепната кухина. Няма да ти обяснявам, след години може би ще разбереш.
Завиждам Ви само за едно - че не мислите за мръсотията, в която се намирате и не ви е гнус. Мен ме е гнус, затова съм си намерил много по-интересни и перспективни занимания.
Продължаваме да променяме, лошото е, че няма да сме заедно, когато вашата дейност бъде оценена като вредна, незаконна и нелегитимна.

Поздрави,
Добри
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот dragnev » 15 Ное 2007, 15:10

Смятам, че ще бъде полезно да се поеме сериозна инициатива по изясняване на финансовите нарушения от СС.
Това може да стане чрез:
- заявление за достъп до информация към новия ректор (стария отказа такава);
- колективно писмо до Сметна палата по отношение на подозренията за неправомерно разходване на средствата на СС;
- предложения до комисията по образование и наука за законодателни изменения по отношение на студентските съвети, финансирането им, мандатността, отчетността.
Може и резултата от тези действия да не е много впечатляващ, но ще има по-сериозен ефект от форумните битки, които започват да стават все по-лични и може би леко отблъскват незапознатия студент.
dragnev
В началото бе словото

Мнениеот Росен Тимчев » 15 Ное 2007, 20:01

Здрасти пич, не ми отговори онзи ден, как спа?
Разликата между теб и мен е... поне един вагон с книги. Освен четенето има един много важен процес, който не се случва между очите, а малко по-назад в черепната кухина. Няма да ти обяснявам, след години може би ще разбереш.
Завиждам Ви само за едно - че не мислите за мръсотията, в която се намирате и не ви е гнус. Мен ме е гнус, затова съм си намерил много по-интересни и перспективни занимания.
Продължаваме да променяме, лошото е, че няма да сме заедно, когато вашата дейност бъде оценена като вредна, незаконна и нелегитимна.

Поздрави,
Добри

Спя отлично, Добри! И мен ме е гнус от вас и манипулативно-плиткоумния ви стил, но не го казвам, понеже е твърде низко за мен. Колко съм прочел няма да казваш ти, понеже няма как да знаеш :wink: Обръщението "пич" ще използваш в своето обкръжение, но не и към мен, най-малкото аз не си позволявам да се обръщам така към теб, а честно казано мога да си го позволя, предвид несъстоятелтостта на думите писани тук, а и на самите ви личности!
Кой даде право на вас, мишоци такива, да оценявате другите? Народът?? Студентите? Или болните ви амбиции и мозъци?
Аватар
Росен Тимчев
Живее, за да пише

Мнениеот Dobromir » 16 Ное 2007, 00:04

Росен Тимчев
Спя отлично, Добри! И мен ме е гнус от вас и манипулативно-плиткоумния ви стил, но не го казвам, понеже е твърде низко за мен. Колко съм прочел няма да казваш ти, понеже няма как да знаеш :wink: Обръщението "пич" ще използваш в своето обкръжение, но не и към мен, най-малкото аз не си позволявам да се обръщам така към теб, а честно казано мога да си го позволя, предвид несъстоятелтостта на думите писани тук, а и на самите ви личности!
Кой даде право на вас, мишоци такива, да оценявате другите? Народът?? Студентите? Или болните ви амбиции и мозъци?

Народен съд за нас, нали Роска! А пич ще ти викам докато не ми отговориш на въпросите за далаверите и измамите на СС (2005-2007).
Няма да спра да питам!

Поздрави,
Добри
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот Росен Тимчев » 16 Ное 2007, 00:14

"Народен" съд е това, което се мъчите да направите вие, но в миши размери и също толкова подло! Аз съм с открито лице, Добри! Кажи нещо срещу мен!
Аватар
Росен Тимчев
Живее, за да пише

Мнениеот Dobromir » 16 Ное 2007, 07:56

Росен Тимчев
"Народен" съд е това, което се мъчите да направите вие, но в миши размери и също толкова подло! Аз съм с открито лице, Добри! Кажи нещо срещу мен!

