Фитнес

Форум за най-популярните и масово провеждащите се в Софийския университет организирани спортни турнири, състезания и събития

Модератор: ники

Re: Фитнес

Мнениеот iNCodE » 14 Авг 2009, 12:56

blz написа:1път ходите от СУ, оттам нататък ако имате желание може да посещавате залата колкото искате. В същата зала тренировката за студенти е 2лв. и условията не са лоши.

от всички постове този ми хареса най-много :cheers: :)
Аватар
iNCodE
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот gletcher » 14 Авг 2009, 13:17

Аз плащам 36лв за 12 тренировки и то при положение, че фитнесът е доста малък. Май ще трябва да си търся друга зала :roll:
gletcher
Mouvement perpétuel

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот kolibanekov » 21 Авг 2009, 16:33

Момчета радвам се че има фитнес мания и в СУ :) Аз тренирам доста сериозно от 3-4 години!
kolibanekov
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Ivo Penev » 21 Авг 2009, 16:34

kolibanekov написа:Момчета радвам се че има фитнес мания и в СУ :) Аз тренирам доста сериозно от 3-4 години!

колега пусни снимка,май се сещам кой си,смисъл видях няколко доста здрави колеги като се записвах ;)
memento mori
Аватар
Ivo Penev
мечтател

Благодарил (а): 150 пъти.

Мнениеот iNCodE » 23 Авг 2009, 01:57

мания точно не е, но ще се радвам да ходя по 5 пъти в седмица или 4 , ако е вярно, че мога да го правя ,като давам по 2 лева на тренировка ... , защото 1 път в седмица е малко ... Колеги ще се засичаме в залата явно :D
Аватар
iNCodE
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 11 пъти.

Мнениеот Gorski » 11 Сеп 2009, 12:26

Радвам се, че ще има колеги, с който да се споделя опит :wink:
Gorski
В началото бе словото

Мнениеот krisko_mnt » 12 Сеп 2009, 18:43

а тъй де :wink: то и форма трябва да се поддържа. Който се занимава сериозно с фитнес / бойни спортове да ми пише,айде колеги :salute:
Толкова много идоти,а толкова малко куршуми.
Аватар
krisko_mnt
В началото бе словото

Мнениеот mangoosefx » 28 Сеп 2009, 12:23

Значи, за тези които излизат с гениаааалните становища че фитнесът не е спорт, или пък любимото ми, че е "ТЪПО" просто да ходиш на фитнес, просто нямам какво да кажа. И на мен ми е ТЪПО да ви гледам на мотори или пък как се катерите по скали или играете снукър. За мен не е тъпо да вдигам тежести, не е тъпо и да си огромен, макар че аз не съм де :) , просто когато човек има една представа за това как иска да изглежда, такива предразсъдъци не трябва да му пречат да отиде в фитнеса и да работи по въпроса. Аз тренирам от 4 години, от 3 е доста сериозно. Все още не изглеждам така както бих искал, естествено, защото рядко съм взимал добавки (не че имам идеалистически проблем с тях, просто рядко заделям кинти) и не съм взимал забранени вещества. Както и да е, за възрастта си и имайки предвид че не зобя изглеждам много добре и съм успял да постигна това което го наричат "хармонично тяло". Пропорционален съм, изчистен съм и имам достатъчно маса за да се каже че изглеждам "здрав" на 18. Чел съм адски много, питал съм много специалисти и общо взето това си е "моето нещо" с което си се занимавам. Не мисля че е тъпо. Умно е даже.
А за оня пич дето вдига 300 100 пъти ще му кажа само че си ипотекирам апартамента за да го видя и че нещо не е разбрал какво слага и как, + това лег пресата зависи от ъгъла това колко ще ти е тежко. Та тва е :)
ako pisha tuk znachi naistina nqmam kakvo da pravq
mangoosefx
В началото бе словото

Мнениеот pink floyd » 28 Сеп 2009, 20:25

mangoosefx написа:Пропорционален съм, изчистен съм и имам достатъчно маса за да се каже че изглеждам "здрав" на 18.

Да си жив и здрав! В това, дето го говориш, няма грам спорт обаче.
Виж, и според мен фитнесът е много хубаво нещо, моите тренировки също включват три пъти седмично силова подготовка. Разбирам и нямама против хората, които са физически активни само в залата, но ти се хващаш за отделната дума това спорт ли е, не е ли. Според мен не е и си имам железни аргументи за това, както вероятно и ти-за противното. Отговарям ти не за да почваме пак баналния спор, а понеже я раздаваш високомерно.
Успех на трениращата младеж!
Аватар
pink floyd
падна Маца в каца

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот KsGCo » 28 Сеп 2009, 21:19

аз па блъскам като животно ама пак съм си дебел :oops:
и ми се подиграват :cry: :cry:
Аватар
KsGCo
От дъжд на вятър

Мнениеот mangoosefx » 29 Сеп 2009, 13:32

хах да и ти си прав наистина е много банална темата и е говорена досега много. Общо взето хората които се занимват само с това ще кажат като аргумент че това е спорт а футбола тениса и тн са игри, докато други ще кажат не онези са спорт защото има движение а това е просто вдигане на тежести. Реално всичко това е спорт щом правиш нещо с тялото си с цел трениране и всичкото се отразява добре и е полезно и бла бла :) Аз просто не харесвам коментари от сорта фитнесът е тъп. просто нямат смисъл. :)
mangoosefx
В началото бе словото

Мнениеот SemperFidelis » 29 Сеп 2009, 23:20

Гледам че има доста надъхани набори за фитнес.Май и аз ще се включа,ама сега съм в период на чистене и тези постижения за изпитите са ми непосилни..ще ми трябва време,ама щее стане работата..Ако има някой живеещ на центъра да си търси фитнес партньор-аз съм човека :cheers:
SemperFidelis
В началото бе словото

Мнениеот blz » 30 Сеп 2009, 22:27

Няма спор фитнеса дали е спорт или не. Фитнесът е официално признат за спорт. Има и състезателна дисциплина "Фитнес". Тук свършва "спора".
The true balance sheet of US Investment banks:
There are two sides of the balance sheet: the left side and the right side.
On the left side, there is nothing right.
And on the right side, there is nothing left.
Аватар
blz
homo economicus

Благодарил (а): 6 пъти.

Мнениеот mangoosefx » 30 Сеп 2009, 23:00

ахам :brilsmurf:
някой няма ли да каже нещо интересно ? мерки ? тегло ? снимки? мн е тъпа темата, ма не искам аз да поемам инициатива.
mangoosefx
В началото бе словото

Мнениеот evilpro » 18 Сеп 2015, 10:06

Здравейте извинявам се че се намесвам в темата след толкова време но ми излезе тук и реших да питам.Нов съм в софия живея в студенски град искам да ми препоръчате някой по-спокоен фитнес центар за леки тренировки защото сам още начинаещ ( не искам някоя огромна зала вътре с 50 батки напомпани с стероиди ) Да е тихо и спокойно място посещавано от нормални хора.

Благодаря :)
evilpro
В началото бе словото

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт