Кандидатстване "Биология и География" - Въпроси

Подфорум към Биологическия факултет

Кандидатстване "Биология и География" - Въпроси

Мнениеот arsenov » 23 Апр 2013, 20:38

Здравейте ... Предварително се извинявам ако пуснатата тема е на грешното място, но не намерих къде е по-добре...

Имам няколко въпроса относно кандидатстването тази година.... 12ти клас съм и искам да уча в Софийския Университет със специалност "Биология и География". Прегледах различни теми относно специалността и може да го пише някъде, но не намерих отговори на някои въпроси:

1. Как да сметна бала си ? Какво ще включва? Матура по Биология, БЕЛ и оценката по Биология от дипломата или дипломата като цяло?

2. Горе долу колко се очертава минималния бал за приемане в тази специалност?

3. Колко пари е семестъра? Намерих док. където пише програмата какви предмети се учат и ако можете да ми пратите, за да се уверя дали са същите.

4. Гледах в едни брошури които взех от университета, че Предварителния по Биология е на 14 Април, но нямах възможност да отида - това ще повлия ли на кандидатстването ми? Също видях, че редовият ми изпит е на 9 Юни и подаване на молба е до 23-ти Май. И от там искам да знам - тогава ли е датата и мога ли да подам молбата по време на почивен ден или Великденската ваканция?

Може ли да ме запознаете какво се учи в Екология и опазване на околната среда и само Биология?

Благодаря предварително :)
arsenov
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към БиоФ