Приети История 2011/2012

Подфорум към Историческия факултет

Re: Приети История 2011/2012

Мнениеот vetinari » 11 Авг 2011, 23:42

К'ва ваканция те гони, всички си изкарахме ваканцията над темите :) иначе и аз писах латински, щото го помня от гимназията /amen!/, това е един Красив език)
'Let's have no fighting, please. This is, after all, a council of war.'
Аватар
vetinari
В началото бе словото

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот Grouchy Rabbit » 16 Сеп 2011, 14:25

Здравейте, колеги. Искам да ви попитам дали имате представа какви предмети ще учим първата година и по-специално първия семестър. Единствената информация, която аз откривам е от 2009 (учебният план) и на всичкото отгоре не мога да се оправя съвсем с огромната таблица. Та..някой да има по-точна информация? :scratch:
Grouchy Rabbit
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Мнениеот Stiven » 18 Сеп 2011, 08:34

Първия семестър ще учите следните предмети: Стара история, Увод в историческото познание, Етнология, Архивистика, Историческа информатика, Практически български език - като Старата история продължава и втория семестър. Ако няма някакви нови промени тази година, това ще учите :) Втория семестър вече са Тракологията, История на религиите и Археология и Старата история (дано не пропускам някой) Това са :)
Stiven
В началото бе словото

Мнениеот gghuefrr » 19 Сеп 2011, 22:32

Откриването на нашия исторически факултет е на 3ти октомври от 10 часа. Питането ми е кога е официалното откриване на годината - на 29ти или 1ви и има ли смисъл да се ходи след като откриването на твоя факултет е след два дена. Може би ако тогава се дават ст. книжки, трябва да се иде. Я някой да разясни, супер трудно се оправям с този сайт - да каже трябва, не трябва, къде, кога и прочие.
gghuefrr
В началото бе словото

Мнениеот cvetomiraba » 20 Сеп 2011, 01:25

Важно е да отидете на 3ти, тогава дават ст.книжки и в тях са записани групите ви, по-рано няма как да си разберете групите. Аз лично мин. година отидох направо на откриването на факултета. А и не се радвайте толкова не знаете какво ви чака... Много е интересно , има мн готини преподаватели дето пускат лесно , но има такива дето и за 6 да кажеш ти пишат 3. Абе хубаво е да имате познати горни курсове да ви помагат ... Аз на изпита по тракология който се води от най-трудните имам 5 без да чета книги само от материали даде ми от приятел горен курс... също така си пазя всичко на pc-то и ако някой има нужда да свирка...
cvetomiraba
В началото бе словото

Мнениеот vetinari » 29 Сеп 2011, 16:54

ВАЖНО!

Уговорихме се за 3.10, 9:45, на стълбите, при паметника на Евлоги Георгиев. И да дойдете! :D
'Let's have no fighting, please. This is, after all, a council of war.'
Аватар
vetinari
В началото бе словото

Благодарил (а): 3 пъти.

Мнениеот Bebsy » 24 Юли 2013, 17:40

alter ego написа:Привет на зайците! :wink: Един съвет при контакт с администрацията: винаги бъдете леко усмихнати и казвайте първи "добър ден"! Така оцеляхме години в този и в още един факултет. :mrgreen:

Пробвах го това, дайства безотказно! :bounce:
"The place where you made your stand never mattered. Only that you were there... and still on your feet."
Stephen King
Аватар
Bebsy
В началото бе словото

Благодарил (а): 1 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към ИФ