Информационно право

Подфорум към Юридическия факултет

Модератор: MidwinterSun

Информационно право

Мнениеот ever » 14 Фев 2014, 20:25

Колеги, моля Ви разкажете как минава изпита? Колко е нужно да пишем, за да минем, а за да изкараме хубава оценка? Като добавка всички тестове и задачи са направени :) Всяка помощ ми е жизненоважна!
Аватар
ever
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Информационно право

Мнениеот nanozetka » 14 Фев 2014, 22:19

Как протиче изпитът миналата година - влизаме, дават ни се теми и пишем по тях за 1 час, професорът предпочита структурирани теми, ако нямаш задачи повече от 4 трудно получаваш. При нас не скъса никого, но предната група си изпати с няколко слаби оценки. Сякаш не сържи на обема, а по - скоро на структурираността - така че съвет - научи си хубаво плановете на темите. Успех.
Аватар
nanozetka
От дъжд на вятър

Благодарил (а): 13 пъти.

Мнениеот ever » 14 Фев 2014, 23:33

Благодаря ти! Успех с Правната информатика, ако не е минала!
Аватар
ever
В началото бе словото

Мнениеот AlexCardo » 15 Фев 2014, 21:52

Бе и обемът си има значение.Пишеш само неща,за които си сигурен,дано са доста на брой.Не е достатъчно задачите да са направени,по-важно е да са направени в СРОК и ПРИЕТИ !
AlexCardo
От дъжд на вятър

Мнениеот Някой » 22 Окт 2014, 13:36

nanozetka написа:Как протиче изпитът миналата година - влизаме, дават ни се теми и пишем по тях за 1 час, професорът предпочита структурирани теми, ако нямаш задачи повече от 4 трудно получаваш. При нас не скъса никого, но предната група си изпати с няколко слаби оценки. Сякаш не сържи на обема, а по - скоро на структурираността - така че съвет - научи си хубаво плановете на темите. Успех.

Да му имам и задачите изумен съм какви щуротии са наблъскали като задължителни предмети в специалност право, как аджеба ще ме обогати като юрист да се регистрирам в някакъв сайт за онлайн търговия на акции :headbang:s и поне да бяха формулирани по-ясно
Някой
В началото бе словото

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ЮФ