Изпити за повишаване на оценка

Подфорум към Биологическия факултет

Изпити за повишаване на оценка

Мнениеот sweetdeath » 25 Авг 2012, 11:32

Какво трябва да направя, ако съм взела даден изпит, но не съм доволна от оценката си? Явявам се директно на поправителната сесия или трябва да заявя искането си някъде, за да фигурира името ми в протокола и преподавателя да знае че съм за повишаване?
Благодаря
Аватар
sweetdeath
В началото бе словото

Благодарил (а): 9 пъти.

Re: Изпити за повишаване на оценка

Мнениеот Ангелушка » 02 Сеп 2012, 12:31

Трябва да си напишеш молба до декана, да платиш на касата във факултета 20 лв. и заедно с молбата и касовата бележка да отидеш в отдел Студенти. Там ти изготвят индивидуален протокол за явяване на изпита на датата от поправителната сесия. Важно е да знаеш обаче, че оценката от повишителния изпит е окончателна, първоначалната ти се анулира. (А, и също така имаш право да се явиш само на изпит по предмет, изучаван през изминалата година, поне така ми казаха на мен в отдел Студенти.) Всичко това може да се направи и ден-два преди изпита, макар че в сайта на СУ е отбелязан 31. 08. като срок за подаване на молбите. http://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/s ... _i_srokove
"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Съгласни ли сте с мен и Айнщайн?
Аватар
Ангелушка
В началото бе словото

Благодарил (а): 7 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към БиоФ