Сменяш темата, мамин златен,
Тук хората започнаха да говорят за вашите далавери. Първо беше само Александър, ама взеха, че се появиха още "мишки".
Шефе, може до вчера да сте получавали подписи и разрешения за всичко, но това не продължава вечно, а колкото и странно да ти изглежда хората в СУ се изпонагледаха на нагло отношение от СС-представители.
Пожелавам ти приятна борба с мишките! Няма да ти казвам нищо срещу теб, аз не съм срещу теб, аз искам да помогна на СУ и системата. Ти какво искаш няма никакво значение, бил си в процесите две години - носиш отговорност. Това е.
Отново - нищо против теб - но студентите имат право да знаят, че има бюджет, който се разпределя от тяхната издръжка, че имат права, че имат право да питат и има длъжни да им отговарят и ако вие не отговаряте те могат да ви сменят!
Чети, баце - http://studentsmatter.org/
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Мнениеот dragnev » 17 Ное 2007, 14:47

Отново - нищо против теб - но студентите имат право да знаят, че има бюджет, който се разпределя от тяхната издръжка, че имат права, че имат право да питат и има длъжни да им отговарят и ако вие не отговаряте те могат да ви сменят!

Нещо повече - бюджета на СС не се определя от държавния трансфер, а пряко - над 1% от таксите за обучение. Тоест ако на студента таксата за обучение е 500 лв. на година, от нея се заделят над 5 лв. за бюджетиране на неговия застъпник - Студентския съвет. Така, че всеки студент има право да знае как се разходват неговите пари, за защита на неговите интереси!
dragnev
В началото бе словото

OS na SS

Мнениеот Dobromir » 20 Ное 2007, 03:02

На 22.11. 2007 г. представителите на студентите имат Общо събрание, за да обсъждат политиката си за две години, социално-битови проблеми и други.
Срещата е в 18 ч. пред Зала 1 на Ректората, всички са поканени!

“Uvajaemi kolegi,

Na osnovanie chl. 17 al. 1, svikvam Obshto sybranie na Studenskiq
syvet na 22.11.2007 g. ot 18h. v Zasedatelna zala 1 na Rektorata, sys
sledniq dneven red:
1.Politika na razvitie na Studenskiqt syvet prez 2007 – 2009 g.
2.Razglejdane na problemi v socialno – bitovata sfera.
3.Razni.
19.11.2007 g. S uvajenie:

Svetoslav Stankov
Predsedatel na Studenskiq syvet na SU “
Добромир Добрев

Аватар
Dobromir
В началото бе словото

Ot ss do chlenovete na ss

Мнениеот The_Guide_Of_The_Student » 20 Ное 2007, 18:17

Цитирам
"Uvajaemi kolegi,

radvam se, che "liderat" na opoziciqta nai-nakraq se e sabudil.

Radvam se, zashtoto ne mojeh da vlizam v dialog s negoviqt bashta i izpovednik, otdavna zadminal po godini studentskiq syvet Niki Mihailov, koito da napada men i staroto rykovodstvo, ne mojeh i s liceto na lodostta Aleksandyr Todorov, koito da obvinqva vsichko i vsichki za tova zashto "liderat" vze 10 GLASA na obshto sybranie pred sobstvenite mu ochi i go dokara do bqs, kato za malko ne strushi pechata na SS.

Ednovremenno se radvam i ednovremenno mi e mycho za nego. Qsno e, che "liderat" iska mnogo da stane predsedatel, qsno e, che nqkoi mnogo mu e pomognal da si pomisli, che stava za predsedatel, no ima razlika v jivota mejdu jelanie i vyzmojnosti. Tova koi kolko struva se vidq na OS ot 18.10.2007 g., pred ochite na negoviqt dekan, doshal po ?dobra volq? da ?nabludava? izborite J

Mislq, che horata ot OS nai-qsno razbirat i kolko sa nenujni tezi polemiki v SS. Nenujni sa, zashtoto te ne vodqt do nishto gradivno. NO E I FAKT, CHE V SS IMA HORA, KOITO NE ISKAT DA GRADQT, A SAMO DA PLUQT I RUSHAT VECHE POSTIGNATOTO.

Imam moje bi dosta po-golqm opit ot ?lidera? v oblastta na studentskoto samoupravleni i znam, che vyv vsqka struktura ima hora, koito moqt samo da prechet. Takiva e imalo vyv vsichi studentski syveti na SU do sega. V nastoqshtiq SS se radvam che bukvalno sega te se broqt na prysti, no vse pak gi ima.

