Зимни спортове сезон 2010/2011

Форум за най-популярните и масово провеждащите се в Софийския университет организирани спортни турнири, състезания и събития

Модератор: ники

Re: Зимни спортове сезон 2010/2011

Мнениеот Търговецът на кристал » 13 Фев 2011, 22:35

Ти мани Кайса, мен сърцето ме боли за Томаш Сикора. Това (почти сигурна съм) вероятно щеше да бъде последната победа в кариерата му - едва ли оттук нататък нещата ще се стекат толкова добре за него отново. Малкото Фуркадче много ме подразни, честно.

Иначе Кайсето е готина, няма спор. Но мен Тура Бергер много ме кефи, понеже наистина е голям боец. Не знам дали е назобена, или просто е дзвер, но по-важното е, че психически е невероятно здрава. Това нещо с допинг не става (както едно време беше стрелбата на Рико Грос).

И като споменах Рико - ей, колко се радвам, че го виждам отново край трасето... Много ми липсваше, хубаво е, че остана в биатлона, макар и вече не като състезател. Ако можеше и Свен да се мярка така...

И, последно - това, че пуснаха Краси Анев на Банско си беше огромна грешка. Лично мнение, де. Изпусна много ценни точки - особено както в спринта участваха малко биатлонисти...
"Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, неизслушан диск... наивна много пъти, шарена, непослушна..."
В края на ноември
Аватар
Търговецът на кристал
My kinda heaven

Благодарил (а): 226 пъти.

Мнениеот Бeтон » 09 Мар 2011, 16:25

Еййй, днес преди индивидуалното тъкмо си мислех, че Кайси ще вземе купата, но има и такива състезания :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Остават 3 старта, ще се стегне, на Екхолм няма да й издържат нервите. Видя се, че Хенкел прегоря, изгоря и се изпари в желанието си да настигне Кайси.
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот Бeтон » 20 Мар 2011, 21:53

ЯКО.
Изображение
Това, което направи Кайса си е подвиг. Започна добре сезона, имаше спад, жълтото потниче сменяше няколко пъти притежателките си, но накрая не допусна да си остане с калъфките. Поклон :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Тоя път тънките немски сметки и тарикатлъци не сработиха. Започнаха неубедително сезона традиционно, после се разиграха (Хенкел един старт беше с Yellow Bib-чето), в предпоследния старт извадиха Нойнер да събира сили за масовия старт най-вероятно при условие, че трябва да гони. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Това с болестта си беше сигурно колкото истина, толкова и фалшив претекст. В последния старт Нойнер освен че беше изгубила шанс за голямата купа, но изпусна и малката. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: От много хитрости така става. Поне има една в спринта. В интерес на истината работата на Кайса не беше никак сигурна, ако Нойнер беше участвала в преследването, било то и болна. Със сигурност разликата нямаше да е 41 точки между първото и второто място, а по-малко. Но Мюсиганг си знае най-добре.
Бьорндален за разлика от Нойнер наистина пропусна култовото преследване с тримата големи за сезона Бьо, Свенсен и Фуркад, за да си почине и като че ли изборът му щеше да е изключителен... Ако масовия старт се бе провел на дистанция 14 км и 600 метра. Жал да му стане на човек, как го разминаха Устюгов и Свенсен, като на последната контрола всички чакаха 93-тата му победа в световните купи.

Бьорндален обяви, че още 2 години ще се състезава, но ски скоковете ще останат без легендата Адам Малиш, ски бягането - без Петра Майдич.

Отиде си един вълнуващ сезон, чакам края на ноември.
Изображение
Аватар
Бeтон
Europa League

Благодарил (а): 2 пъти.

Мнениеот assault » 26 Мар 2011, 21:38

Да отбележим и завършването на първо място на Ивица Костелич в алпийските дисциплини. :salute:
assault
Танцуващия с клавиатури

Благодарил (а): 4 пъти.

Предишна

• Similar topics
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Назад към Спорт