Коментирането на преподаватели: препоръки (моля прочетете)

Подфорум към Юридическия факултет

Модератор: MidwinterSun

Re: Коментирането на преподаватели: препоръки (моля прочетете)

Мнениеот Batbayan » 15 Сеп 2009, 17:23

MidwinterSun написа:
joruuu написа:
Lord написа:
И накрая имам още една молба: преди да коментирате тази тема, запознайте със случая Дачев.

Някой може ли да сподели все пак какъв е този "случай Дачев" ?

Разрови се малко из темите от този подфорум и открий темата, озаглавена Дачев. Прочети я и ще разбереш.

Аз такава тема не открих - явно е изтрита.
I'm hot
And when I'm not
I'm cold as ice
See me comin'
Step aside
Or pay the price
What I want I take
What I don't I break...
Аватар
Batbayan
S.P.Q.R.

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот MidwinterSun » 15 Сеп 2009, 17:26

Не, не е, просто не е в подраздела на ЮФ, а в "Студенти - общ форум". Затова трябва да я търсиш от панела за търсене по име, а не в рамките на този подфорум. ;)
(Моя е грешката, че съм казала, че е в ЮФ, просто тогава не съм обърнала внимание.)

Ето линк: viewtopic.php?f=4&t=1712&hilit=%D0%BB%D1%8A%D1%87%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D1%80+%D0%B4%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B2
Целта на Истинската котка е да си живее живота мирно и тихо, с възможно най-малка намеса от страна на човешките същества.
Всъщност почти като при истинските хора.
Изображение
Аватар
MidwinterSun
лейди британска котка

Благодарил (а): 317 пъти.

Мнениеот Kulovcho » 20 Сеп 2009, 22:47

Още дори не съм почнал живота си в ЮФ и не знам какви точно са преподавателите, но смятам, че човек трябва да се отнася с необходимото уважение към тях. Категорично не мога да приема подобен тип "клюкарско поведение", още повече изразено на публично място, каквото са демонстрирали някои студенти из страниците на форума. :D
Kulovcho

Мнениеот Batbayan » 20 Сеп 2009, 23:26

Това, че преподавателите трябва да се уважават е напълно вярно и естествено. :!:
От друга страна всеки има свободата на словото да изразява свои мнения, виждания, дори и клюки , без това да накърнява достойнството другиму, разбира се.От тази гледна точка темата е по-скоро предупреждение да не се обиждат преподаватели или да им се уронва престижа, а не да не се коментират изобщо. :wink:
I'm hot
And when I'm not
I'm cold as ice
See me comin'
Step aside
Or pay the price
What I want I take
What I don't I break...
Аватар
Batbayan
S.P.Q.R.

Благодарил (а): 3 пъти.

Re: Коментирането на преподаватели: препоръки (моля прочетет

Мнениеот fAsTLanE » 16 Авг 2010, 13:50

Привет,
Особено приятно ми става,когато някой реши да ме учи на нещо.Мили ми Лорд, не те познавам, не знам кой си, но с какво си по-различен от нас, че да даваш акъл? Не сме ли достатъчно големи вече, та сами да формираме мнение и поведение в обществото...
За нещата, който си написал - правилата ти по-скоро опират до възпитание, но не мислиш ли,че в голяма степен са в нарушение на свободата на словото и прикриват реалните слабости на преподавателите ни ? Това овцедушие всъщност е в основата на субективизма, а него определено го има в СУ. Какво те притеснява да споменеш, че другаря Дачев е любител на чашката, другаря Близнашки толерира определен пол или факта, че в изпитите на 2та потока има огромна разлика ( НП ) ... Истината си е истина, дори и да не я напишеш в този форум, митовете и легентиде се носят из коридорите на СУ и рано или късно стигат до ушите на преподавателите..Биеш ми на даскалски протекционизъм.. Айде със здраве ;)
Аватар
fAsTLanE
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 0 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ЮФ