Световен тенис

Форум за най-популярните и масово провеждащите се в Софийския университет организирани спортни турнири, състезания и събития

Модератор: ники

Re: Световен тенис

Мнениеот Надежден Случай » 02 Юни 2013, 22:46

Ако има настилка,на която Ферер има шансове срещу Федерер,тя е клей. Рожето показва колебания,от своя страна Ферер до момента е много стабилен,а колкото и аз да не искам да те обезкуражавам,шансовете на Рожето срещу читав Надал или Джокович е горе-долу колкото и на Ферер срещу здрав Федерер. (опитах се да вкарам някак и Фереро в коментара,ама не ми се удаде :mrgreen: )
Real friends will serve you long,
Sunshine or ain't.
Real friends won't do you wrong,
Real friends don't change.
Аватар
Надежден Случай
Един от клуба на моралното влияние

Благодарил (а): 38 пъти.

Мнениеот Търговецът на кристал » 02 Юни 2013, 22:50

...и накрая седнали и си делнали по братски една кутия бонбони Фереро-Роше. :mrgreen: Па може и аз да я изцъкам самостоятелно въпросната кутия от нерви пред телевизора, че тя и мойта форма не се поддържа лесно.

Иначе си прав, де. За шансовете на Рожето срещу Шебека/Ноле. Уви.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 04 Юни 2013, 14:31

Търговец,знам че си пропуснала вчерашния ден,затова ти заповядвам да отделиш четири часа и да изгледаш Гаске - Вавринка. :mrgreen: Монфис и Робредо пасти да ядат пред тоя мач. :cheers: Още по-добре ще ти е,ако не знаеш резултата.

Така се надявах Стан да е на 100% срещу Надал и да го нашляпа едно хубаво,ама след тоя маратон и вероятната контузия в бедрото,губя голяма част от надеждата си за максимално радостен утрешен тенис ден.

Чети след като разбереш резултата/изгледаш мача!
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Търговецът на кристал » 04 Юни 2013, 14:53

Да, ама вече късно - видях резултата, още щом седнах на компа. Със сигурност ще го дръпна да го видя обаче.
А аз днес ще изпусна мачовете, дето толкова им се точих - първоначално ги бяха обявили от 11 (т.е. 12 българско време), та се потроших да бързам да си платя нета и да си свърша другата работа, хем за последните 48 часа съм спала 4, а се оказа, че почват след 17:00 и двата. А аз в 18:00 трябва да изляза. Леле, кръв ми капе от сърцето. Още повече, че хем съм 100% убедена, че Робредо ще падне, хем едно гласче ми нашепва, че може пък и да се случи някое чудо. Ох... :girl_sigh: :girl_sigh: :girl_sigh:
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот Надежден Случай » 04 Юни 2013, 15:11

Ех,ама и ти си една любопитка. :mrgreen: Няма да съжаляваш,ако го изгледаш! Това си е стандартно шоу за мач между два едноръкови бекхенда,рядко разочароват. :lol: Ще го питам сега коментатора на Евроспорт дали Гаске има по-добър бекхенд от Вавринка. :lol:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Търговецът на кристал » 04 Юни 2013, 16:46

Айде бе, секси, зарадвай ме!
(Това горното може и да се престорите, че не сте го прочели, ама тия цайси го правят особено фатален :mrgreen: ).

А Ферер ми прилича на Анди Гарсия, което си е много голям комплимент в моите очи, ама не е достатъчно, за да ми стане симпатичен конкретно в тоя мач. Дееейм, трябва да излизам. А тъпото е, че няма да мога да дочакам да пуснат мача в руските тракери утре и ще погледна резултата, още щом се прибера. Айде бе, Томи, айде бе, мойто момче! Виж как ти се моля!
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот Надежден Случай » 04 Юни 2013, 17:22

3-1 за Цонга и 3-0 за Ферер. Яд ме е,че не се сетих да си кажа прогнозите по-рано,ама и сега е възможно да не позная,така че се брои. :mrgreen:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Търговецът на кристал » 04 Юни 2013, 22:10

Тъкмо се прибрах, видях резултатите и единственият ми коментар е "е*и му майката, човек!". Как пък и двамата мои успяха да отпаднат, пък резултата на Робредо е направо срамен. Вече не ме е яд, че не гледах, че иначе щях много да се кося.
Ми това е, за мен Ролан Гарос официално приключи. Да заповяда Уимбълдън, там чакам повече от Фед и без това. А Робредо ще си остане големият герой за мен на тоя турнир. Жалко, че горивото му свърши.
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот Надежден Случай » 04 Юни 2013, 22:18

Робредо няма класата да бие Ферер в момента дори и да е на 100% готов за мач. Федерер обаче ме изненада,чак такъв погром не очаквах,а и не исках. Трябваше да поизмори негрото малко повече,та да мине бързо полуфинала,ала не би. :lol: Дано,дано Вавринка да е възстановен и да си уредят с Хаас един хубав полуфинал! Дано! :mrgreen:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот Търговецът на кристал » 04 Юни 2013, 23:27

Аз за Робредо разчитах първо на инерцията, която е набрал; второ, че си повярва и трето, че наистина има моменти на свръхчовешки усилия, когато всичко е възможно. Уви, не се случи. Гласът на разума беше ясен, но ми се искаше... просто заради самия него. Жалко. И жалко, че е в края на кариерата си - отдавна не се беше случвало някой да ми грабне окото така от раз.
Много, много тежки загуби днес: и двете. Наистина се радвам, че не съм гледала. Оттук наистина само Хаас и Вавринка са що-годе мои хора, но истината е, че турнирът за мен просто свърши.
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Мнениеот Scarface » 05 Юни 2013, 12:22

Моят човек Федерер отпадна :(
You are still going to get criticized, so you might as well do whatever the fcuk you want
Аватар
Scarface
Fcuk what people think

Благодарил (а): 130 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 05 Юни 2013, 21:55

Не че очаквах по-различно,но безобразната игра на Вавринка в комбинация с бананите на Надал ми дойдоха в повече. Хаас спокойно можеше да вземе сет,че дори и два,ама няма психика младежа. :lol:
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот NeZiRuS » 07 Юни 2013, 14:17

Напоследък все повече се възхищавам на Гришо :-) Един от малкото останали ми поводи да се гордея, че съм българин !
NeZiRuS
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Надежден Случай » 07 Юни 2013, 14:32

Няма да прочетем хороскопа,не се напъвай.
Гъзобрък като че ще вземе превес. От една страна ми се ще да стане дълъг и изтощителен мач,та да може Ферер да е в позиция за титла,но от друга...тия двамата направо ме приспиват и ми се ще да погледам малко истински тенис.
Sunshine or ain't.
Аватар
Надежден Случай

Мнениеот magov » 17 Юни 2013, 10:22

Как мислите ще се представи Гришо на уимбълдън?
magov
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт