Пропуснат срок за издаване на диплома?

Тук може да задавате помежду си въпросите, които са актуални в процеса на вашето следване в Софийския университет

Пропуснат срок за издаване на диплома?

Мнениеот vanila » 24 Ное 2010, 11:04

Защитих дипломна работа през ноември 2010 г. и веднага след това заминах за чужбина, от където се върнах преди няколко дни. В цялото бързане забравих да подам снимка за изготвяне на диплома. Някой знае ли дали ще има проблем сега да я дам и какво ще произтече от моите закъснели действия?
vanila
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Пропуснат срок за издаване на диплома?

Мнениеот Търговецът на кристал » 27 Ное 2010, 14:32

Отиди и попитай секретарката, при която е трябвало да занесеш снимката (като носиш и самата снимка, разбира се, заедно с бележката от библиотеката и каквото там още ви искат на вас). Може да я вземе - зависи колко си закъснял/а.
Ако съм разбрала правилно и наистина си защитил/а през този месец, не би трябвало да е някаква драма. Та ноември още дори не е свършил! Разбира се, зависи и кога е самото ви дипломиране.

Ако обаче се окаже, че си много закъсняла, секретарката ще ти каже дали ще ти я издадат индивидуално (тогава просто пропускаш "промоцията" с тогите, шапките и прочее). Ако не ти я издадат индивидуално, ще трябва да чакаш до следващото връчване на дипломи.

Аз моята снимка я предадох с около седмица закъснение и като изключим факта, че секретарката ми се развика, нямаше други проблеми.
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Административни въпроси