биотехнологии задочно???

Архив от КСК 2010-2011. Колегите преди вас са писали по всички въпроси, които ви интересуват. Използвайте перфектната ни търсачка, за да намерите необходимата ви информация. Успех на изпитите!

Модератори: svetlio.varna, Pisobella

биотехнологии задочно???

Мнениеот veryvd » 19 Юни 2010, 15:00

Здравейте!!! Мн се надявам да намеря някой който да успее да ми отговори на въпросите свързани с биотехнологии задочно понеже видях че за задочното обучение няма много изписани теми, а тези които ги има са мн време назад. Та по темата заслужава ли си да се учи задочно в СУ, и как стоят нещата с очните, с изпитите видях мн сесии и не ми ясно ти ли си избираш на коя от сесиите да се явиш, и задължителни ли са тези консултации видях че има определени дати..и още такива въпроси ако някой заваршил или в момента който е в тази специалност мн ще съм му благодарна да ме светне малко. Аз съм бъдеща кандидат-студентка обаче проблема ми е че живея в чужбина и затова искам да съм наясно да записвам ли изобщо задачно и дали ще успявам винаги да се прибирам за изпити и т.н Много благодаря предварително :flower:
veryvd
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към КСК 2010-2011