V momenta se obrashtam kym edna druga chast ot SS, onazi, koqto znam , che ima energiq i jelanie da se nadsmee na jalkite opiti da se diskreditira SS i da se razgranichi ot horata, koito prechat i da se opredelqt, kato hora, koito shte rabotqt

Na vas iskam da vi predstavq FAKTITE,validni do tozi moment:

1.uspeshno be realiziran pyrviqt seminat na SS
2.uspeshno se izgrajda noviqt sait na SS
3. uspeshno be finansirana promociqta na FSS na Fakultet po pedagogika za tehnite absolventi
4. uspeshno vyrvi kryvodaritelskata akciq
5. uspeshno se realizirat syvmestni iniciativi s AEG
6. uspeshno e zavyrshena kampaniqta, kasaeshta stipendiite, kato osobeno iskam da blagodarq na Cveta i Niki.

Koi obache ot poznatite ni "forumni" i "chat" geroi, nachelo s tehniqt ?lider? se seti da komentira tova, KOI?

Iskam i da vi kaja nqkoi neshta za horata, koito se razpoznavat kato opozicionni lideri:

Chovekat, koito ni razqsnqva pravilnika, koito az i moi kolegi pisahme predi godina i e PYRVIQT pravilnk na SS, prilaga za poreden pyt dvoen standart pri razglejdaneto na faktite:
1. Fakt e, che pokanata za OS zakysnq, no povqrvaite mi tova ne voidi do nezakonnost ili drugite neshta, na koito ?liderat? s 10-te glasa se opovava. Tehnicheski sa prichinite, koito ne mi pozvoliha v nedelq da vi zapoznaq s dnevniqt red.

2. Kyde beshe. obache ?liderat?, kogato go izbirahme za predsedatel, kyde beshe negovata budna i zakonova syvest, kogato v izbiratelnata komisiq za Predsedatel vleze chovek, koito beshe v negoviqt iniciativen komitet po izdigane na kandidaturata mu. Nima tova e legitimno?

3. Kyde beshe syshtiqt tozi ?lider?, kogato chovekat, koito mu napisa koncepciqta i programata ? Niki Mihailov otkradna i do dnes ne vryshta proektor na SS i go e ostavil v izcqlo nazakonniq karieren centyr na Filosofski fakuyltet, koito nqma dori pravilnik, priet na Akademicheski syvet i e absolutno nezakonna struktura.

4. Kyde beshe ?liderat? pri realiziraneto na posochenite po-gore iniciativi

5. Kyde beshe ?liderat?, kogato Fakultetnata izbiratelna komisiq na Filosofski fakultet beshe premestena ot ediniqt v drugq blok na Filosofski fakultet, za da moje da oblagodetelstva samiq nego? E togava ?liderat? BESHE TAM !!! Lichno toi oshteti drugi kandidati i iniciira promqna na reshenieto CSIIK na pomeshtavane na izbiratelnata komisiq. V onzi den ?liderat? mai beshe i zabravil i za drugi neshta, kato naprimer che NE E ZAKONNO da se agitirat hora ot ulicata samo I samo da glasuvat za teb I ZA TOVA IMA SVIDETELI !!!

6. ?Liderat? abolutno NEZAKONNO, uvajaemi kolegi, se naznachi I za chlen na izbiratelnata komisiq za chlenove na fakulteten studentski syvet na Filosofski fakultet, KATO V SYSHTOTO VREME E I KANDIDAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. Liderat propusna i da sankcionira (legitimira) Fakulteten Studentski Syvet na FF, kato napravi izbori bez i gram da poluchi razresheni ot SS na SU, kakto napraviha ostanalite FSS-ta.

ETO TOVA E SRAM !!! I tozi chovek naricha sebe si Predsedatel na FSS ! DA !!! Eto tova e SRAM !!!

Otnosno napadkite za legitimnostta na SS, shte ostavq tova da se komentira na OS v chetvyrtak, no samo shte vi informiram, che zakluchenieto na Kontrolniq syvet izcqlo obslujva interesi na hora, koito ne moje i da podozirate. Reshenieto na mandatnata komisiq syshto be vzeto pod izkluchitelen natisk I be promenqno 5 pyti, dokato zadovoli nqkoi hora.

