БИН

Подфорум към Философския факултет

Модератор: Плазмодий

Re: БИН

Мнениеот Ina Plamenova » 06 Сеп 2009, 19:05

Според мен всеки факултет си определя графика на учебните занятия.Аз мисля направо на 12-ти в 54-та аудитория.А между другото утре ще звънна до философския факултет и ще попитам :D
Ina Plamenova
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Ina Plamenova » 07 Сеп 2009, 18:31

За тези,които са БИН задочно-на 12 септември от 8:30 в 54-та аудитория.Няма да има официална част-направо започват лекции. :D
Ina Plamenova
В началото бе словото

Мнениеот sunLounger » 08 Сеп 2009, 07:44

Ама т'ва в Ректората ли направо? И ако е там, къде е тая аудитория, кое крило?
sunLounger
В началото бе словото

Мнениеот diddyy » 11 Сеп 2009, 10:07

Здравейте аз също съм задочно БИН и ходих няколкои пъти до факултета и там пише че на 12-те септ тоест утре сме от 8:30 на лекции в 4-и блок и направо почват лекциите :D айде успех на всички утре ще се видим :D :alien:
diddyy
В началото бе словото

Мнениеот sunLounger » 11 Сеп 2009, 13:12

Значи колеги и колеги (в женски род), това за 4-ти блок не е вярно... Сега се връщам от Цариградско и не сме в 4-ти блок 54-а аудитория! Първо да почна, че Философския клон е в блок 1, но там на 5-тия етаж, където трябва да е въпросната аудитория врата е заключена и има бележка, че поради някаква авария заниятията ще се проведат в блок 3 ет. 3 каб. 318, където ще ни чака доц. Харизанова... незнам за друга информация, ако някъде бъркам моля поправете ме за да не стават недоразумения ;)
sunLounger
В началото бе словото

Мнениеот Ina Plamenova » 11 Сеп 2009, 17:13

Аз днес говорих с Мария Богданова,която отговаря за нашата специалност и тя ми каза че всичките аудитории са на 4-ти километър, а не в ректората-специално 54 аудитория е в блок 1 както вече се спомена,но за авария или нещо такова не ми каза днес по телефона.По моята програма както предполагам и във вашите би трябвало да имаме лекции при гл.ас.Валентина Георгиева.В крайна сметка утре ще се разбере на място къде и какво ще правим!
Ina Plamenova
В началото бе словото

Мнениеот Lacoste_m » 24 Сеп 2009, 17:11

Чудесно,колкото повече чета толкова повече ми се свива стомаха.Лекциите за,които днес ми каза,отговарящата за специалността,която ме и записа де.Били задочни :scratch: .... идея си нямах и аз,като някой съм се подвел(по най-глупавия начин), че задочно обучение е само на изпити,и някой друга среща с преподавателят.....А то дори по-рано е почнало!Ужас и АД!Дано доц. Красимира Даскалова не ме застреля с поглед :cry: :pukeright: :pale: :pukeleft:

ПП-Утре ще се видим....
Lacoste_m
В началото бе словото

Мнениеот Achelle » 29 Сеп 2009, 21:14

Здравейте, колеги :salute:
Аз съм БИН редовно и съм малко скептично настроена относно специалността. (досещате се, че не съм там по собствено желание...) Но пък се надявам да срещна готини хора :) Ако има такива от сега - пишете :Р
Също и ако има някой, който да каже някоя и друга думичка за преподаватели, предмети и изобщо като цяло, ще съм благодарна.

Успех на всички, ще се видим други ден :)
Да бъдем хора докато науката не е открила, че сме нешо друго.
Аватар
Achelle
В началото бе словото

Мнениеот Ивелин Пеева » 15 Авг 2011, 19:24

Живи има ли?? От тази година приети?
Някой хора виждат нещата такива каквито са и питат - Защо?! Други виждат нещата такива,каквито искат да бъдат и питат - Защо пък не !?
Аватар
Ивелин Пеева
В началото бе словото

Благодарил (а): 1 пъти.

Мнениеот gert » 03 Сеп 2011, 10:08

Някакво инфо за учебния процес за нас, задочно които ще сме ?
gert
В началото бе словото

Мнениеот nzkonstant » 13 Сеп 2011, 14:26

Здравейте, аз нищо не знам все още нито за моята форма - редовна, нито всъщност за задочната, ще бъде полезно ако някой от по-горните курсове ни уведоми. Също така да попитам, някой ако знае на 3.10 ли почваме със сигурност?!
Поздрави!
:roll: :wink:
"Аз не мога да си представя съвършено художествено произведение, което не отзвучава в душата на човека като музика." П.Верлен[/color]
Аватар
nzkonstant
В началото бе словото

Благодарил (а): 7 пъти.

Мнениеот Diablesse » 17 Сеп 2011, 14:53

Здравейте :D
Аз тази година се прехвърлих от Предучилищна педагогика и ще съм 1 курс БИН :lol: :connie_mini_girlsmile-2:
Не съм от София и не знам точно къде се намира факултета в който ще сме :oops: Тези дни ще отида да проуча :)
Аватар
Diablesse
В началото бе словото

Мнениеот nzkonstant » 18 Сеп 2011, 22:35

:lol: Да не мислиш, че и аз много го познавам факултета, въпреки че съм от СФ. До сега и аз съм нямал път до там. Хайде наслука и всичко добро! :JC_doubleup:
Последна промяна nzkonstant на 07 Мар 2013, 16:27, променена общо 1 път
"Аз не мога да си представя съвършено художествено произведение, което не отзвучава в душата на човека като музика." П.Верлен[/color]
Аватар
nzkonstant
В началото бе словото

Мнениеот MadlenP » 06 Мар 2013, 17:37

Здравейте, сега трябва да избираме между "Перото и пресата" и "Академично писане", някой може ли да ми каже за какво горе долу иде реч в "Между перото и песата" и дали е трудно. Благодаря!
Една неистова любов, обсебване, зараза на душата, от която никъде не можеш да се скриеш, от която никога не можеш да избягаш. Любов по-страшна от страха, по-жива от живота. Няма думи, свещи, комплименти. Няма тела. Нито цветя и усмивки. Няма аз и ти, ние двамата. Любов, в която аз съм ти.
Аватар
MadlenP
В началото бе словото

Мнениеот nzkonstant » 07 Мар 2013, 16:34

За пръв път чувам за такава дисциплина като "Перото и..." нз си какво, аз лично първи курс - втори семестър избрах "Академично писане" и останах много доволен, супер интересно ми беше при проф. Иванка Мавродиева. Така, че ти я препоръчвам и на теб да я запишеш.
Аватар
nzkonstant
В началото бе словото

ПредишнаСледваща

Назад към ФФ