Левски 2:1 Спартак Търнава (новина + видео)

Форум за най-популярните и масово провеждащите се в Софийския университет организирани спортни турнири, състезания и събития

Модератор: ники

Левски 2:1 Спартак Търнава (новина + видео)

Мнениеот kristianradkov » 29 Юли 2011, 09:59

Новина от спектакъла можете да видите тук http://www.a-pfg.info/news_view.php?id=671 а видеото тук http://www.a-pfg.info/view.php?id=268
kristianradkov
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Левски 2:1 Спартак Търнава (новина + видео)

Мнениеот Miss SeduceR » 29 Юли 2011, 11:29

Май няма много ентусиасти на тази тема...Като цяло няма смисъл от коментар,не съм доволна,разбира се,но това са ни възможностите.Само не разбирам защо винаги трябва да заиграваме в последните 10 минути,явно поддържането на съспенс е съществено.Започва пак едно сформиране на отбор,обиграване и налагане на нови играчи,което от своя страна отнема доста време,а на публиката на Левски и омръзна да чака добро представяне.Тая надежди в този Арш,виждам го,че бяга момчето,но все още се усеща липсата на Гарата.За себе си знам,че и в гр.Б да сме-пак ще си го подкрепям и обичам отбора. :salute:
Аватар
Miss SeduceR
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 26 пъти.

Мнениеот menina.do.mar » 29 Юли 2011, 21:00

Трябваше да ни вкарат гол, та да започнем да играем футбол. Мазохисти сме и това е. :lol:
Пламката Илиев - страхотен! Рисп направи добро впечатление с изявите си в защита, стабилен ми се вижда този викинг. :) Усеща се липсата и на Гарата, и на Жо, но това е положението.
Цветков, Райков и Арш - задължителни титуляри в реванша.
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..."
Аватар
menina.do.mar
Плиний Стари

Благодарил (а): 96 пъти.

Мнениеот Miss SeduceR » 04 Авг 2011, 01:31

Чакам с нетърпение мача ... (вече днес) Надявам се да не се сещаме,че сме на терена последните минути.Пак ще се измъча със забиващи линкове към сайтове,но ще се справя :cheers:
Аватар
Miss SeduceR
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 26 пъти.

Мнениеот nikits » 04 Авг 2011, 01:39

Значи словенците имат 5-6 официални мача ,докато на нас това ни беше 1вият .Напълно нормално е да не са сработени играчите.Селекцията тази година е добра- имаме крила(Калво , Райков,Тодор Христов) ,защитник (шведа), Иван Цветков е машина ,Арш с 28 гола в Холадния ми вдъхва доверие ,трябва им време и се надявам, че ще мачкаме.Дано продължим утре :cheers:
nikits
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот happyswift » 04 Авг 2011, 11:07

Тази вечер е желатено не само да бием, но то убедително, ако не с резултат, то поне с игра, защото ако срещу Търнава се мъчим, на playoff-a не ми се мисли....
Аватар
happyswift
Флъдзила

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот ники » 08 Авг 2011, 14:45

Е, спестиха ти мъките от плейофа ;)
Аватар
ники
Чалгар

Благодарил (а): 61 пъти.

Мнениеот Il Capitano » 09 Авг 2011, 21:35

Miss SeduceR написа:Май няма много ентусиасти на тази тема...Като цяло няма смисъл от коментар,не съм доволна,разбира се,но това са ни възможностите.Само не разбирам защо винаги трябва да заиграваме в последните 10 минути,явно поддържането на съспенс е съществено.Започва пак едно сформиране на отбор,обиграване и налагане на нови играчи,което от своя страна отнема доста време,а на публиката на Левски и омръзна да чака добро представяне.Тая надежди в този Арш,виждам го,че бяга момчето,но все още се усеща липсата на Гарата.За себе си знам,че и в гр.Б да сме-пак ще си го подкрепям и обичам отбора. :salute:

между другото си личи, че разбираш от футбол, за което поздравления. :wink: Не ми изглеждаш от тея, дето пишат във фейсбука "LeWsKiIiIiI <3 <3 <3". Хубаво е, че има и такива фенки ;) Само не знам защо български отбор, ама то не пита :P
Come te nessuno mai, Capitano !!!
Аватар
Il Capitano
В началото бе словото

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот Bragi » 17 Авг 2011, 16:20

Look at the odds as a challenge
Аватар
Bragi
The Allbrother

Благодарил (а): 325 пъти.

Мнениеот BG_MaSTa » 17 Авг 2011, 22:00

Ахах, жалка история.. :( , но донякъде се радвам дори, че отпадна; ако сега и Литекс и ЦСКА-то се провалят, мооооже би Перуката & Co ще си помислят за някои неща.
BG_MaSTa
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 50 пъти.

Мнениеот Kristo » 18 Авг 2011, 01:26

Догодина Ч'морец и Л'горец в Лига Европа, проблема на грандовете е, че съперниците ги разучават супер-лесно, ако се пробваме с анонимни отбори, ше ги изненадаме...
"Смисълът на цивилизацията е да остави на следващото поколение повече начини за забавление, както и по-малко проблеми за решаване. Ако остави повече проблеми и никакви нови забавления, то това се нарича геноцид."

Кристо - За смисъла на нещата, 2014г.
Аватар
Kristo
очарователен тормозник

Благодарил (а): 416 пъти.

Назад към Спорт