Митко Бербатов

Форум за най-популярните и масово провеждащите се в Софийския университет организирани спортни турнири, състезания и събития

Модератор: ники

Re: Митко Бербатов

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 12:49

Аз пък ще го помня с магическия контрол върху топката и с голмайсторския приз от Премиършип. И не на последно място - с това,че беше пет класи над всеки друг в националния,което със сигурност много му помогна да не вкарва срещу Италия и Германия,а срещу Малта и Беларус. Че е пичи характер - така е,но да го отписваме като футболист,защото е предпочел да остане в Англия,където изкара предните пет години,да остане в най-силното първенство,вместо да отиде в пенсионерската лига,която в последните три години вкара един отбор на четвъртфинал в ШЛ...е,не е ли малко крайно според вас?
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 15:05

Надежден Случай написа:Аз пък ще го помня с магическия контрол върху топката и с голмайсторския приз от Премиършип. И не на последно място - с това,че беше пет класи над всеки друг в националния,което със сигурност много му помогна да не вкарва срещу Италия и Германия,а срещу Малта и Беларус. Че е пичи характер - така е,но да го отписваме като футболист,защото е предпочел да остане в Англия,където изкара предните пет години,да остане в най-силното първенство,вместо да отиде в пенсионерската лига,която в последните три години вкара един отбор на четвъртфинал в ШЛ...е,не е ли малко крайно според вас?

Преди 3 сезона, шампионът на ШЛ беше Интер. Това, че италианското първенство е пенсионерски шампионат е абсолютен мит. Дават най-интересните мачове по тв7, пусни си да гледаш и ти гарантирам, че няма да сбъркаш. А Бербатов ще го помниш с това, защото се интересуваш от футбол. Казвам, че няма да го помнят масите, както помнят други големи български и чужди футболисти.
И щом на устните ми затрепери, от поколения скандиран вик,
в живота си аз пак откривам смисъл, щастлив съм само в този кратък миг!
И все напред ще продължавам, щом имам хилядите си мечти
и нося най-голямото богатство, сърцето синьо в моите гърди!
Аватар
Mondscreen
Паисий

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 17:24

"Последните три години" започват след титлата на Интер. Гледал съм и продължавам да гледам Серия А,но е факт,че тя е на светлинни години от Бундеслигата,Премиършип и Примера. В момента италианското е в най-добрия случай на нивото на Лига 1.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 18:08

Надежден Случай написа:"Последните три години" започват след титлата на Интер. Гледал съм и продължавам да гледам Серия А,но е факт,че тя е на светлинни години от Бундеслигата,Премиършип и Примера. В момента италианското е в най-добрия случай на нивото на Лига 1.

И понеже е зад тях, това я прави пенсионерска? :lol:
Аватар
Mondscreen
Паисий

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 19:27

Виж средната възраст на играчите в топ отборите и ги сравни с отборите от горните три упоменати лиги! А и целта на поста беше по-скоро да подчертае,че Серията е много по-слаба от Висшата. :lol: Но е факт и това,че голяма част от звездите на Серия А са дърти.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот assault » 12 Апр 2013, 20:44

Надежден Случай написа:Виж средната възраст на играчите в топ отборите и ги сравни с отборите от горните три упоменати лиги! А и целта на поста беше по-скоро да подчертае,че Серията е много по-слаба от Висшата. :lol: Но е факт и това,че голяма част от звездите на Серия А са дърти.

Лол, точно кризата накара италианските отбори да подмладят РАДИКАЛНО съставите си. Милан от пенсионерски клуб, сега се превърнаха в детски клуб. :lol: Същото се наблюдава и в другите водещи клубове. В момента Испания и Германия са твърдо напред, а Англия и Италия са назад. Пък и да не говорим, че Англия разчита само и единствено на чужденците, но въпреки това пак е на ниво с Италия.
assault
Танцуващия с клавиатури

Благодарил (а): 4 пъти.