Tova, obache be vidqno ot chlenovete na Akademicheskiq syvet i te v svoe zasedanie, poslednoto, vzeha reshenie, che SS e zakonen I legitimen studentski organ(za ?liderite? shte kaja, che reshenieto e v internet).
Kyde, obache beshe ?liderat?, kogato se vzimashe tova reshenie. Zasedaniqta na Akademicheski sa otvoreni za vsichi, no tova moje bi ?liderat? ne go znae, kakto I ne znae, che nqma ?PRAVILNIK? za vishe obrazowanie, a ZAKON !!!

V zakluchenie iskam da vi zaq vq che otmenqm nasrochenoto ot men OS na SS, za da moje za POSLEDEN PYT da zadovolq JELANIETO NA HORA, KOITO SS DA NE RABOTI !!!

Otnosno vsqka edna ostanala v obshtestvenoto prostranstvo lyja ili tvyrdenie sym gotov da otgovarqm lichno, za da moje nai-nakraq liceto na SS da pridobie istinskiq si oblik, a imenno na nai-dobriqt SS na Bulgaria, koqto e moqta edinstvena cel kato Predsedatel na SS na Alma Mater.

S uvajenie :
Svetoslav Stankov"

Смятам, че написаното трябва да бъде подложено на публично разискване. Студентски съвет не е тайна организация.
The_Guide_Of_The_Student
От дъжд на вятър

Мнениеот The_Guide_Of_The_Student » 20 Ное 2007, 19:14

Отговор на писмото(съжалявам за латиницата, отговорът ми е 1 към 1 с изпратения отговор до членовете на СС):

Abe Stainkov, bqh reshil da te ostavq na mira da te izqdat tvoite hora, no poneje pak se opitvash da mi zapash imeto nqma nachin da ne se namesq.
Naglostta qvno nqma granizi. Vuv foruma mnogo qsno si prolicha koi hora sa dokarani do bqs - staroto rukovodstvo na ss, mejdu koito si i ti. Qvno s teb vzaimno se sujalqvame,
ti men zashtoto ne sum moshenik, a az teb... zashtoto prosto ne si kato men.

"vyv vsqka struktura ima hora, koito moqt samo da prechet."
Ne e li ujasno, kogato tezi hora sa nachelo na tazi struktura? Poluchava se neshto kato
"pulen fars".

"V momenta se obrashtam kym edna druga chast ot SS, onazi, koqto znam ,
che ima energiq i jelanie da se nadsmee na jalkite opiti da se
diskreditira SS i da se razgranichi ot horata, koito prechat i da se
opredelqt, kato hora, koito shte rabotqt"
Ne se diskreditira SS, a tezi, koito ne sa rabotili za Studentite, a za neshto drugo

"Na vas iskam da vi predstavq FAKTITE,validni do tozi moment:
1.uspeshno be realiziran pyrviqt seminat na SS
2.uspeshno se izgrajda noviqt sait na SS
3. uspeshno be finansirana promociqta na FSS na Fakultet po pedagogika
za tehnite absolventi
4. uspeshno vyrvi kryvodaritelskata akciq
5. uspeshno se realizirat syvmestni iniciativi s AEG
6. uspeshno e zavyrshena kampaniqta, kasaeshta stipendiite, kato
osobeno iskam da blagodarq na Cveta i Niki."
Qvno ne si naqsno s faktite:
1.dokolkoto chuh seminara e bil pulen proval. Nqkolko dni napivane i "teambuilding"-a mai izobshto ne se e poluchil, a ti mai si se kriel v staqta za spezialni gosti? Ili burkam? Popravi me, az ne doidoh, zashtoto si znam kakvo da ochakvam. Mai na 100% sa izpulneni ochakvaniqta mi.
2.Dobre, to i AEZ Belene uspeshno se izgrajda
3.za tova ne znam, vse pak kolko pari se otpusnaha na fakulteta? Mai ne bqha mnogo, no po interesnoto e s kakvo SS e pomognal, tam mai zqlata rabota sa svurshili studenti ot fakulteta
4.tuk pak ne mi e qsno za kakvo stava duma
5.kakvo e tova AEG? mai proizvejdaha elektrotehnika. Ne znaeh, che tolkova sme se izdignali, che da organizirame suvmestnost s takiva giganti
6.kampaniqta sega zavurshi ako ne znaesh. Blagodarq ti, che me propusna. Az sushto sum v komisiqta po stipendii, kato moje bi tazi komisiq shte e edinstvenata raboteshta. S Julieta Atanasova se srabotihme otlichno.

"Koi obache ot poznatite ni "forumni" i "chat" geroi, nachelo s
tehniqt ?lider? se seti da komentira tova, KOI?"
Eto, az komentiram. Ostanalite sushto shte go napravqt

"Iskam i da vi kaja nqkoi neshta za horata, koito se razpoznavat kato
opozicionni lideri:
Chovekat, koito ni razqsnqva pravilnika, koito az i moi kolegi pisahme
predi godina i e PYRVIQT pravilnk na SS, prilaga za poreden pyt dvoen
standart pri razglejdaneto na faktite:
1. Fakt e, che pokanata za OS zakysnq, no povqrvaite mi tova ne
voidi do nezakonnost ili drugite neshta, na koito ?liderat? s 10-te
glasa se opovava. Tehnicheski sa prichinite, koito ne mi pozvoliha v
nedelq da vi zapoznaq s dnevniqt red."
Ne znam kakvo tolkova se surdish kato ti se pravi zabelejka da spazvash pravilnika, koito pisahte ti zaedno s Dimitar Kolev i Georgi Georgiev. Pravilnika, koito premahna sekretariata, koito dade na predsedatelq pulna svoboda da susipe SS. Pravilnika, koito beshe glasuvan 5 puti v ramkite na 20 minuti i ne beshe priet, sled koeto az bqh obqven za lud. Mesez po-kusno beshe naeta golqmata 252 zala, za da ne moje opoziziqta da govori. Predsedatelq i obkrujenieto mu vuorujeni s mikrofoni. Prebroitelite mai bqha neshto podstaveni i kogato v zalata imashe 29 imashti pravo na glas se prebroiha 32(tochno kolkoto trqbvashe). Posle kakvo stana na akademichniq suvet? Prepodavatelite izkazaha sumneniq, che SS shte zashtitava studenti, a ne STUDENTITE. Taka li beshe? Az bqh tam.

3. Kyde beshe syshtiqt tozi ?lider?, kogato chovekat, koito mu napisa
koncepciqta i programata ? Niki Mihailov otkradna i do dnes ne vryshta
proektor na SS i go e ostavil v izcqlo nazakonniq karieren centyr na
Filosofski fakuyltet, koito nqma dori pravilnik, priet na
Akademicheski syvet i e absolutno nezakonna struktura.
Dobre, ti obvinqvash. Vseki ima pravo da obvinqva. Dokaji tvurdeniqta si.

"6. ?Liderat? abolutno NEZAKONNO, uvajaemi kolegi, se naznachi I za
chlen na izbiratelnata komisiq za chlenove na fakulteten studentski
syvet na Filosofski fakultet, KATO V SYSHTOTO VREME E I
KANDIDAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Tezi neshta ne znam ot kude gi znaesh, dano imash dokazatelstva, zashtoto az na mqstoto na Momchil i Nikolay Mihailov shtqt da te sudq, v sluchai, che ne sa vqrni. Ne che shte spechelq neshto, no v imeto na grajdanskoto obshtestvo i na sobstvenoto mi dobro ime.

"ETO TOVA E SRAM !!! I tozi chovek naricha sebe si Predsedatel na FSS !
DA !!! Eto tova e SRAM !!!"
Stiga si kreshtql. V Universiteta ne e prieto da se durjish po tozi nachin.
Q mi kaji sega, kato govorim za sram, ti hodil li si zaedno s Dimitar Kolev pri direktora na obshtejitiqt Petko Goranov s dumite "DAI NQKOLKO POMESHTENIQ I NIE SHTE POZVOLIM UVELICHAVANE NA NAEMITE NA STUDENTITE"?
Otgovarqi, zashtoto kogato nauchih za tova naistina mnogo se raztroih. Sigurno kato uchasht pravo znaesh, che ako si napravil neshto podobno tova e prestuplenie. Otgovarqi konkretno -
da ili ne.

