изпит изборни

Подфорум към Юридическия факултет

Модератор: MidwinterSun

изпит изборни

Мнениеот paivchi » 30 Сеп 2013, 16:42

искам да попитам дали само със -- изборните изпити се извършва специализация , защото в учебната програма срещу ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ изпити пише ,че специализацията е за всички т.е ПА МО и др
paivchi
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: изпит изборни

Мнениеот Faith_no_more » 30 Сеп 2013, 16:44

Да - трябва да имаш (минимум) 10 взети изборни от една специализация, за да завършиш.
Faith_no_more
Легендарен флуудър

Благодарил (а): 421 пъти.

Мнениеот atanas.yanev » 03 Окт 2013, 23:17

Колеги,моля ви за малко актуална и достоверна информация.Това за 10-те изборни дисциплини за една специализация е ясно.Аз обаче имам следния въпрос и силно се надявам някой колега,който знае отговора със сигурност,да ми помогне :
Мога ли да си взема всичките десет изборни дисциплини да речем до трети курс и последните две години да не се занимавам с изборни дисциплини ? Задавам този въпрос,понеже чух от колеги от по-горни курсове следните две неща : първо,че според правилата (не открих нищо нито в правилника на СУ,нито в правилата за организация на учебната дейност в ЮФ ? ) всеки семестър трябва да имаме ПОНЕ по една записана изборна дисциплина ; второ - поне по моите сметки,съобразявайки се с информацията,която имам,в някои по-горни курсове трудно можеш да направиш 60 кредита за година,без да запишеш и някоя изборна дисциплина.Така че,има ли смисъл човек да се бъхти да прави повече изборни дисциплини през първите две години от обучението си да речем ?
atanas.yanev
В началото бе словото

Мнениеот molzinka » 04 Окт 2013, 14:52

Колеги може ли файл коя изборна за коя специализация е :)
molzinka
В началото бе словото

Назад към ЮФ