Поправителна сесия 2010

Тук може да задавате помежду си въпросите, които са актуални в процеса на вашето следване в Софийския университет

Поправителна сесия 2010

Мнениеот lapin » 18 Авг 2010, 13:18

Не разбирам мн мн от форуми, да не кажа, че за първи път пиша затова се извинявам, ако нещо не е както трябва :) Аз ще бъда четвърти курс социални дейности(евентуално) и искам да попитам с колко невзети изпита мога да запиша следващата година, някой знае ли? А и другото, което исках да питам е къде мога да видя всички дати за поправки за моята специалност понеже никъде в сайта на университета не ги намирам
lapin
В началото бе словото

Благодарил (а): 0 пъти.

Re: Поправителна сесия 2010

Мнениеот danito_abv » 22 Авг 2010, 09:14

ето ти линк за датите на поправителната сесия http://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/f ... _obuchenie

но не знам по колко изпита може да се влачат. Аз също съм социални дейности втори курс и искам да те питам дали знаеш как се взима изпита при доц. Иван Димитров по обща и възрастова психология. Знаеш ли какви теми дава на поправителната сесия, лесно ли пуска ... ?
Аватар
danito_abv
В началото бе словото

Мнениеот lapin » 22 Авг 2010, 15:40

Аз при него си взех изпита на редовната, но той не е гаден, а изпита е писмен, така че предполагам можеш да препишеш....иначе не знам какви теми дава на поправителната и много ти благодаря за линка горе :)
Мнението е кирилизирано от модератор :arrow: във форума се пише на кирилица и не се допускат мнения на латиница. Всяко следващо мнение на латиница ще бъде изтрито !
lapin
В началото бе словото

Мнениеот danito_abv » 03 Сеп 2010, 21:27

Някой може ли да ми каже как стоят нещата с поправителната сесия.Подпълва ли се предварително някаква бланка,че ще се яваваш или направо отиваш на изпита?
Аватар
danito_abv
В началото бе словото

Мнениеот lapin » 03 Сеп 2010, 23:42

Ако изпитите ти са от същата година нищо не се попълва, просто отиваш. Ако са от предишната, трябва да си купиш индивидуален протокол и отиваш с него
lapin
В началото бе словото

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Административни въпроси