"Otnosno napadkite za legitimnostta na SS, shte ostavq tova da se komentira na OS v chetvyrtak, no samo shte vi informiram, che zakluchenieto na Kontrolniq syvet izcqlo obslujva interesi na hora, koito ne moje i da podozirate. Reshenieto na mandatnata komisiq syshto
be vzeto pod izkluchitelen natisk I be promenqno 5 pyti, dokato zadovoli nqkoi hora."
Dobre, hubavo e da znaem koi tochno interesi obslujva tova reshenie. Haide, az pone iskam da znam. Tova, koeto obache mi e po interesno e koe tochno ot resheniqta obslujva nechii interesi? Az v doklada na kontrolniq suvet ne vidqh nishto, koeto ne e vqrno.

"Tova, obache be vidqno ot chlenovete na Akademicheskiq syvet i te v svoe zasedanie, poslednoto, vzeha reshenie, che SS e zakonen I legitimen studentski organ(za ?liderite? shte kaja, che reshenieto e v internet)."
Po skoro si mislq, che AS e schel za nenujno zaradi nqkakvi leketa OS da se otlaga.

"V zakluchenie iskam da vi zaq vq che otmenqm nasrochenoto ot men OS na
SS, za da moje za POSLEDEN PYT da zadovolq JELANIETO NA HORA, KOITO SS
DA NE RABOTI !!!
Otnosno vsqka edna ostanala v obshtestvenoto prostranstvo lyja ili
tvyrdenie sym gotov da otgovarqm lichno, za da moje nai-nakraq liceto
na SS da pridobie istinskiq si oblik, a imenno na nai-dobriqt SS na
Bulgaria, koqto e moqta edinstvena cel kato Predsedatel na SS na Alma
Mater."
Tova e mujka postupka, spor nqma, che kakvoto i da e, SS na Universiteta e vse pak nad koito i da e SS v drugi "vishi zavedeniq". Publichnostta na vsichko e putq kum izchistvane na imeto, neshto, koeto na koeto i da e drugo mqsto e nemislimo

За новото начало на Алма Матер и пълната прозрачност
The_Guide_Of_The_Student
От дъжд на вятър

Мнениеот babybo0 » 20 Ное 2007, 22:16

Ами нека подложим това на публично разискване:)

Аз немога да разбера за кой СС става въпрос? За стария СС? Или за новия??? Кои плюете в момента?

Защото ако става въпрос за новия сте напълно абсурдни:) В момента СС е изцяло нов така че се уточнете кого визирате, да не стане парадоксално и да говорите за себе си :)

И не ставайте смешни - времето на соца отдавна мина, че да се държите като комунисти и единствената ви цел да бъде да си търсите виновник, на когото да преписвате всичките си неволи.

Последно - slow down, спрете да занимавате хората с проблемите на старото, повтарям СТАРОТО СС, в момента има ново, в което има много свежи хора, в които сте и вие. А пък и темата вече се превърна в монолог.

п.п. не допускайте СС да бъде единствената радост и тема в ежедневието ви , за която да говорите:)
Докато другите разговарят, войнът усъвършенства умението си да борави със сабята и наблюдава хоризонта...
Аватар
babybo0
В началото бе словото

Мнениеот The_Guide_Of_The_Student » 20 Ное 2007, 22:52

Колега, за да разбия илюзиите на тези които не знаят.
Въпреки, че в новия СС има да кажем 70% нови членове, не значи че нещо се е променило. Пионките само са нови и неразбиращи.
Не съм съгласен за плювните. Никой не плюе. Защо когато някой го обвинят за престъпление и злоупотреби това се възприема като плювня? Факта, че досега никой не е изнесъл финансов отчет не е ли достатъчно подозрително?
Какви неволи? Защо пак някой се опитва да ги защитава?
От този студентски съвет губят Студентите, а и темата не се е превърнала в монолог. И медиите говорят, при това недвусмислено.

"п.п. не допускайте СС да бъде единствената радост и тема в ежедневието ви , за която да говорите"
Ти за нас не се тревожи, никога не сме го допускали
The_Guide_Of_The_Student
От дъжд на вятър

Мнениеот babybo0 » 20 Ное 2007, 23:06

А искам да те попитам ти от този гаден и гнусен Студентски Съвет ли си? Който не е легитимен и губят студентите?
Докато другите разговарят, войнът усъвършенства умението си да борави със сабята и наблюдава хоризонта...
Аватар
babybo0
В началото бе словото

ПредишнаСледваща

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Студенти - АРХИВ