ПОЛИТОЛОГИЯ

Подфорум към Философския факултет

Модератор: Плазмодий

Re: ПОЛИТОЛОГИЯ

Мнениеот hardtemper » 27 Апр 2011, 19:14

Здравейте ! Решил съм да кандидатствам Политология и много се чудя, на къде да се насоча, към УНСС или СУ ? Нямам никаква представа как стоят нещата и в двата университета, и затова реших да попитам тук. Ако може някои да опише как стоят нещата, ще съм му много благодарен : )
hardtemper
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот kableshkov » 27 Апр 2011, 20:01

Твърдо заставам зад СУ, защото въпреки че не съм безпристрастен, мога да ти кажа, че нивото на образование т.е преподавателският авторитет е много по-висок, нормално е да има пропуски, но те са пропуски на самата система. Другото нещо е че всичко си зависи от теб, за разлика от даскалото. Например аз съм доволен, защото участвам максимално, други не са, но в личната инициатива ти е разковничето на всичко. Ето ми и скайп emil_markof, ако имаш конкретни въпроси.

Един хубав цитат от Шопенхауер "Природният ум може да замени всяко образование, но никакво образование не може да замения природния ум".
Сътрудник към ФСС на ФФ
PR на Студентски клуб на политолога
kableshkov
В началото бе словото

Мнениеот ИванК » 10 Юли 2013, 08:22

Може ли да ви помоля нещо, добри хора? Изчетох цялата тема с интерес и тъй като евентуално може да ви стана колега, бих искал да ми кажете адреса на сградата, в която се провеждат лекции. Cheers :JC_drink:
Аватар
ИванК
В началото бе словото

Благодарил (а): 5 пъти.

Мнениеот Steinn » 12 Юли 2013, 17:32

ИванК написа:Може ли да ви помоля нещо, добри хора? Изчетох цялата тема с интерес и тъй като евентуално може да ви стана колега, бих искал да ми кажете адреса на сградата, в която се провеждат лекции. Cheers :JC_drink:

На ъгъла на Цариградско и ул. Христо Чернопеев - или иначе казано - жълтата сграда зад храстите на 4-ти километър, след хотел Плиска. Политолозите сте на 3-я етаж (2-я, ако ползваш асансьора :lol: ).
Því örlög hvers manns gefa lit sinn og hljóm sinn hans verki.
Аватар
Steinn
В началото бе словото

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот loko_mz » 22 Окт 2013, 23:18

Двустранната търговска камара България-Румъния дава възможност на млад и амбициозен човек да заеме позицията "Асистент Мениджър". Работа по международни проекти и участие в различни инициативи за насърчаване на бизнеса и сътрудничеството между двете страни, възможност за практическо приложение на теоретичните знания, развиване на организационни и проектни умения, са само част от възможностите, от които можете да се възползвате.
Ако това Ви интересува - пишете ми на лично съобщение за повече информация.
Life is my best friend! Wisdom is my right hand! Power is my left one!
Аватар
loko_mz
В началото бе словото

Предишна

Назад към ФФ