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 20:54

Висшата лига е най-интересна с това, че шансът отбори от долната част на таблицата, да вземат точки от отбори борещи се за титлата, е много по-голям отколкото в останалите първенства. Това определено не значи, че е най-силният шампионат.
Аватар
Mondscreen
Паисий

Мнениеот Judas » 12 Апр 2013, 21:03

И колко по-голям е в сравнение с Франция, където се става шампион с 8 загуби и долу-горе толкова равни?
Аватар
Judas
Легендауен флуууууууууууууудър

Благодарил (а): 76 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 21:15

assault написа:
Надежден Случай написа:Виж средната възраст на играчите в топ отборите и ги сравни с отборите от горните три упоменати лиги! А и целта на поста беше по-скоро да подчертае,че Серията е много по-слаба от Висшата. :lol: Но е факт и това,че голяма част от звездите на Серия А са дърти.

Лол, точно кризата накара италианските отбори да подмладят РАДИКАЛНО съставите си. Милан от пенсионерски клуб, сега се превърнаха в детски клуб. :lol: Същото се наблюдава и в другите водещи клубове. В момента Испания и Германия са твърдо напред, а Англия и Италия са назад. Пък и да не говорим, че Англия разчита само и единствено на чужденците, но въпреки това пак е на ниво с Италия.

Радикално подмладяване имаше при Арсенал и Борусия Дортмунд. Нианг и Шаарави не значат "радикално подмладяване". А за другите отбори няма какво да говорим,най-открояващите се играчи на Ювентус тоя сезон са Буфон (34),Пирло (33) и Вучинич (30). Направо бъдещето е пред тях! :salute:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 21:30

Надежден Случай написа:Радикално подмладяване имаше при Арсенал и Борусия Дортмунд. Нианг и Шаарави не значат "радикално подмладяване". А за другите отбори няма какво да говорим,най-открояващите се играчи на Ювентус тоя сезон са Буфон (34),Пирло (33) и Вучинич (30). Направо бъдещето е пред тях! :salute:

Играч на 30 не е свършил с футбола... Пред Буфон и Вучинич има поне по още 4-5 години.
Аватар
Mondscreen
Паисий

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 22:02

Чакай сега,нали говорехте за подмладяване? Това дали Буфон ще се мъчи до 52 няма връзка с това,че още сега е за пред пенсия. А и се сетих да се поправя - Буфон е на 35,а Пирло на 34.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 22:04

Надежден Случай написа:Чакай сега,нали говорехте за подмладяване? Това дали Буфон ще се мъчи до 52 няма връзка с това,че още сега е за пред пенсия. А и се сетих да се поправя - Буфон е на 35,а Пирло на 34.

Какво мъчене до 52? Както на полеви играч златната възраст е от 26 до 30, така на вратарите е след 30. Ван дер Сар на 40 беше най-голямата котка в Премиършип и САФ го молеше да остава още...
Аватар
Mondscreen
Паисий

Мнениеот Надежден Случай » 12 Апр 2013, 22:23

Да,защото всички вратари са като Ван Дер Сар и Фридъл. Повечето вратари след 30 намаляват малко по малко нивото си,а след 35 вече започват и много по много. Това се вижда и при Буфон - беше може би най-добрият вратар преди 10 години,докато сега е просто добър,след 2-3 години може и това да не е. Има и такива,които пък към 30 влизат в най-добра форма,но и те в повечето случаи карат на това ниво до 35-6 и залязват.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Grigorov » 12 Апр 2013, 22:34

Лилчо Арсов след 30-годишна възраст направи мачовете на живота си :lol:
i'm feeling tragic like i'm Gregor Samsa

http://our-walls-and-bridges.blogspot.com/
Аватар
Grigorov
Драскач

Благодарил (а): 45 пъти.

Мнениеот Mondscreen » 12 Апр 2013, 22:37

Grigorov написа:Лилчо Арсов след 30-годишна възраст направи масите на живота си :lol:

:lol: :lol: :lol:
Аватар
Mondscreen
Паисий

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт